5 Секретів пинк

На сторінках жіночого журналу aboutginka.ru правила фізпідготовки Pink

Працювати до знемоги

"«Я тренуюся щодня, що б не трапилося. Чи не роблю собі поблажок навіть під час гастролей. Причому не просто потею на тренажерах, а доводжу себе до нелюдської втоми ».
Бігати й ще раз бігати

«Іноді я жартома помічаю, що у мене прес трансвестита - у дівчат зазвичай такого накачаного не буває. Щоб він і надалі таким залишався, я годину в день бігаю і годину займаюся йогою ».

Боротися на кулаках


"«Три роки тому я сильно поправилася, важила цілих 68 кг. тоді поїхала на місяць на Велике Ведмеже озеро в гори Каліфорнії і пройшла курс тайського боксу. Зайва вага як рукою зняло ».

Відправити тренера погуляти

"«У мене був тренер, але з ним я відчувала себе щеням, якого дресирують. На одному з тренувань мені раптом закортіло перевірити електронну пошту, на іншій - випити кави, а в його плани це не входило. Загалом, через тиждень я відмовилася від його послуг ».

Порушувати правила

"«Зазвичай я їм мало: рибу, овочі, тофу. Але іноді запрошую друзів і готую пасту - я ж порядна домогосподарка! »

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

20 Гірших фраз для ліжка фото

20 Гірших фраз для ліжка

Багато хто погодиться, що ліжко це не найкраще місце для жартів, і все ж іноді буває є над чим посміятися, а іноді…

Тофу в клярі фото

Тофу в клярі

Тофу порізати кубиками зі сторонами приблизно 2 см. Змішати з соєвим соусом. Яйце збити.інгредієнти: соєвого сиру тофу…

Тофу з овочами фото

Тофу з овочами

Вимити і нарізати всі овочі, в тому числі і зелену цибулю. Розім`яти тофу і відставити, поки, вінгредієнти:Тофу - 1…

Як правильно бігати фото

Як правильно бігати

Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно бігати. Здавалося б, чого простіше, вийшов і побіг, проте потрібний ефект…

Дмитро нагієв фото

Дмитро нагієв

Для щастя мені потрібні дві речі: робота, яка задовольняє, і жінка, з якою приємно прокидатися. Якщо вдуматися, то…

Як вибрати тренера фото

Як вибрати тренера

Без допомоги цієї людини ви навряд чи впораєтеся. Він знає, які вправи вам потрібно виконувати, пояснить, як правильно…

Як вибрати фітнес-тренера? фото

Як вибрати фітнес-тренера?

Кожен фітнес-клуб намагається тримати марку, бути кращим і мати тільки хороші відгуки від задоволених клієнтів.…

» » 5 Секретів пинк