Секрети зіркових дієт

Зірки худнуть по різному, у кожної з них є своя супер-дієта.

Дженніфер ЛОПЕС - МЕНШЕ ТРЕНУВАНЬ!

Головний дієтолог Голлівуду Ніколас Перриконе радить не перевантажувати себе фізичними навантаженнями - результат залежить не від кількості вправ, а від регулярності їх виконання. Якщо ви будете щодня тренуватися по 20-30 хвилин, поєднуючи силові навантаження з кардіо-вправами, то отримаєте такий же животик, як у Джей Ло. Головне правило за словами тренера Джей Ло - не робити вправи, якщо м`язи ще болять від попереднього заняття.

УМА ТУРМАН - БІЛЬШЕ ЇЖІ!

Так, саме так! 6-разове живлення дозволяє організму витрачати енергію за рахунок жиру, а не м`язів. А це означає, що в результаті ви отримаєте плоский, пружний живіт. Їжа повинна бути насичена протеїнами, яких багато в горіхах і бобових. Не забудьте про свіжі овочі, молочні продукти, яйця, пісне м`ясо, рибу, цілісний зерновий хліб і ягоди. Ума Турман для зйомок «Убити Білла» скинула більше 10 кг, при цьому їла морозиво, шоколад і пудинги: «Я поглинала всілякі десерти та солодощі і примудрилася схуднути. ... Знаєте чому? Тому що крім солодкого я не їла взагалі нічого! »

МИЛЛА ЙОВОВИЧ - ПИТИ І ЩЕ РАЗ ПИТИ!

Кожен день потрібно споживати не менш 2 л води. Все той же доктор Перриконе стверджує, що якщо організм навіть трохи зневоднений, то ви моментально починаєте набирати вагу. Крім того, води вимиває з організму шлаки і токсини, які заважають схуднути. Мілла Йовович: «Я не мучити себе в тренажерному залі, просто займаюся йогою і п`ю багато води».


Періс Хілтон - НІЯКИХ СТРЕСІВ!

Тіло в стресовому стані виробляє велику кількість гормону кортизолу, що призводить до утворення жиру в області живота. Найчастіше висипайтеся і замініть кави зеленим чаєм.

Бейонсе Ноулс - НІ ГРАМА СОЛІ!

Надмірне вживання солі викликає затримання в організмі рідини і призводить до набряків. Потрібно відмовитися від солі, соєвого соусу і навіть кетчупу. Для ролі подружки Остіна Пауерса Бейонс довелося схуднути. За дієтою актриси стежив її батько і за сумісництвом менеджер. Він позбавив дочку солоних продуктів і можливості є на ланч смажене курча. Бейонс страждала не дарма: «Завдяки моїй гарну фігуру глядачі не стали занадто критично відгукуватися про моїй акторській грі.

leos.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як отримати плоский живіт? фото

Як отримати плоский живіт?

Багато жінок (і не тільки жінки) мріють про струнку фігуру. Навіть ті, хто тільки почав набирати зайву вагу, вже…

Дієта дженніфер лопес фото

Дієта дженніфер лопес

Я завжди була великою дівчинкою, я люблю своє тіло і не збираюся нічого змінювати ». Ці слова належать Дженніфер…

Найкращі дієти знаменитостей фото

Найкращі дієти знаменитостей

Знамениті люди, як ніхто інший, прагнуть бути ідеальними в усьому. Особливо це стосується їх зовнішнього вигляду. Тому…

Плоский живіт і тонка талія фото

Плоский живіт і тонка талія

Жінка не зможе поміняти фігуру, якщо вона її успадкувала від своїх батьків і при цьому не обов`язково, що вона буде…

» » Секрети зіркових дієт