Картопляний суп-пюре з сиром

1. Щоб приготувати наш суп, спочатку підготуємо овочі. Їх потрібно обов`язково промити і п

інгредієнти:

  • Курячий (або овочевий) бульйон - 1 Літр
  • Картопля - 500-700 Грам
  • Цибуля - 1 Штука
  • Морква - 1 Штука
  • Плавлений сирок - 3 Штуки
  • Вершкове масло - 1 ст. ложка
  • Білий перець, сіль - За смаком

інструкції

1. Щоб приготувати наш суп, спочатку підготуємо овочі. Їх потрібно обов`язково промити і почистити. Картопля, цибуля і морква нарізаємо невеликими кубиками. Можна і маленькими, різниці немає, бо в кінці приготування ми їх подрібнити. 2. Тепер овочі потрібно трохи обсмажити. Але я придумала інший спосіб, який забирає мінімум часу. Може бути, він і вам сподобається? Форму я змащую маслом. Викладаю цибулю і моркву. Зверху кладу картоплю і в духовку, яка розігріта до 200 градусів. Запікайте до появи рум`яної скоринки, а не до готовності. Наші овочі будуть ще варитися. 3. Поки овочі запікаються, закип`ятіть бульйон. Коли він закипить, додайте туди овочі. Варимо бульйон, поки не звариться картопля. Тепер кладемо в суп плавлені сирки. Тут я їх поклала цілком. Коли у мене є час, я їх тру на тертці. 4. Нехай суп наш закипить і трохи проварити, поки сирки не розплавиться. Якщо до кінця сирки не розплавиться, не переживайте. Наш суп ми буде пюрировать в блендері. 5. Супчик наш готовий. Насолоджуйтесь. Не забудьте приготувати до суп-пюре сухарики. Я поклала в тарілочки трохи курячого м`яса, так як воно залишилося після варіння бульйону. Але повірте, і без м`яса цей суп дуже смачний.


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Овочевий суп з перловкою фото

Овочевий суп з перловкою

1. Перебрати і промити перлову крупу. Замочити її холодною водою на кілька годин. Овінгредієнти:Оливкова олія - 4 ст.…

Суп з кабачків з м'ятою фото

Суп з кабачків з м'ятою

1. У глибоку сковороду або каструлю покладіть вершкове і оливкове масло. 2. Підготуйтеінгредієнти:Лук - 2 ШтукиКартопля…

Суп з плавлених сирків фото

Суп з плавлених сирків

1. Промиваємо картопля, очищаємо від шкірки і нарізаємо невеликими кубиками. потім отправлінгредієнти:Сирки плавлені -…

Борщ зі свинини фото

Борщ зі свинини

1. У каструлю кладемо промите м`ясо і заливаємо його водою. Коли вода закипить, зняти пінкуінгредієнти:Свинина - 0,5…

Щи рахманівському фото

Щи рахманівському

1. З очищеної риби візьмемо хвіст, плавники і голову. Все це складаємо в каструлю і залінгредієнти:Щавель (свіжий або…

Рибний суп з каперсами фото

Рибний суп з каперсами

1. Для приготування супу можна взяти воду або рибний бульйон, 1 літр. Закип`ятити воду абоінгредієнти:Лосось у власному…

Щи з капусти фото

Щи з капусти

Філе моєму, кладемо в каструлю і заливаємо водою. Ставимо варити бульйон приблизно на пів годиниінгредієнти:Куряче філе…

Сирно-кукурудзяний суп фото

Сирно-кукурудзяний суп

Насамперед ставимо на вогонь літр води. Поки вода закипає, плавлені сирки нарізаємо наінгредієнти:Плавлений сир - 200…

Крем-суп сирний фото

Крем-суп сирний

Очищаємо моркву і картоплю, кладемо їх разом з болгарським перцем в холодну воду і отваінгредієнти:Картопля - 3…

Щи із щавлю в мультиварці фото

Щи із щавлю в мультиварці

Щи із щавлю в мультиварці в домашніх умовах виходять дуже дієтичними (одні овоінгредієнти:Щавель - 300 ГрамКартопля - 3…

Курячий суп фото

Курячий суп

Для початку потрібно промити всі овочі. Нарізати моркву невеликими хрестиками (якщо в васінгредієнти:курячий бульйон -…

Рибний суп з вершками фото

Рибний суп з вершками

1. Покласти в каструлю приготований і промитий суповий набір і залити 3 літрами води. Вінгредієнти:Суповий набір з…

Пюре з капусти фото

Пюре з капусти

Щоб швидко приготувати пюре з капусти, зробіть наступне: 1. Помийте всі овочі, обсушитиінгредієнти:Капуста білокачанна…

» » » » Картопляний суп-пюре з сиром