Як потрібно харчуватися, щоб стати стрункою?

У нашій статті «Як потрібно харчуватися, щоб стати стрункою» ми розповімо, як скинути зайву вагу. Навчимо вас, як потрібно харчуватися, щоб виглядати стрункою, їсти можна, скільки хочеться і при цьому зовсім необов`язково займатися спортом. Не потрібно займатися спортом і немає потреби голодувати, дотримуючись будь-які дієти. Таку «недіету» можна повторювати тоді, коли ви «об`їлися» у відпустці, розслабилися. Протягом декількох років я після ситних свят і пологів скидала від 8 до 12 кілограм своєї ваги, вражала чоловіка, подруг, колег своєї зміною в кращу сторону.

У нас в родині ми дотримуємося сімейну традицію, яку нам завела моя бабуся Улита Корніївна, я і зараз тримаю завжди на своєму кухонному столі в графині легкий відвар шипшини. Мої діти і ми кожен день п`ємо замість води цей чудо-напій, ковток за ковтком. Може і тому, може, й ні, але в родині у нас ніколи ніхто не хворіє. А в поліклініку ми звертаємося, коли нам потрібна довідка в школу або в басейн.

Років двадцять тому мені довелося під час відрядження в Німеччині послухати по місцевому телебаченню передачу про здоровий спосіб життя, присвячену зниження ваги. Знахар по телебаченню розповідав про «недіете» і про шипшині. Я все уважно вислухала і записала, і тепер головне.

Хоча б на ці дні потрібно обмежити максимально себе в солі і в цукрі.

Пити можна воду, чай, кава. Чай і каву п`ємо без цукру, краще додамо трохи меду. Обов`язково п`ємо відвар шипшини. Чи не купуємо в аптеках безбарвні, пересушені плоди. Найкраще для себе збігаємо на ринок і купимо червоні, гарні плоди шипшини. Візьмемо на півтора літра термос, додамо в нього десять або п`ятнадцять ягід і заваримо в ньому шипшина. Чи не робимо міцним відвар, так як шипшина є сечогінним засобом. Пити можна остуджений або гарячий відвар. Сам по собі відвар солодкий і цукор тут буде зайвим.

Їжте, скільки вам хочеться, звичайно, вечорами краще не їсти, але про це німецький знахар нічого не говорив, тому я їла. Не потрібно порушувати один головний принцип, якщо у вас сьогодні в меню сир або курка, то краще не їсти насіння, морозиво і навіть маленьке яблуко. Не потрібно лякати шлунок і дратувати його.

Виключаються спиртні напої, крім келиха напівсухого або сухого червоного вина. Всі десять днів потрібно виключити зі свого раціону крупи і хліб. Природно число «втекли» кілограм буде залежати від потреби вашого організму. Якщо ви самі по собі струнка, а коли скинете кілограм десять, можете і без повітряної кульки злетіти, чи не виставляйте своїх претензій типу, що у вас пішло тільки 3 кілограми. Адже чим повніше ви, тим в вас більше зайвої ваги, тим ви розпрощалися з великою вагою.


Після закінчення «недіети» вагу зовсім не набирається. Хочеться так думати, і я маю надію, як німецький автор цього рецепта схуднення, що в майбутньому ви захочете дотримуватися такого режиму харчування.

живлення

Перший день - круті яйця.

Другий день - відварна курка.

Третій день - сир.

Четвертий день - риба, приготовлена в духовці або відварна.

п`ятий день - фрукти (крім винограду і банана), тобто можна у вигляді салатів або окремо.

шостий день - овочі. Я роблю вінегрет і заправляю олією.

сьомий день - відварна баранина, телятина, яловичина. Її можна приготувати разом зі спеціями в пароварці.

восьмий день - сир.

Після восьмого дня зазвичай не хочеться їсти.

Дев`ятий день - один кефір.

десятий день - відвар шипшини.

Можна придумати свій продукт, дні можна поміняти місцями, пити можна тільки зазначені вище напої.

Я робила так: на рибі, курці, на м`ясі варила з сіллю, зі спеціями суп для своєї родини, потім брала з супу «своє» і сім`ї залишала смачний один бульйон. Якщо вас запросили в гості або на шашлики їде до вас компанія, то зробіть для себе відварну птицю або м`ясо, пийте червоне вино, і ніхто не зрозуміє, що ви на дієті.

Тепер ми знаємо, як потрібно харчуватися, щоб стати стрункою. Спробуйте скористатися цим рецептом схуднення, і, напевно, в майбутньому ви захочете дотримуватися цього рецепта. Здоров`я вам і удачі!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисний відвар шипшини фото

Корисний відвар шипшини

Цілющі властивості красивого рослинишипшина є квітучим чагарником сімейства розоцвітих, що зачаровує своїм красивим…

Суп цибульний для схуднення фото

Суп цибульний для схуднення

Для підтримки ідеальної фігури жінками використовуються різні збалансовані системи живлення, простіше кажучи, дієти.…

Дієта на 2 тижні фото

Дієта на 2 тижні

Вибираючи дієту для схуднення, кожний керується своїми доводами. Комусь потрібно терміново скинути до свята пару-трійку…

Шипшина для схуднення фото

Шипшина для схуднення

Чи можна схуднути, застосовуючи таку рослину як шипшина? Ведьо його корисні властивості вже ходять легенди. Це…

3 Кращих літніх дієти фото

3 Кращих літніх дієти

Літо - чудова пора для схуднення. Саме ці три теплих місяця сприятливо впливають на наш спосіб життя і вносять в неї…

Десять днів ii фото

Десять днів ii

день перший - 1кг вареного картоплі.день другий - 1кг сирої капусти.день третій - 1кг вареної буряків.день четвертий -…

» » » » Як потрібно харчуватися, щоб стати стрункою?