Спортивна сім'я

спортивна сім`я
Часом щільний робочий графік батьків і навчання дітей зовсім не залишають часу на заняття спортом. Однак, кожен погодиться, що спорт - це важлива складова життя людини. Адже спортивна сім`я - це сім`я, яка піклується про своє здоров`я і своє благополуччя. Погодьтеся, краще витрачати час на спорт, ніж на ходіння до лікарів і лікування різних захворювань, а ті люди, які ведуть активний спосіб життя, рідше піддаються хворобам. Дуже важливий спорт і для зростаючих дітей - у них краще розвивається скелет, постава, вони стають сильнішими і витривалішими, ніж їх однолітки. Але як же зацікавити дитину спортом, як його залучити? - Запитаєте ви. Кращий спосіб - сімейні заняття, тобто, спортивна сім`я. Це не тільки користь власне від спорту, а й приємне спільне проведення часу, яке згуртовує всю сім`ю, а діти звикають вести правильний і здоровий спосіб життя.

Жіночий журнал aboutginka.ru дасть вам кілька порад, щоб ви змогли проводити заняття спортом всією сім`єю, і щоб вам при цьому було весело і цікаво. Пам`ятайте, що спортивна сім`я - Це сім`я, яка піклується про своє здоров`я!

Бажано, щоб ви займалися спортом регулярно, тому постарайтеся складати розклад ваших занять на тиждень вперед, інакше ви можете просто не розрахувати часу. Згадайте, які справи вам потрібно зробити, які у дитини заняття або шкільні заходи. Складіть навантаження так, щоб вона не заважала успішності дитини в школі і не дуже стомлювала його. Також намагайтеся чергувати спортивні заняття, адже так буде набагато цікавіше і корисніше для вас. Дуже важливо, щоб заняття спортом не стали рутиною, інакше ваша спортивна сім`я швидко втратить до них інтерес.

Ведіть сімейний журнал ваших спортивних занять. Так ви зможете зрозуміти, чого досягли за час регулярних заходів. Дуже важливо вибрати такий вид спорту, який буде до душі кожному члену сім`ї. Особливо важливо зрозуміти, який вид спорту більше подобається дитині, тоді і результати його будуть рости набагато швидше. Можливо, у вашої дитини виявиться схильність до футболу, волейболу або баскетболу, або ж найкраще йому дається біг на середні і довгі дистанції. З`ясуйте переваги дитини, і заохочуйте його прагнення. Навіть якщо він не стане професійним спортсменом, зате він буде сильним і розвиненим. І пам`ятайте, що головне при заняттях спортом - бажання.

мама тато я спортивна сім`я

Ваша спортивна сім`я без зусиль знайде можливість для занять, адже сьогодні відкрито стільки спортивних центрів, розважальних комплексів, аквапарків. Крім того, можна облаштувати свою квартиру, купивши тренажери, щоб займатися спортом прямо у себе вдома. Наприклад, ви можете встановити вдома шведську стінку, турнік, купити гантелі - місця це займає не багато, зате ваша спортивна сім`я буде захоплююче і цікаво проводити час. А що говорити про користь таких занять - регулярно займаючись спортом, ваша дитина буде активно розвиватися, ставши сильним і впевненим у собі людиною. Тільки пам`ятайте, що заняття повинні бути дитині до душі - не змушуйте його робити те, що йому не хочеться.


Дуже корисно ходити всією сім`єю на пляж, та й можливостей для занять спортом тут маса. Якими тільки активними розвагами можна зайнятися на пляжі - це не тільки плавання, але і волейбол, теніс, футбол, аквааеробіка і багато іншого. Взагалі займатися водним спортом дуже приємно. Цілий рік можна отримувати масу позитивних емоцій від купання в річці або в морі в літній час, а в басейні - в холодну. Це не тільки приємно, але ще і дуже корисно, адже водний спорт позитивно впливає на розвиток органів кровообігу і дихання, а при регулярних заняттях постава стає правильною, навантаження на хребет знижується. активні вправи в воді зміцнюють кістки і м`язи, благотворно впливають на нервову систему. Сон стає міцнішим, апетит поліпшується, та й загалом підвищується тонус організму. Ваша спортивна сім`я буде набагато рідше піддаватися простудних захворювань, адже плавання дуже загартовує організм. Взагалі водний спорт настільки корисний, що їм можна займатися навіть з немовлям двох-трьох місяців. Якщо бути дуже уважним і обережним, то такий спорт буде найбільш безпечним навіть для самого маленького дитини. Що стосується навантаження, то вона залежить від фізичного розвитку людини. Журнал JustLady радить вам вибрати саме цей спорт для сімейних занять, адже це не тільки задоволення, але і дуже велика користь, а ризик можливості отримання травм і розтягувань мінімальний.

Водні заняття благотворно впливають не тільки на фізичний стан дитини, але і на нервово-психічний. Удвічі корисно і те, що заняття відбуваються в колі всієї родини. Таким чином, водний спорт корисний всім - батьки зможуть відволіктися від повсякденних турбот, діти стануть більш розвиненими і міцними, а вся родина - щасливішими. І тоді ваша дитина з упевненістю зможе сказати - «мама, тато і я - спортивна сім`я!».

Пам`ятайте, що заняття спортом ще не мають на увазі того, що ви повинні будете переносити важкі фізичні навантаження. Зовсім немає. aboutginka.ru нагадує вам, що в усьому має бути помірність. Візьміть це собі за правило. Заняття спортом - не виняток. Зробіть так, щоб той час, який ви будете проводити з сім`єю, проходило захоплююче, цікаво і з користю для кожного члена сім`ї. Ваша спортивна сім`я стане набагато більш згуртованою і здорової, але ж це найголовніше!

Аліса Терентьєва
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фізкультура і спорт для дітей фото

Фізкультура і спорт для дітей

Піклуючись про повноцінний розвиток дитини, дорослі часто недостатньо уваги приділяють його фізичній формі, і абсолютно…

Фітнес заняття вдома, вправи фото

Фітнес заняття вдома, вправи

Коли справа доходить до занять фітнесом, ми часом переконуємося: багато з того, у що ми вірили, зовсім не відповідає…

Фітнес для дітей фото

Фітнес для дітей

Фітнесом можуть займатися всі люди, незалежно від їх віку та статі. Зараз існують різні напрямки фітнесу, націлені на…

Спорт і вагітність фото

Спорт і вагітність

Вагітність - важка, але щаслива пора в житті жінки. Всі думки в цей час спрямовані на здоров`я майбутнього малюка.…

Спорт для малюків фото

Спорт для малюків

Заняття спортом корисні для всіх і особливо для дітей. Спорт гармонійно розвиває тіло, виробляє корисні риси характеру…

Як займатися спортом вдома фото

Як займатися спортом вдома

Щоб привести свою фігуру в порядок, не обов`язково витрачати гроші на відвідування спортзалу. За допомогою предметів…

» » » Спортивна сім'я