Як почати схуднення: поради дієтолога, психолога

Що важливо для кожної жінки? Звичайно ж, то, як вона виглядає! Хіба не чудово вставати вранці з відчуттям легкості, дивитися в дзеркало і посміхатися своєму відображенню, а по дорозі на роботу ловити зацікавлені погляди незнайомих чоловіків!

Але що, якщо це зовсім не так? «Худнути!» - Хором відповідають на це запитання всі жінки. Але як зробити це правильно і без шкоди для здоров`я знають не всі представниці прекрасної статі. Як почати схуднення: поради дієтолога, психолога сьогодні в нашій статті.

Існує кілька простих, але корисних рекомендацій, дотримання яких обов`язково дозволить домогтися прекрасного результату.

Порада перша. Проконсультуватися з дієтологом.

Якщо ви вирішили неодмінно привести фігуру в форму - почніть вашу програму схуднення з відвідування лікаря. Він допоможе скласти індивідуальну схему харчування, розповість про можливі ризики і застереже від радикальних заходів, таких як голодування, наприклад. Виходячи з медичних показань, лікар порадить оптимальну програму фізичних навантажень, які не принесуть шкоди вашому організму.

Порада друга. Вибрати дієту і скласти графік фізичних навантажень.

Після консультації з лікарем можна починати складати схему схуднення. Розраховуйте, що цей процес може зайняти не один місяць, так як різке схуднення може призвести до безлічі негативних наслідків: поява розтяжок на тілі, неполадки з серцево-судинною системою, проблеми зі шкірою і безліч інших. Схуднення - це величезний стрес для організму, тому дієтологи рекомендують худнути поступово, привчаючи організм до нового для нього станом. Отже, голодування скасовується. Краще їсти помаленьку і кілька разів в день, ніж намагатися протриматися весь день на воді, а до вечора зірватися і змести все з полиць в холодильнику.

Важливо пам`ятати і те, що перерва між прийомами їжі не повинен перевищувати 10 годин.

Порада третя. Знайти замінники улюблених, але шкідливих продуктів.

Іноді буває складно відмовитися від будь-якої смачної слабкості: тістечка, цукерки, газована вода, кава і т.д. Можна придумати своєрідні замінники цих продуктів. Наприклад, торти і тістечка можна замінити сухофруктами і гірким шоколадом. Це набагато корисніше для організму.


Навіть на дієті можна дозволяти собі випити чашечку кави вранці, але ось від солодкої газованої води, чіпсів і тому подібних продуктів варто відмовитися зовсім.

Порада четверта. Знайдіть стимул.

Якщо ви відчуваєте, що дієта стала для вас тягарем, значить, ви потребуєте додаткової мотивації. Можна розвісити по всьому будинку фотографії струнких дівчат або великі таблички з твердженнями: «Я буду стрункою і красивою!», «У мене все вийде!» Або «Я можу схуднути!». Кожен раз, дивлячись на такі «наочні посібники», ви будете посилати в підсвідомість позитивні імпульси.

Ще один спосіб - влаштувати похід по магазинах. Вибираючи одяг, дивіться тільки на той розмір, до якого плануєте схуднути, і уявляйте себе в новому одязі. Наприклад, ви хочете стати володаркою 46 розміру. Ось і одяг треба вибирати цього розміру. І кожен раз повторюйте про себе: «Як мені буде йти ця блузка, коли я схудну. Вона просто зшита для мене, залишилося тільки скинути кілька кілограмів! ». Таке самонавіювання укупі з наочністю неодмінно зроблять свою справу.

Ще варіант - купити плаття своєї мрії, яке коштує чималих грошей і яке ви собі не дозволяли купувати. Його можна надіти на манекен і повісити на видне місце. Кожен раз, дивлячись на нього, вам буде хотітися скоріше приміряти його на себе, і процес схуднення буде більш результативним.

Порада п`ята. Поєднуйте дієту і фізичні навантаження.

Недостатньо тільки правильно харчуватися. Потрібно допомагати тілу приходити форму після втрати ваги. Щоб не з`явилося обвислих місць і в`ялості шкіри, потрібно 2-3 рази в тиждень займатися спортом. Фізичні навантаження підбираються виходячи з медичних показань. Це можуть бути звичний фітнес, пілатес, заняття на тренажері, - загалом, все, що дозволить підтримувати відмінну форму і бадьорість духу.

Порада шоста. Слідкуйте за психоемоційним станом.

Якщо дієта робить вас злий і дратівливою, є привід задуматися. Це може означати, що ви недостатньо налаштувалися на схуднення або ставитеся до цього як до великої жертві. Потрібно пам`ятати, що ви нічого не втрачаєте, а навпаки, купуєте: легкість, стрункість, гарне самопочуття, впевненість в собі. Буває складно перейти на зовсім інший спосіб життя, тому попросіть підтримки у близьких вам людей. Також дуже добре допомагають заняття йогою: вона дарує душі гармонію, вчить управляти своїми бажаннями, отримувати від життя позитивні емоції.

Ці рекомендації допоможуть вам правильно схуднути, але головне - навчитися підтримувати свою вагу на заданому рівні, а для цього потрібно змінити не тільки спосіб життя, але і образ думок.

Сподіваємося, що поради дієтолога, психолога вам допоможуть в досягненні заповітних сантиметрів на талії!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

20 Рекомендацій для схуднення фото

20 Рекомендацій для схуднення

Мотивація для схуднення укаждого своя. Якщо ви мрієте схуднути, але до сих пір не зайнялися собою, Цеозначає, що ваша…

З чого почати схуднення фото

З чого почати схуднення

Ось уже вкотре, лягаючи спати, ви думаєте - "все, так більше не можна, з завтрашнього дня почну худнути - сідаю на…

Як худнути правильно після 40? фото

Як худнути правильно після 40?

У досить великої кількості жінок після сорока починається безпричинна прибавка в вазі, навіть якщо вони обмежують себе…

Основні правила схуднення фото

Основні правила схуднення

З назви статті може здатися, що дуже легко схуднути, але якби це було так легко, то на цю тему не присвячували в…

Як худнути правильно фото

Як худнути правильно

Деяких жінок дуже хвилює питання про те, як можна схуднути, не заподіявши шкоди своєму здоров`ю. Різноманітні дієти і…

» » » Як почати схуднення: поради дієтолога, психолога