Вітаміни для здорових очей

Вітаміни для здорових очей
Протягом дня очі втомлюються, особливо у людей, які працюють перед монітором комп`ютера. Поступово можуть розвинутися проблеми із зором. При вживанні необхідних вітамінів можна захистити очі від впливу негативних факторів і вікових змін.
В аптеці представлені в широкому асортименті різні вітамінні комплекси для підтримки гостроти зору. Незважаючи на те, що на них зазначено «Відпускається без рецепта», пити їх без призначення окуліста небажано, а іноді навіть небезпечно. Заочна консультація по телефону гарячої лінії не завжди здатна внести ясність. Необхідний повний огляд очного дна і перевірка зору.

Для збереження здоров`я очей потрібні ті ж речовини, що і для нервової системи. Тому без вітамінів групи В не обійтися. Не обов`язково приймати їх у вигляді таблеток, адже вони містяться в більшості продуктів.

В1 - це тіамін. При його нестачі про нормальну роботу очей не може бути й мови. Вітамін В1 міститься в м`ясі, дріжджах, картоплі, в житньому хлібі, пшеничних паростках і в овочах. Зробіть свій раціон цими продуктами.

В2 - рибофлавін. Він впливає на обмінні процеси, які відбуваються в кришталику і рогівці ока. Недолік призводить до сильного погіршення зору. Вітаміном В2 багаті горіхи, яйця, м`ясо, печінку, паростки пшениці і кисломолочні продукти.


В6 - піридоксин. Він бере участь в процесі відновлення зорових нервів. При недостатньому надходженні цього вітамін А спостерігається сильна стомлюваність, напруга і почервоніння слизової оболонки. В6 міститься в капусті, рибі, яєчних жовтках, цілісному молоці і злаках.

В12, або ціанокобаламін, благотворно впливає на здоров`я нервової системи і очей. Що примітно, ціанокобаламін міститься в продуктах тваринного походження. При нестачі цього мікроелемента очі сльозяться, червоніють і тьмяніють. Їжте більше сиру, яєць, м`яса, риби, а також пийте молоко.

Для здоров`я очей необхідний цинк, вітаміни С і Е, жирні кислоти і лютеїн. Щоб їх вистачало, різноманітно харчуйтеся і рідше дотримуйтеся дієт. Якщо ви не можете вживати певні продукти через алергічних реакцій, проконсультуйтеся з лікарем з приводу вживання вітамінних добавок до їжі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисні продукти для зору фото

Корисні продукти для зору

Дієта - це не виключення продуктів, а правильний їх підбір. Для того щоб зберегти хороший зір необхідно теж…

Вітаміни для зору фото

Вітаміни для зору

Вітаміни відіграють важливу роль для всього організму. Особливо велике їх значення для людей, які страждають хворобами…

Продукти для очей фото

Продукти для очей

Не секрет, що правильне харчування впливає на здоров`я. Сучасне життя пов`язана з переглядом великої кількості…

Натуральні вітаміни для очей фото

Натуральні вітаміни для очей

Здорове харчування, різноманітні натуральні продукти забезпечують надходження вітамінів до всіх органів людини. Для…

» » Вітаміни для здорових очей