Вчимося прощати образи

Вчимося прощати образи
Почуття образи, як правило, виникає від невідповідності людей будь-яким нашим очікуванням, від того, що хтось не виправдав їхніх сподівань. Драматизуючи ситуацію, що склалася, людина починає відчувати болючі переживання, віднімають у нього багато душевних сил.
Поки в людині живуть його бажання і вірування, він не може або не хоче приймати людей такими, якими вони є. зіткнення особистих стереотипів і реальності дає йому привід для переживань. Замість того, щоб легко ображатися на інших за все що завгодно, постарайтеся навчитися позбавлятися від цього руйнуючого душу почуття.

Першим кроком на цьому шляху буде усвідомлення і прийняття своїх почуттів. Адже ви теж жива людина і маєте право на емоції. Тільки спробуйте правильно їх озвучувати: «Не мене образили, а я сама образилася.» Таке формулювання дасть вам відчути себе господинею своїх почуттів і допоможе контролювати емоційну реакцію на людей або обставини.

Далі потрібно зробити аналіз будь-якого випадку, коли ви в черговий раз на когось образилися. Ставши як би в відсторонену позицію, подумайте, що ж саме відбулося: що ви не помітили в тій ситуації, що перебільшили, які саме ваші особисті вірування були зачеплені. Запишіть всі свої претензії до кривдника. Постарайтеся відповісти на питання: на що ви так болісно відреагували, чи знає інша людина про ваших очікуваннях, як він повинен був надійти? Не забувайте при цьому, що ви нічого нікому не винні, але і вам ніхто нічого не винен.


Він володіє життєвим досвідом людина знає, що можна і не драматизувати що сталися з ним неприємні події. А зробити так, щоб місце вірувань зайняли роздуми, а місце бажань - реалістичні і обдумані плани. Для цього необхідно виробити інші підходи до складної ситуації: ділової і позитивний. Сказати собі: «Все вже відбулося. Що я тепер можу зробити, щоб це виправити? »Позитивний варіант сприйняття негативних подій передбачає питання:« Які висновки я можу зробити з того, що сталося? Чому мене це вчить? »

Усвідомте, що навіть якщо ваше почуття справедливо, воно шкодить вашому здоров`ю і самопочуттю. Тому викиньте зі своєї душі все накопичені претензії до інших людей, вийдіть з ролі жертви. Пам`ятайте, що якщо вас образили навмисне, то ваша хвороблива реакція - Задоволення для противника. А якщо все сталося випадково, просто ви неправильно зрозуміли один одного, то й приводу для переживань немає.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що значить вміння прощати? фото

Що значить вміння прощати?

Вважається, що здатність прощати - це від Бога. І як це іноді непросто - перекинути мости від образи до прощення! Але…

Як показати образу фото

Як показати образу

Коли ви стримуєте себе і не висловлюєте свої образи, вони «роз`їдають» вас зсередини. Психологи давно…

Реакція на образи фото

Реакція на образи

Те, як людина реагує на образи на свою адресу, характеризує рівень його соціалізації і психологічної витримки. Важливо…

Як загладити свою провину фото

Як загладити свою провину

З дитинства нас вчили, що коли ми зробили або сказали щось не так і доставили комусь неприємності, потрібно попросити…

Як прощати образи фото

Як прощати образи

Дуже часто ті, хто вас образив, не мають жодного уявлення про те, як важко і болісно ви переживаєте образу. Вона…

» » Вчимося прощати образи