Не підходь до мене, я образилася ...

Не підходь до мене, я образилася ...
Жінки за своєю природою образливі істоти. Вони можуть розсердитися через дрібницю і не навіть не пояснити причину свого мовчання. Але вони і легко уразливі. Коли хтось ображає жінку, їй дійсно боляче, тому що зачіпаються її почуття і принижується її гідність. Образа - це жіночий спосіб змусити кривдника задуматися, що він зробив неправильно, або ж просто домогтися своєї певної мети. Насправді кожна жінка знає: ніхто її не зможе смертельно образити. Тільки вона сама може дозволити собі образитися. Що робити чоловікові, якщо він виявив, що на нього образилися?

Вибачитеся у що б то не стало. Навіть якщо ви не здогадуєтесь про причини образи, але бачите, що об`єкт образи - це ви, щиро, від усього серця попросите прощення. Можливо, ваша подруга образилася на неуважність, на різке слово, на пропущений дзвінок, на забуте обіцянку - для вас дрібниця, а для неї серйозний привід образитися. Так, ваша супутниця дізнається, що ви вмієте бачити свої помилки, здатні їх визнавати і першим йти назустріч. Переконайтеся, що вона відчула, що ваші вибачення принесені від свого серця.

Спробуйте повернути її довіру. Розкажіть їй, що вам подобається в ній, як вона вам близька і наскільки небайдужа. Нагадайте їй причини, чому ви закохалися в неї колись, як домагалися її. Ідеальним варіантом буде поставити відео з вашої весілля або разом переглянути фотографії ваших перших спільно проведених днів.

Зробіть для неї те, що їй дуже сподобатися. Запросіть на вечерю в ресторан. Накупіть їй приємних дрібниць. Подаруйте квитки в романтичну подорож. Сплатіть її рахунку. Все це і її прихильне прийняття матеріальних вибачень дозволить вам переконатися в тому, що вона дійсно не збирається розлучитися з вами через свою глибокої образи.


Ви повинні клятвено пообіцяти ніколи не обманювати свою супутницю, бути чесним. Довіра - це кришталевий посуд, його досить легко розбити, а образа - вірний індикатор тріщини на цій посудині. Ви повинні заслужити довіру знову, ставши надійним і не повторюючи ті ж помилки знову.

І, нарешті, оцініть ситуацію об`єктивно. Якщо ваша образлива дівчина настільки примхлива і передбачувана, не доводьте відносини до абсурду. Задумайтесь, чи так уже потрібні вам ці непевні, чварні, нерівні відносини ?! Можливо, її образи - і є ваш ідеальний привід щось змінити. Ймовірно, втративши вас, вона перегляне свою маніпуляцію образами і перестане використовувати цей метод в якості виховання і досягнення корисливих цілей.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як побороти образу? фото

Як побороти образу?

Образа - одна з найсильніших емоцій, які ми відчуваємо. Часто вона настільки захоплює нас, що ми стаємо заручниками…

Жіноча образа на чоловіка фото

Жіноча образа на чоловіка

Як же легко дозволити собі образитися: надути губки, насупити брови і мовчазно поглядати на свого кривдника ...…

Як забути і пробачити минуле фото

Як забути і пробачити минуле

Життя як зебра, ділитися на чорне і біле. Коли в нашому житті відбуваються радісні моменти, природно, ми щасливі. Але,…

Симптоми розриву відносин фото

Симптоми розриву відносин

Раптовий розрив відносин, без пояснення причин не найкращий досвід у ваших стосунках. Дуже часто буває так, що чоловік…

Прощення і ігнорування фото

Прощення і ігнорування

Ідеальних людей, як відомо, не існує. І часом ми відчуваємо почуття провини за свої проступки або ж, навпаки,…

Як показати образу фото

Як показати образу

Коли ви стримуєте себе і не висловлюєте свої образи, вони «роз`їдають» вас зсередини. Психологи давно…

Як навчитися прощати образи фото

Як навчитися прощати образи

Кожного з нас коли-небудь ображали, кожен з нас коли-небудь ображав сам. Лікарі стверджують, що образи, затаєні в душі,…

Як відновити довіру фото

Як відновити довіру

Втративши одного разу довіру близької людини, дуже важко його відновити. Якщо ви зрадили коханої людини, то заслужити…

Як прощати образи фото

Як прощати образи

Дуже часто ті, хто вас образив, не мають жодного уявлення про те, як важко і болісно ви переживаєте образу. Вона…

» » Не підходь до мене, я образилася ...