Як звільнитися від негативних емоцій: гніву, образи, ревнощів

Як звільнитися від негативних емоцій: гніву, образи, ревнощів
Часто люди кажуть: якщо я серджуся, значить, так треба! Якщо я ревную, він винен. Якщо я образився - це надовго, нехай зрозуміє, що він неправий. А чи потрібно так робити? Чи не забирають всі ці негативні емоції наш час, наші сили, чи не підривають наше власне душевну рівновагу?

Коли ми сердимося, гневаемся, ображаємося від щирого серця, щиро думаючи, що та людина, на яку спрямований наш негатив, виносить із ситуації якісь висновки, найчастіше в найбільшою мірою ми підставляємо самих себе. Пам`ятайте, як часто, викинувши на кого-то в повній мірі свою образу, наговорив багато грубих слів, ми потім б`ємося в істериці, закрившись на самоті, як часто, завдавши один удар, хочеться "випустити з себе звіра" і бити, бити, бити?

Негатив, зрозуміло, почасти потрібен. Суцільний позитив - це міф, для рівноваги людям потрібні сильні емоції іншої полярності. Але в цьому ні в якому разі не можна перестаратися. Коли ви відчуваєте, що "зараз вибухне", спробуйте, не переступаючи через цю небезпечну межу, закрити очі, дорахувати до десяти - повільно, не поспішаючи, - і глибоко-глибоко зітхнути. Ось він, припустимо, ваша дитина, який розбив вазу і на якого ви тільки що хотіли накричати або, не дай бог, вдарити. Зберіться з силами і відзвітувати його - спокійно, без сильних емоції. Він і так уже зрозумів, що сталося жахливе, навіщо і далі мучити його душу? Можете припинити з ним розмовляти на якийсь час, сказавши, щоб він поки подумав, наскільки це важливо - бути розторопнішим і уважним. Але все це спокійно, з кам`яним обличчям. Лід діє на людей часто краще, ніж полум`я.

Якщо ж вас образили, сильно образили, підставили, зрадили - пересильте себе і подивіться на ситуацію з іншого боку. Немає сенсу проклинати ту людину, котра позбавила вас спокою, немає сенсу будувати плани помсти. Для початку посмійтеся над собою: як мене могли так надути і обдурити? Адже я розумна людина. Проаналізуйте ситуацію, зробіть з неї висновки. Подумайте: чи гідна людина, яка скривдила вас, того, щоб на нього витрачати свої душевні сили? Якщо він вам близький і дорогий, і ви знаєте, що він просто оступився, потрібно дати йому шанс. Тут в хід підуть будь-які засоби, тільки дивіться на ситуацію з гумором, покажіть не те, наскільки ви можете бути жахливі, а то, наскільки ви можете бути мудрі. Якщо ж людина нічого не варта - тоді є сенс взагалі приймати його слова і вчинки до уваги? Нехай вариться у власному злобі, ви вище і мудрішими його. Покажіть всім своїм виглядом, що скоєне їм ніяк не відбилося на вашому житті.


Що стосується ревнощів, з`ясуйте, виправдана вона чи ні. Якщо так, якщо у вас є всі докази, то чи відступите, або боріться за людину. Тут багато виходів і ходів, але пам`ятайте одне: ця людина вам близький і дорогий, виходите з позицій щирої прихильності, любові, дружби. Головне - добро. Якщо ж підозри не підтвердилися, живіть щасливо.

І головне, що потрібно пам`ятати: більше любите себе. Полюбив себе всією душею, ви швидко зрозумієте, що мучитися з приводу і без, рвати на собі волосся і бити тарілки - собі дорожче. Якщо гра не варта свічок, припиніть її. Якщо стоїть - посміхніться і зробіть людяний, дотепний і запам`ятовується хід конем.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як пробачити зраду хлопця? фото

Як пробачити зраду хлопця?

Чи цікавилися ви: що найскладніше пробачити? Звичайно, зрада коханої людини - його зраду. Але, на жаль, від цього ніхто…

Що значить вміння прощати? фото

Що значить вміння прощати?

Вважається, що здатність прощати - це від Бога. І як це іноді непросто - перекинути мости від образи до прощення! Але…

Як загладити свою провину фото

Як загладити свою провину

З дитинства нас вчили, що коли ми зробили або сказали щось не так і доставили комусь неприємності, потрібно попросити…

Як зрозуміти і пробачити фото

Як зрозуміти і пробачити

Між двома закоханими людьми може відбуватися практично всі. Починаючи з радісних моментів, і закінчуючи моторошними…

Як приймати критику фото

Як приймати критику

У житті часто трапляються ситуації, коли доводиться вислуховувати критику. Ніхто не ідеальний, і від цього не можна…

Чому ми ображаємося фото

Чому ми ображаємося

Люди ображаються з абсолютно різних причин і приводів. Образа викликає почуття роздратованості, обурення, а часом і…

Вчимося прощати образи фото

Вчимося прощати образи

Почуття образи, як правило, виникає від невідповідності людей будь-яким нашим очікуванням, від того, що хтось не…

» » Як звільнитися від негативних емоцій: гніву, образи, ревнощів