Як пережити невдачу в особистому житті

Як пережити невдачу в особистому житті
Розставання з коханою людиною завжди переживається досить болісно. Відчуваючи образу, біль, гіркоту і досаду від чергової невдачі, постарайтеся все ж не опускати руки. Пережити важкий життєвий період з гідністю в ваших силах.
Навіть якщо після того, що сталося ви переживаєте сильний стрес, це не означає, що ви не здатні відчувати спокій і відчувати позитивні емоції. Страждаючи від втрати, глибоко переживаючи ситуацію, в певні моменти людина цілком може відчувати себе щасливим. Не позбавляйте себе маленьких життєвих радощів, подивіться навколо, помилуйтеся на хмари, дерева і квіти. Спробуйте усвідомити, що і після розставання з партнером нормальна життя продовжується. А відмінний спосіб виплеснути образу, розчарування і роздратування - будь-який спорт. Крім того, він просто допоможе вам відволіктися від сумних спогадів.

Зробіть зусилля, перепрограмуйте свої негативні думки, налаштовуючись на позитив. Прислухайтеся: якими словами ви описуєте те, що з вами сталося? Замініть на інше формулювання нав`язливу ідею «Я цього не переживу!». Спробуйте відсторонитися від своїх емоцій і зізнатися собі: «У мене знову з`явилася думка, що я цього не переживу».

Інший спосіб позбавитися від важких думок - як слід проаналізувати їх. Замість того, щоб постаратися забути все, що вас пов`язувало, подумайте, а що зробив ваш друг для збереження відносин. Пригадайте випадки, коли і ви самі порушували обіцянки, дані партнеру, наносили йому образи, завдавали болю або не зробили того, що повинні були. Звичайно, у всьому звинувачувати іншого легше і звичніше, але ваша пам`ять допоможе розкрити причини того, що сталося і парадоксальним чином охолонути до колишнього коханого.


Як би там не було, не шукайте власної провини, не займайтеся самобичуванням. Розглядайте сталося не як чергову особисту невдачу, а як крок на шляху пізнання нового, як початок зовсім іншого, цікавого життєвого етапу. Адже будь-яка втрата чогось вчить, робить людину мудрішою. Так постарайтеся винести урок з даної ситуації. Не опускайте рук і запитуйте себе: «Чому я можу навчитися? Що зробити, щоб обернути все на свою користь? ». Можливо, що в найближчій перспективі ви і не знайдете відповідей на ці питання, але позитивні думки допоможуть вам пережити цей непростий період життя.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як забути і пробачити минуле фото

Як забути і пробачити минуле

Життя як зебра, ділитися на чорне і біле. Коли в нашому житті відбуваються радісні моменти, природно, ми щасливі. Але,…

Як загладити свою провину фото

Як загладити свою провину

З дитинства нас вчили, що коли ми зробили або сказали щось не так і доставили комусь неприємності, потрібно попросити…

Як пережити розлучення фото

Як пережити розлучення

Розставання з близькою людиною можна пережити по-різному. Найлегше це зробити, паралельно вибудовуючи нові відносини.…

Як пережити образу фото

Як пережити образу

Іноді люди завдають один одному серйозні образи, але найважчі сердечні рани може заподіяти тільки близька людина, яка…

Як пережити його втрату фото

Як пережити його втрату

У вашому житті сталося страшне горе, жахлива втрата - розставання з коханою. Ви не знаєте, як і чим заглушити цей біль?…

» » Як пережити невдачу в особистому житті