Як зберегти білизну зубів

Як зберегти білизну зубів
Сліпуча голлівудська посмішка неспроста стала символом успішності. Білосніжні зуби - ознака здоров`я їх володаря, його матеріальної спроможності (послуги стоматолога коштують недешево) і правильного способу життя.
Зуби захищені емаллю, що складається, в основному, з твердих мінеральних утворень - кальцію і фосфатів. Під впливом бактерій, що містяться в зубному нальоті, кальцій може вимиватися з емалі в слину. Таким чином, якщо нехтувати гігієною ротової порожнини, емаль буде неухильно руйнуватися. Процес руйнування може прискорити і непомірне споживання цукровмісних продуктів - В солодкій середовищі бактерії розмножуються дуже активно.

Отже, якщо ви хочете зберегти білизну зубів, необхідно чистити їх не менше 2 разів на день - вранці і ввечері. Не користуйтеся жорсткими зубними щітками і не застосовуйте надмірну силу при чищенні зубів - цим ви руйнуєте їх емаль. Використовуйте зубні пасти, що містять кальцій, фтор і інші речовини, які зміцнюють емаль. Після кожної їди полощіть рот дезинфікуючих розчином: на склянку теплої води по 1 чайній ложці солі та соди.

Згубно впливає на зубну емаль нікотин - він накопичується на її поверхні у вигляді коричневого нальоту. У курців зі стажем видалити цей наліт зможе тільки стоматолог. Без міри споживання кави дає такий же ефект - зуби «кавоманів» набувають жовтого відтінку.

Уникайте занадто гарячої або холодної їжі, і вже тим більше різких перепадів температур - вони руйнують емаль зубів. Не можна, наприклад, запивати морозиво гарячим чаєм або кавою.


Потемніння зубів може бути ознакою проблем з кишечником. Отруєння відходами життєдіяльності згубно позначаються на всьому організмі, в тому числі, і на стані емалі. Їжте якомога більше свіжих овочів і фруктів. По-перше, це відмінна механічна чистка емалі, по-друге, стимуляція роботи кишечника.

Включіть у свій раціон продукти, що містять кальцій. В екстрених випадках можна посипати їжу прогрітій на сковорідці і подрібненого в кавомолці яєчної шкаралупою. Правда, треба врахувати, що кальцій не засвоюється організмом під час відсутності вітаміну D, тому можете заодно приймати риб`ячий жир.

Не рідше двох разів на рік необхідно відвідувати стоматолога.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зміцнення зубів і ясен фото

Зміцнення зубів і ясен

Зміцнення зубів і ясен - це не просто важлива, а життєво необхідна процедура, яка допоможе не тільки зберегти здоров`я…

Як зняти чутливість зубів фото

Як зняти чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів заподіює дискомфорт, тому необхідно знати основні методи для зниження хворобливих відчуттів…

Як зміцнювати емаль зубів фото

Як зміцнювати емаль зубів

Красиві зуби - це символ здоров`я і успіху. Завжди приємно дивитися на променисту посмішку. Щоб зуби залишалися міцними…

Як відбілити зуби? фото

Як відбілити зуби?

Зі сторінок журналів і з екрана телевізора нам щодня посміхаються своїми бездоганними усмішками десятки красунь і…

Небезпечні для зубів продукти фото

Небезпечні для зубів продукти

Зубна емаль захищає зуби від шкідливого впливу зовнішніх факторів, тому дуже важливо зберегти її якомога довше міцною і…

Як відбілити зуби без шкоди фото

Як відбілити зуби без шкоди

Куріння, чай, кава, солодощі стають причиною появи зубного нальоту. Якщо посмішка не буде вже сяяти білизною, багато…

Як відбілити емаль зубів фото

Як відбілити емаль зубів

Не завжди природа нагороджує білосніжною посмішкою. І, навіть якщо в дитинстві зубки ваші були білі і хороші, то з…

Як зберегти здоров'я зубів фото

Як зберегти здоров'я зубів

Красиві і здорові зуби - зовсім не міф. Їх здоров`я знаходиться в ваших руках. Навіть якщо ви з дитинства схильні до…

Як захистити зуби фото

Як захистити зуби

Страви і напої, які ми вживаємо, можуть впливати на стан наших зубів. Деякі продукти захищають наші зуби, а деякі,…

Як зберегти емаль на зубах фото

Як зберегти емаль на зубах

Зубна емаль оберігає м`які тканини зубів від руйнування, дозволяє кусати їжу і вживати гарячі і холодні напої. Коли…

» » Як зберегти білизну зубів