Хочу кинути курити, але не знаю як

Хочу кинути курити, але не знаю як
Способів кинути курити багато, але робити це треба поступово. Прийнявши рішення, подумайте, як змінитися ваше життя після відмови від сигарети. Основним джерелом бажання кинути палити повинні бути ви, тому необхідно усвідомлення всіх побічних результатів, які можуть за цим послідувати.
Сплануйте поступовий відхід від звички закурювати сигарету через годину, або інший проміжок часу - у кожного курця він індивідуальний. Збільшуйте час без куріння на кілька хвилин, скорочуючи тим самим кількість викурених сигарет.

Знайдіть еквівалентні заміни сигареті. Багатьом курцям на першому етапі відвикання допомагають жувальні або смоктальні цукерки. Сучасні виробники випускають постілке зі смаком нікотину. Сучасним помічником «колишнім курцям» стала електронна сигарета. Вона імітує тютюнопаління шляхом генерації пари, який може містити нікотин. За твердженнями виробників, електронна сигарета дозволяє контролювати як фізичну, так і психологічну залежність.

Є медичні препарати і спеціальні пластирі, які знімають нікотинову залежність. Однак слід проконсультуватися з лікарем, тому що багато з них мають побічні ефекти, що порушують звичний стан людини.

Ефективною дією, що сприяє переключенню, є заняття спортом. Помірні фізичні навантаження покращують настрій, інтенсивні допомагають зберегти колишню вагу. Справа в тому, що багато курців набирають кілограми після відмови від сигарети.


Звикаючи жити без куріння, дотримуйтесь певний харчової раціон. Організм не повинен відчувати стрес через нестачу поживних речовин і вітамінів. Увімкніть обов`язково продукти, містять каротин: морква, гарбуз, шпинат. Пийте більше води для виведення з організму токсинів.

У моменти сильного бажання покурити намагайтеся відволіктися хоча б на кілька хвилин. Займіться улюбленою справою або просто поговоріть по телефону.

Складно впоратися з цією завданню поодинці. Повідомте про ваше рішення родині та близьким друзям, щоб в кризові моменти вони допомогли вам не повернутися назад до сигарети.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чим можна замінити сигарету фото

Чим можна замінити сигарету

Про шкоду куріння знають багато, однак впоратися з цією згубною звичкою вдається далеко не всім. Комусь не вистачає…

Прощай, сигарета! фото

Прощай, сигарета!

МОЗ попереджає, попереджає і ще раз попереджає: куріння небезпечне для здоров`я! Однак для компаній, які виробляють…

» » Хочу кинути курити, але не знаю як