Як налаштуватися на схуднення

Як налаштуватися на схуднення
Вивчивши деякі психологічні прийоми, можна налаштуватися на схуднення. Щоб ними опанувати, знадобиться не так багато часу, але краще взяти ручку і, записавши правила на папері, прикріпити їх на холодильник або тримати десь під рукою.
Ті, хто має сильну мотивацію, схуднути нескладно, так як всі їхні думки спрямовані на те, щоб досягти мети. Решта, бажаючи скинути зайва вага, але, не маючи достатньої мотивації, неможливо приступлять до виконання завдання. Якщо у них перед очима буде список переваг, отриманих від схуднення, а також перелік того, що треба для цього зробити, їм буде набагато легше скласти план дій і виконати його.

Наприклад, напишіть на аркуші паперу про те, які проблеми зі здоров`ям підуть в разі схуднення. Поруч напишіть, які кроки необхідно зробити, щоб схуднути. Нехай це буде покрокова інструкція, намагайтеся виконувати кожен її пункт, не пропускаючи нічого.

Не слід шукати швидкодіючі дієти - той, хто скинув вагу швидко, так само швидко набере його знову. Ваше завдання - перебудувати свою свідомість таким чином, щоб здоровий спосіб життя, правильне харчування і заняття фізкультурою привели до бажаного результату. Але така перебудова - справа непроста. Необхідно багато подолати, перш ніж вам вдасться виробити власні правила життя, що дозволяють добре себе почувати і не додавати вагу. Тільки правильно складене раціональне меню, з урахуванням мінералів, вітамінів і мікроелементів, необхідних для правильного функціонування організму, в поєднанні з фізичною активністю, принесуть успіх і дозволять вам, скинувши вагу, тримати своє тіло у формі.


Налаштуватися на схуднення можна за допомогою аутотренінгу. Привчіть себе думати в теперішньому часі. Збираючись поїсти, говорите собі «я беру маленьку тарілку, щоб трохи поїсти» або замість фрази «я не буду багато їсти», говорите собі «я їм мало». уявляйте себе красивою витонченої жінкою, яка щодня займається в спортзалі, намагайтеся вжитися в придуманий образ, подумки намалювавши картинку стрункої підтягнутою пані, молодий і активною.

Ваш ідеал повинен завжди бути у вас перед очима. Знайдіть свою фотографію - ту, де ви виглядаєте стрункою і красивою, повісьте її на холодильник, і замість того, щоб відкривати його дверцята, помилуйтеся на себе і пройдіть повз.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка для схуднення фото

Окрошка для схуднення

Окрошка для схуднення від звичайної окрошки відрізняється тим, що ми використовуємо нежирний кеінгредієнти:Нежирний (до…

Основні правила схуднення фото

Основні правила схуднення

З назви статті може здатися, що дуже легко схуднути, але якби це було так легко, то на цю тему не присвячували в…

» » Як налаштуватися на схуднення