Режим дня: як він впливає на жіноче здоров'я

Режим дня: як він впливає на жіноче здоров`я
Жіноча краса - це, перш за все, гарне здоров`я. Фактори, які негативно впливають на здоров`я людини, можна перераховувати довго: погана екологія, незбалансоване харчування, часті стреси, хронічна втома, брак вітамінів. А ось одним з найважливіших умов збереження здоров`я є правильний режим дня.
Щоб залишатися здоровою і красивою, в першу чергу зверніть увагу на те, скільки часу ви спите і о котрій відходите до сну. Це важливо: природні біоритми людського організму «працюють» співзвучно з біоритмами природи, і будь-яке їх порушення тягне за собою передчасне старіння і руйнування організму, а значить - і зовнішнього вигляду.

Природа наказує лягати спати з 21.00 до 22.00. Якщо у вас є така можливість - зробіть це. Також прослідкуйте за тим, щоб у вашій спальні не було жодного джерела світла. Світло не тільки заважає спокійно заснути, але і порушує нормальну вироблення мелатоніну, що згубно впливає на здоров`я і може призвести до стійкої депресії.

З період з 22:00 до 23:00 відбувається фізіологічний спад організму, він знаходиться загальмованому стані, і краще в цей час його не напружувати.

З 23:00 до 4:00 більшість клітин нашого організму оновлюється, чим міцніше ви спите в цей період, тим ефективніше протікає це оновлення. Для жінок цей відрізок сну особливо важливий - ви не тільки відпочиваєте, а й відновлюєте молодість і красу своєї шкіри.

О 5:00 наднирники активізуються і викидають в кров кортизол - гормон стресу, сплячий організм починає прокидатися, нирки починають працювати активніше, що найчастіше спонукає прогулятися до туалету.

До 6:00 кількість кортизону досягає максимуму, а хід відновлення клітин поступово сповільнюється. Після цього настає фаза підвищення кров`яного тиску, наявності адреналіну в крові і температури тіла. Тому щоб прокинутися з користю для організму, краще це зробити о 5.50, і тоді рядок з популярної пісні «Прокинься, і співай!» Можна буде цілком застосувати до вас і вашого самопочуття.

О 7:00 найкраще щільно і від душі поснідати - ви можете не обмежувати себе у вуглеводах, в цей час вони перетворюються в енергію, а не залягають на талії у вигляді зайвого жиру.

До 8:00 активізується кровообіг.

З 9:00 до 10:00 відновлюється імунітет, кров містить велику кількість кортизолу, якщо вам необхідно полікуватися - це найвдаліший час доби для лікувальних процедур і прийняття медикаментів.


З 11:00 до 12:00 краще не їсти, так як активно починають працювати жирові залози, і з`їдена їжа легко перетворитися в жир. Краще в цей час зайнятися фітнесом або зробити найважливіші справи на роботі.

З 13:00 до 14:00 падає рівень гормонів, знижується артеріальний тиск, пообідайте і відпочиньте. Організм в цей час переживає спад активності, постарайтеся не напружуватися в ці години.

О 16:00 - знову настає період підвищення енергетичного фону, в цей час корисні фізичні навантаження, серце і легені працюють легко і активно, кров в повній мірі насичується киснем.

О 17:00 ендокринна система починає активніше працювати, а о 18:00 знижується больова чутливість - можна відвідати неприємну медичну процедуру, наприклад, сходити до стоматолога чи гінеколога.

З 18:00 до 19:00 - з задоволенням повечеряйте. У цей час активізується робота печінки, а смакові відчуття стають яскравішими. Але будьте обережні з екзотичними продуктами - може проявитися алергія.

Після 20:00 активність організму йде на спад. Починаючи з цього часу, краще не їсти, так як травна система не буде справлятися з переварюванням їжі, їжа перетворюється в шлаки і жири, обмін речовин погіршується, додається зайву вагу.

І ось настав заповітний годину корисного сну - 21.00, пора лягати спати.

Безумовно, кожна людина має свої особливості і звички: комусь достатньо 6 годин сну, щоб виспатися, а комусь потрібно 10. Але ось закони природи ніхто не відміняв, і для вашого ж блага, здоров`я і краси дотримуйтеся їх, хоча б у міру можливості.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Які вони - гормони жіночі фото

Які вони - гормони жіночі

Особливості жіночого організмуЖіночий організм влаштований так, що всіма життєвими процесами в ньому керують гормони.…

Як привести гормони в порядок фото

Як привести гормони в порядок

У людському організмі більше сотні вивчених вченими гормонів. Деякі з них допомагають боротися зі старістю і подовжують…

Як позбутися сонливості? фото

Як позбутися сонливості?

Сонливість - це стан людини, зване розладом сну. Людина може відчувати сильне бажання заснути протягом дня, причому в…

Вплив гормонів на вагу людини фото

Вплив гормонів на вагу людини

Правильний гормональний фон залежимо від загального балансу гормонів у вашому організмі. Ендокринна система складається…

Здоровий спосіб життя і сон фото

Здоровий спосіб життя і сон

У нашій статті "Здоровий спосіб життя і сон" ви дізнаєтеся, який сон повинен бути правильним.Щоб відчувати себе бадьоро…

Підвищуємо імунітет! фото

Підвищуємо імунітет!

Ні для кого не секрет, що більшість хвороб наздоганяють нас тоді, коли наш імунітет підходить до тієї критичної…

Сон, стан мозку фото

Сон, стан мозку

У людини приблизно 1/3 частина життя доводиться на сон, стан мозку при якому до цих пір вчені не вивчили. У багатьох це…

Здоров'я, молодість і краса фото

Здоров'я, молодість і краса

Наша сучасна життя повне стресів, проблем і нагадує біг з перешкодами. Нам все важче тримати себе в формі, стежити за…

Схуднути уві сні. Реально? фото

Схуднути уві сні. Реально?

Людей, які страждають від надлишку кілограмів, об`єднує одне просте бажання - схуднути з найменшими витратами сил і…

» » Режим дня: як він впливає на жіноче здоров'я