Спорт - ліки від старіння

Спорт - ліки від старіння
Протягом всієї історії людства шукався спосіб запобігти старінню, і сучасні люди не є винятком - навряд чи можна знайти жінку або чоловіка, які не мріяли б продовжити свою молодість на якомога довший термін. При цьому мало хто здогадується про те, що найдоступнішим способом зберегти довголіття і здоров`я є звичайний спорт - фізичні навантаження підтримують організм в тонусі, тренують м`язи, посилюють імунітет.

Не обов`язково займатися спортом професійно - досить регулярних фізичних вправ, які може виконувати кожна людина, навіть в разі сильної зайнятості.

Давно доведено, що спорт продовжує людське життя - постійні навантаження не дають м`язам атрофуватися, вони постійно перебувають у формі, а значить, всі органи людини працюють в повну силу. Дуже важливо навантажувати рівномірно всі групи м`язів, тому що в противному випадку організм перестає живити якісь м`язи і органи, які здаються йому непотрібними. Використовуйте всі свої ресурси для того, щоб продовжити термін функціонування організму.

Завдяки спортивним тренуванням, людина відчуває себе здоровим і красивим, його самопочуття поліпшується, він перестає часто хворіти і стає набагато стійкіше до стресів. Організм набагато краще насичується киснем, так як спорт підсилює кровообіг. Кров набагато швидше досягає клітин тіла, переносить в них кисень і забирає продукти розпаду. Спорт задіє очисні сили організму - таким чином, людина очищає себе від шлаків і токсичних речовин, які викликають захворювання.

Якщо ви ніколи раніше не займалися спортом, не можна відразу давати занадто великі навантаження на які не звикли до них м`язи. Починайте з невеликих навантажень, що підходять для новачків, і потім поступово збільшуйте їх.


Привчіть себе робити елементарну зарядку вранці - вона дозволить швидше прокинутися, тонізує і покращує самопочуття на весь день. Якщо ви вважаєте за краще займатися вечорами, робіть вечірню гімнастику - провітрюйте перед зарядкою приміщення, включайте музику, налаштуйтеся на позитивний лад і потратьте хоча б 30 хвилин на вправи.

Отримати від спорту не тільки користь, але і задоволення можна, записавшись в басейн. Плавання давно зарекомендувало себе як м`який і ефективний спосіб натренувати всі групи м`язів, поправити здоров`я і зняти стрес. Плавання показано навіть тим людям, які мають проблеми з хребтом - вода знімає навантаження на спину, і тому плавання також показано вагітним жінкам, які займаються у воді аквааеробікою без шкоди для свого здоров`я і майбутньої дитини.

Частіше гуляйте - свіже повітря і прогулянка кроком також є непоганий фізичним навантаженням.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дієта? Немає, краще спорт фото

Дієта? Немає, краще спорт

Навіщо потрібна дієта? Знизити вагу, або тому що так треба? Більшість людей, які використовують різні дієти для того,…

Спортивна сім'я фото

Спортивна сім'я

Часом щільний робочий графік батьків і навчання дітей зовсім не залишають часу на заняття спортом. Однак, кожен…

» » Спорт - ліки від старіння