Легка атлетика і здоров'я

Легка атлетика і здоров`я
Наше здоров`я залежить від нас. Заняття фізичною культурою, спрямовані на підтримку і зміцнення тонусу, приносять організму користь. Одним з найпоширеніших видів спорту є легка атлетика, як найбільш доступний і природний вид фізичних вправ.

Що являє собою легка атлетика, нікому не потрібно пояснювати. Адже Олімпійські ігри, що проводилися ще в Стародавній Греції, були засновані на легкоатлетичних видах спорту. Біг, стрибки, метання - ці вправи природні для людини, адже він з самого дитинства виконує їх. Яка дитина не хоче наздогнати і перегнати тата чи маму, стрибнути далі однолітків і кинути м`ячик якнайдалі? Це і є легка атлетика.

Для того, щоб займатися цим видом спорту, не потрібні дорогий тренажерний зал, льодовий палац і дорога екіпіровка, нічого, крім бажання. Адже місце для пробіжки, стрибкових вправ знайдеться скрізь. Чи не потрібен і дорогий інструктор, що бере величезні гроші за курс занять, на які існує черга. Займатися можна практично круглий рік. Адже саме для легкоатлетів підходить прислів`я «Немає поганої погоди, є поганий одяг».

Займаючись легкою атлетикою, ви оздоровите свій організм. виконуючи бігові вправи, натренуєте серцево-судинну систему, зміцните м`язи всього тіла. Біг - це не тільки навантаження на ноги, але і на весь організм. Природно, що навантаження повинна бути, відповідна вашій підготовці. займаючись для зміцнення здоров`я, не потрібно мучити себе щоденними багатокілометровими пробіжками. Досить подолати й половини сотень метрів, щоб відчути повагу до себе. адже заняття фізичною культурою - це і прекрасна психологічна тренування, виховується почуття відповідальності, зміцнюється нервова система.
Для зміцнення м`язів рук і корпусу можна виконувати метальні вправи, наприклад, кидати тенісний м`яч або просто камінці. Виконуючи стрибки, зміцните м`язи ніг і розвинете гнучкість. Головне - у всьому знати міру.


Не слід забувати, що займатися легкою атлетикою можна і потрібно разом з сім`єю або друзями. Це набагато приємніше і веселіше. Обов`язково потрібно залучати до занять дітей, щоб вони росли міцними і здоровими.

Навіть проста ходьба відноситься до легкої атлетики. А простіше ходьби немає фізичних вправ. Пройшовши зайвий кілометр, ви зробите своє тіло більш витривалим.

Якщо ви хочете зміцнити своє здоров`я за допомогою фізичних вправ, але все ще роздумуєте, не знаючи, з чого почати, почніть з легкої атлетики. Подивіться на прекрасні фігури античних скульптур - їх прототипи були легкоатлетами.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фізкультура і спорт для дітей фото

Фізкультура і спорт для дітей

Піклуючись про повноцінний розвиток дитини, дорослі часто недостатньо уваги приділяють його фізичній формі, і абсолютно…

Вправи під час вагітності фото

Вправи під час вагітності

Регулярна фізична активність гарантує міцне здоров`я і допомагає управляти деякими симптомами вагітності. Якщо під час…

Види аеробіки фото

Види аеробіки

Багато жінок задають собі питання, а чи варто займатися аеробікою? У наш час аеробіка стала дуже популярною і навіть…

Комплекс вправ по тай чи фото

Комплекс вправ по тай чи

Всі вправи тай чи виконуються граціозно, повільно і плавно. Створюється враження, що вони не вимагають зусиль. При…

» » Легка атлетика і здоров'я