Міфи про фізичні вправи

Міфи про фізичні вправи
Будь-яке заняття, стає популярним, з часом обростає своїми міфами. Це відноситься і до фізичних вправ. Розглянемо найпоширеніші міфи про них.

1. Займатися потрібно щодня. Якщо ви - не професійний спортсмен, то вам буде досить і трьох занять на тиждень. для зміцнення здоров`я цього буде цілком достатньо. Справа не в кількості занять, а в їх якості.

2. Розігрів м`язів і зв`язок необов`язковий. Якщо не хочете отримати пошкодження, обов`язково розігрівайтеся перед початком занять. Тим самим ви оберігаючи від можливих важких ушкоджень.
ефект від вправ визначається хворобливими відчуттями. Деякі «фахівці» вважають, що ефект тренованості обов`язково повинен приходити з хворобливими відчуттями. Зовсім не обов`язково. Займаючись для себе, вам достатньо відчувати задоволення для занять. Головне - радість від фізичних вправ, а не знемога від тренувань.

3. У разі нещасного випадку допомагає тепло. Навпаки, при травмах суглобів необхідний холод, щоб зменшити набряк і пом`якшити хворобливі відчуття. І взагалі, при отриманні травм необхідно радитися з фахівцем.

4. Треба їсти більше м`яса, щоб росли м`язи. Зовсім необов`язково. Для отримання енергії потрібні вуглеводи. А вони містяться в злаках. Вуглеводи набагато швидше перетворюються в енергію, ніж м`ясні продукти.


5. Під час занять не можна пити воду. Шкідлива не вода, а її кількість. Якщо відчуваєте спрагу - пийте. Організм знає, що йому потрібно. Погано стає від надлишку води, а від її відсутності.

6. Займатися потрібно вранці. Це підходить тільки для «жайворонків». Займайтеся тоді, коли зручно вам і коли для цього є час. Неважливо - вранці або ввечері. Для кого-то саме краще час - ніч.

7. Щоб досягти швидкого ефекту, необхідно тренувати одну групу м`язів. Для комплексного ефекту необхідна комплексна тренування. Те, що ви «качаєте» тільки м`язи черевного преса, не дає необхідного ефекту для всього організму. Уявіть собі людину з накоченим черевним пресом і слабкими руками і ногами. Невже це вам потрібно?

Слідуючи цим невеликим радам, ви зможете досягти необхідного ефекту від фізичних вправ, отримати заряд бадьорості і зміцнити своє здоров`я. Частіше прислухайтеся до свого організму - він знає, що йому потрібно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вправи під час вагітності фото

Вправи під час вагітності

Регулярна фізична активність гарантує міцне здоров`я і допомагає управляти деякими симптомами вагітності. Якщо під час…

Калланетика проти целюліту фото

Калланетика проти целюліту

Калланетика - це гімнастика, яка була названа на честь своєї творця - Калан Пінкі. Калланетика проти целюліту стала…

Легка атлетика і здоров'я фото

Легка атлетика і здоров'я

Наше здоров`я залежить від нас. Заняття фізичною культурою, спрямовані на підтримку і зміцнення тонусу, приносять…

Пілатес - від моди до здоров'я фото

Пілатес - від моди до здоров'я

Пілатес являє собою сучасну методику фізичних вправ, яка досить широко використовується для професійного заняття і для…

Як натренувати своє тіло фото

Як натренувати своє тіло

Красиве і натреноване тіло - результат наполегливих тренувань. Щоб домогтися бажаного ефекту, потрібно проявити силу…

» » Міфи про фізичні вправи