Хочу погладшати!

Відомо, що основна частина жінок мріє схуднути. Тим не менш, невеликий відсоток волів би ... набрати вагу. Погодьтеся, якщо вибирати між пампушки і фігурою а ля «діти Бухенвальда», на дотик, та ще в темряві чоловіки вважали за краще б перше. На радість чарівних товстушок і на жаль нещасних худеньких. Зрештою, далеко не кожен чоловік порадіє прагненню цілком нормальної жінки скинути з тіла «м`які форми».

Отже, на порядку денному болюче питання: як додати тілу більше округлі форми, якщо навіть поїдається в великих кількостях тістечка не дають відчутного ефекту. Для початку пропоную визначитися з кінцевою метою: набрати жир або дещо пом`якшити гострі лінії силуету. Думаю, ви мрієте про другий? Тоді про це і поговоримо.

1. Якщо ви їсте, їсте, їсте і ... нічого, перевірте, чи все у вас нормально. А саме, здайте всі аналізи, що стосуються шлунково-кишкового тракту. Дізнайтесь, чи не напали чи на вас глисти. Як би це неприємно звучить, вони здатні звести нанівець всі ваші зусилля по придбанню "м`яких форм".

2. Якщо все нормально - тоді все в ваших руках. Ми рекомендуємо наступне:

Раз ви не женіться за набором маси жирової, вам потрібні вправи, направлені на набір м`язової маси. При цьому не варто занадто сильно захоплюватися, щоб не виглядати Висушені-мускулистої. Це теж не дуже красиво. Якщо стоїть мета округлити тіло, нехай це буде зроблено розумно з грамотним розподілом зусиль на нарощування м`язів і на згладжування їх форм деякою кількістю ТЕЖ ВІДПОВІДАЄ СВОЇЙ жирового прошарку.


Не забувайте про вітаміни.

Якщо існують великі проблеми - пам`ятайте, ви - жінка. багато гормональні протизаплідні засоби мають побічний ефект у вигляді набору ваги, який в вашому випадку, як раз навпаки, - виявиться бажаним. Тут вам потрібно, в першу чергу, звернутися до лікаря, щоб він підібрав вам оптимальні контрацептиви.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вага під час вагітності фото

Вага під час вагітності

Практично всі вагітні жінки чекають часу, коли у них з`явиться животик. Крім цього, деяких вагітних жінок насторожують…

Як набрати вагу? фото

Як набрати вагу?

В нашу епоху тотального схуднення і гонки за стрункою фігурою, як не дивно, залишилися люди, які прагнуть до…

» » Хочу погладшати!