Зморшки - моє багатство

Я дивлюся в дзеркало - зморшок поки небагато. Гусячі лапки біля очей і губ, та парочка на чолі - ось і весь поки дорогоцінний запас.У моєї мами зморшки по всьому обличчю, але воно таке красиве, благородне! Коли я пропоную їй зробити пластичну операцію або хоча б вколоти ботокс, вона завжди відмовляється, нагадуючи слова актриси Анни Маньяні: Не приховуйте моїх зморщок. Кожна з них занадто дорого мені обійшлася.

Тип шкіри

Зморшки, як і очі, - це дзеркало нашої душі і життя.

"Всі наші переживання і емоції відкладаються на лиці. Всього за міміку обличчя відповідають 22 м`язи. Ці мімічні зморшки і створюють ту чи іншу вираз нашого обличчя.

Якщо вас життя влаштовує, то з`являються "гусячі лапки", а якщо раз у раз б`є, то з`являються довгі поперечні зморшки на лобі і трагічні у носа. При стресі, неспокої - глибокі вертикальні складки між бровами.

Від зморшок не може втекти ніхто, навіть той, хто раз на півроку коле ботокс. Все одно він розсмоктується через 3-4 місяці, і зморшки повертаються знову. Коштує задоволення відновлення особи близько 500 доларів плюс гліколіевая маска за 400 - задоволення не дешеве.

Перші зморшки виникають на лобі. Ви закінчуєте школу, вступаєте в університет, перші стреси і любовні переживання - і ось вже на лобі закарбувалися перші складочки. Ви закінчили ВНЗ і шукаєте роботу, починаєте шукати і супутника життя, життя частіше, ніж в юності, повертається до вас невеселою стороною. І в 25-27 років у вас з`являються поки не сильно помітні складки між бровами.

У 35 років у вас з`являються перші зморшки і, може бути, навіть темні кола і невеликі мішки під очима. У носа теж з`являються ледь помітні складки. Даються взнаки і життя, і стреси під час вагітності та пологів, і важкий пошук себе.

І ось вам близько 40. Вже помітні "гусячі лапки", приємні дитячі ямочки перетворилися в досить глибокі зморшки у носогубних складок. І з`являються зморшки в області шиї. Поки 2-3 кільця. Між бровами теж виникають зморшки, що додають вам суворий вигляд, на лобі вони стають глибшими.

Дослідники говорять, що малюнок, створюваний на обличчі зморшками, дає нам різну інформацію про людину і говорить не тільки про його віці.

Причин для появи зморшок багато. Індивідуальні особливості організму - у повних людей зморшок зазвичай менше. Здатність шкіри до регенерації і її схильність до більш раннього або пізнього старінню. Впливає на стан особи і довкілля, і харчування, і звички. Відомо, що у жінок, що палять зморшки зовсім особливі, і з`являються вони набагато частіше. Нікотин викликає брак вологи і кисневе голодування шкіри, з неї виводиться колаген, зате у великій кількості вводяться токсини. Це викликає передчасне старіння шкіри, та й колір обличчя у завзятих курців сіро-жовтий.

Дуже шкідливо для особи сонце з його ультрафіолетовими променями. Все зараз захоплені соляріями. Дивишся, серед зими і ранньою весною йдуть юрби засмаглих майже до чорного людей. Це не відвідувачі гірськолижних курортів, це жертви солярію. Вони виглядають прекрасно! Але тільки на відстані. Поблизу ви побачите величезну кількість дрібних і великих зморшок на лобі, щоках і над верхньою губою, а іноді і пігментні плями.

Зупинити поява зморшок можна, якщо з 25 років доглядати за шкірою за допомогою засобів, розроблених спеціально для очей.

Я люблю легкі гелі. Особливо мені подобаються розробки французького інституту Естедерм (по одній краплі спеціального масла наносиш на шкіру навколо очей 1 раз протягом тижня, і зморшки ніби випаровуються) і Біотерм, до складу якого входить планктон. Звичайно, можна зробити глибокий пілінг і лазерну шліфовку, а також вколоти ботокс в лоб і щоки, як я вже говорила. Але все-таки треба спробувати для початку не такі радикальні засоби, а маски, наприклад. Російські косметологи вже вміють відновлювати ослаблі клітини.


Головне все-таки, як я вважаю, не кількість зморшок, а то, як вони розташовані, чи можна по зморшках дізнатися про ваш характер і темперамент. Французький антрополог Давид Ле Бретон написав в своїй книзі, що "особа тільки шепоче, а не говорить на повний голос, лише натякає на індивідуальні риси особистості, але не дає чіткої характеристики людини".

Один російський письменник сказав теж життєстверджуючу фразу про те, що "після 40 років людина стає відповідальним за своє обличчя". Особа стає як би справжнім, вже незмінним, відображає всю вашу внутрішню життя.

Не дарма на паспорт клеют нову фотографію в 45. Особа набуває в цьому віці вже остаточні свої обриси.

Якщо особа у вас спокійне, то відсутня напруга, воно розслаблено. Якщо ви пережили багато горя, то губи опустяться вниз, на обличчі буде читатися вселенська скорбота. Є і абсолютно безпристрасні особи, за якими не зрозумієш і не прочитаєш нічого, крім байдужості. Хоча тут я можу помилятися, адже такі особи зазвичай зустрічаються у військових, покликаних терпіти позбавлення і біль за службовим обов`язком, не показуючи свої слабкості.

Особа змінюється з кожним днем, з`являються нові зморшки. Прожити без цих незваних гостії не дано нікому. Але якщо бути оптимістом, дарувати людям радість, то можна знайти душевний спокій і не втратити власне обличчя.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зморшки і здоров'я фото

Зморшки і здоров'я

Багато хто знає, що по зморшках на обличчі можна судити про характер людини, але мало хто знає, що за цим складкам…

Як прибрати зморшки на лобі фото

Як прибрати зморшки на лобі

У вас з`явилися перші зморшки? Виявлення таких на чистому свіжому обличчі викликає неприємні відчуття. Але не варто…

Що означають зморшки фото

Що означають зморшки

Зморшки перші провісники, ближчої старості, як би це сумно звучало. Найчастіше вони з`являються до 35 років, хоча іноді…

Мої перші зморшки фото

Мої перші зморшки

Настає час, коли життя наближається до тридцяти років. Одного ранку ти підходиш до дзеркала, щоб посміхнутися…

Різновиди лицьових зморшок фото

Різновиди лицьових зморшок

Незважаючи на те, що всі психологи, як один, стверджують, що жінка виглядає на стільки, на скільки сама себе почуває,…

» » Зморшки - моє багатство