Зморшки і здоров'я

Багато хто знає, що по зморшках на обличчі можна судити про характер людини, але мало хто знає, що за цим складкам можна визначити стан здоров`я.

Рано чи пізно, але зморшки з`являються у всіх. Наскільки рано чи пізно визначається аж ніяк не віком, а типом шкіри. Наприклад, у товстошкірих зморшки не народжуються досить-таки довго, і шкіра залишається гарною і пружною. Люди, у яких шкіра спочатку схильна до утворення зморшок, як правило, астенічного типу. Їх шкіра млява, в`яла і тонка.

Якщо задуматися, зморшки не завжди наші вороги. Розташування і глибина складки говорить про певному захворюванні нашого організму. Якщо вчасно придивитися до зморшці, можна заздалегідь звернутися до лікаря, і виявити хворобу на ранній стадії.

Верхня частина обличчя (лоб і очі) відповідає за психоемоційний стан. Паралельні хвилеподібні зморшки на лобі позначають турботи, стреси, постійна напруга і проблеми. Досвідчені фізіогномісти виділяють варіації зморшок гніву, страждання, переляку.


З іншими зморшками справа йде не так просто, так як вони спадкові. Отримали ви, наприклад, від тата великий ніс - отримуйте з віком його зморшки або друге підборіддя.

А ще бувають нажиті зморшки, які говорять про те, що в тій чи іншій частині організму щось негаразд:

1. міжбрівна зморшки.

Вертикальна зморшка посередині на рівні перенісся говорить про проблеми шлунка. Вертикальна зморшка між бровами справа - дисфункція печінки і жовчного міхура-зліва - селезінка. Поперечна зморшка - проблеми в шийно-потиличній зоні (остеохондроз).

2. Носогубні складки.

Глибокі, симетричні з двох сторін зморшки говорять про дисфункцію шлунково-кишкового тракту. Якщо складки промальовувалися дуже рельєфно, це шлунково-кишкові розлади. Якщо більш глибока борозенка справа - зверніть увагу на роботу печінки і жовчного міхура.

3. Вертикальні неглибокі зморшки над верхньою губою.

Як правило, бувають тільки у представниць слабкої статі. Такі складки на обличчі говорять про гінекологічні захворювання. Вертикальні зморшки від куточків рота вниз - гастрит зі зниженою секреторною функцією і схильність до захворювань підшлункової залози.

4. вилиці-підборіддя зморшки.

Свідчать про гіпофункції шлунка і підшлункової залози. Поперечна зморшка на рівні підборіддя може бути знаком застійних явищ на рівні печінки або малого таза.

Так що, як виявилося, зморшки нам зовсім не вороги, а дуже навіть корисні союзники в боротьбі за здоров`я і красу. Хочете позбутися від складок на обличчі? Сходіть до лікаря і досліджуйте той орган, на який вам вказує та чи інша зморшка.

Ну, а якщо все в порядку зі здоров`ям, запасіться цілим арсеналом кремів, що розгладжують зморшки (наше щастя, зараз будь-яка поважаюча компанія випускає таку серію засобів). займіться спеціальної гімнастикою для м`язів обличчя і постарайтеся стежити за своєю мімікою. Тоді зморшок помітно зменшитися, а особа стане гладким і свіжим.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що означають зморшки фото

Що означають зморшки

Зморшки перші провісники, ближчої старості, як би це сумно звучало. Найчастіше вони з`являються до 35 років, хоча іноді…

Як розгладити зморшки на лобі фото

Як розгладити зморшки на лобі

Кожна нова зморшка для деяких жінок - це справжня трагедія. Адже їм здається, що це наближається старість. Хоча зморшки…

Зморшки - моє багатство фото

Зморшки - моє багатство

Я дивлюся в дзеркало - зморшок поки небагато. Гусячі лапки біля очей і губ, та парочка на чолі - ось і весь поки…

На обличчі все написано фото

На обличчі все написано

Ваше обличчя може висловити не тільки емоції, але і розповісти про стан здоров`я. Не секрет, що люди, які страждають…

Різновиди лицьових зморшок фото

Різновиди лицьових зморшок

Незважаючи на те, що всі психологи, як один, стверджують, що жінка виглядає на стільки, на скільки сама себе почуває,…