Їжа для стимуляції мозкової активності

Активність нашого мозку і настрій безпосередньо залежать від продуктів, які ми вживаємо в їжу. Давно вже стало відомо, що є їжа для стимуляції мозкової активності, яка сприяє поліпшенню пам`яті і запобігання старіння мозку. Певні продукти можна з повною впевненістю назвати «їжею для мозку» - вони відповідають за здоров`я мозку і покращують його активність. У ці продукти входять імбир, лісові горіхи, шавлія, лосось.

Продукти, що поліпшують мозкову активність

М`ясо дикого лосося

- безцінне джерело важливих елементів здоров`я не тільки мозкового, а й усього в цілому. У цьому самому м`ясі знаходяться жирні кислоти, кислота омега-3, яка необхідна для стимуляції активності мозку. Більш того, м`ясо лосося широко відомо невеликим вмістом контамінантів і шкідливих жирів. Корисні ж елементи, які містяться в м`ясі лосося, зменшують ризик виникнення захворювань мозку, сприяють поліпшенню роботи кровоносних судин.

какао боби

в своїй чистій формі дуже корисні для мозку. Шоколад же перенасичений цукром і в реальності в його складі дуже маленький відсоток бобів какао. У темному шоколаді їх зміст, звичайно ж, набагато вище, але навіть цей відсоток не може бути конкурентом чистому порошку какао. У ньому знаходяться антиоксиданти, які нейтралізують вільні радикали, що шкодять здоров`ю тканин і клітин організму. Завдяки наявності теоброміну, какао підвищує настрій, змушуючи відчувати себе краще.

Соеве молоко

(Якщо воно без штучних підсолоджувачів) є багатим джерелом протеїну, який покращує здоров`я мозку. Більш того, для мозкової активності також корисна кориця.

Зелений чай

корисний в обох своїх станах: порошковому і рідкому. Його листя, розмелені жорнами, перетворюються в порошок, який є свого роду концентрованої харчовою добавкою з вельми корисними, на відміну від напою, властивостями. Зелений чай по-справжньому безцінна скарбниця вітамінів, антиоксидантів і мінералів-заспокоює своїм впливом, знижує рівень стресу, захищає від хвороб і старіння.

чорниця

теж багата антиоксидантами і містить велику кількість корисних елементів, які забезпечують здоров`я мозку. Більш того, ягоди чорниці покращують зір і містять кислоти омега-3, які надають досить корисну дію на організм.

Кава

- значимий джерело антиоксидантів, мінералів, вітамінів і амінокислот, який дозволяє знизити темпи розвитку і запобігти виникненню деяких хвороб. Як і у випадку з зеленим чаєм, кавою більш корисний в найчистішій формі - без цукру і вершків. Для того, щоб досягти позитивного ефекту, кава необхідно вживати систематично протягом місяця - це сприяє запобіганню розлади пам`яті.

Більш того, поліпшенню здоров`я мозку сприяють так само яєчні жовтки, червоне вино в помірних кількостях, аспарагус, різноманітні трави і помідори. тофу включає в себе багато антиоксидантів, які захищають клітини від руйнування вільними радикалами і дозволяють поліпшити пам`ять.

Корисні закуски

Вельми корисний і до того ж дуже смачний напій, що поліпшує мозкову активність - це суміш соєвого молока, какао бобів і щіпки імбиру.

Позитивно впливає напій можна також зробити, використовуючи соєве молоко з низьким вмістом жиру, банан, малину і чотири ложки апельсинового соку.


Абрикоси, груші, яблука і фініки містять в собі велику кількість заліза, яке допомагає наситити мозок необхідним для підтримання його активності киснем. Більш того, є ще одна корисна і смачна їжа для стимуляції роботи мозку - родзинки і сушені ягоди вишні з підсмаженою несолоним арахісом.

Не варто відвертатися від каш на сніданок, тому що різні крупи містять в собі важливі для здоров`я організму вуглеводи. Смачним і корисним ланчем може послужити вівсянка з горіхами, йогуртом, родзинками і шматочками яблук.

Найбільш корисний сніданок - сир з невеликим вмістом жирів, апельсиновий сік, овочевий омлет, яйця всмятку і бутерброди з арахісовим маслом.

По-справжньому корисно впливає на здоров`я організму салат можна зробити з брокколі, шпинату, червоної цибулі, сиру, невеликої кількості мелених лісових горіхів і оливкової олії.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як поліпшити роботу мозку фото

Як поліпшити роботу мозку

Поліпшення мозкової діяльності відбувається за рахунок регулярного тренування - читання, твори віршів і оповідань,…

Чим корисний шоколад фото

Чим корисний шоколад

Жирових клітин у жінок більше, ніж у чоловіків, і вони відчувають тягу до висококалорійної їжі, яка підтримує ці…

Корисні продукти для шкіри фото

Корисні продукти для шкіри

Натуральні продукти надають на шкіру потужне лікування і усувають широкий ряд шкірних неприємностей. Ці продукти…

Дієта для розумників фото

Дієта для розумників

Що потрібно їсти для того, щоб допомогти нашому мозку і бути успішними на роботі чи навчанні? Давайте розберемося, на…

» » » » Їжа для стимуляції мозкової активності