Які напої корисні для організму, а які не дуже?

Ми щодня п`ємо різні напої і не знаємо, які з них корисні, а які не дуже. У даній статті спробуємо провести аналіз, які ж напої роблять позитивний вплив на наш організм, а вживання яких напоїв необхідно обмежити. Чи дійсно, що напої на основі води є панацеєю для нас? Отже, приступимо.

вод

Вода з крану

Вода з колодязів

некип`ячена вода

Вода, очищена фільтрами

Кремінна вода

омагніченная вода

Дистильована вода

Срібна вода


пиво

вода газована

соки

мінералізована вода

Електролітично приготована вод

солодкі напої

ароматизовані чаї

Розчинна кава

Звичайно, кожен для себе вирішує сам, які напої вживати, якими зловживати, а які і зовсім виключити з щоденного раціону. Всього вам найкращого!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Напої для грудних дітей фото

Напої для грудних дітей

Вибирати напої для дітей до одного року - дуже непросто. У якій кількості і що може пити ваш немовля?Всім відомо, що на…

Ягода калина: напої фото

Ягода калина: напої

2 рецепта напоїв з калини: Напій "Здоров`я" і Калиновий напій.Напій "Здоров`я"На 1 л напою - 150 г калини, цукор - за…

Полуничний дайкірі фото

Полуничний дайкірі

1. Чим густіше і холодніше ви любите напої, тим більше складових полуничного Дайкірі ваінгредієнти:білого рому - 300…

Корисні напої для здоров'я фото

Корисні напої для здоров'я

Як ми знаємо, організм людини складається на 70% з води. І щоб підтримувати його роботу, слід випивати в день до 2…

Напої здоров'я! фото

Напої здоров'я!

Організм кожної людини постійно втрачає рідину, особливо в спеку. Тому потрібно обов`язково поповнювати його запаси,…

Молодильні напої фото

Молодильні напої

Щоб зберегти молодість і красу потрібно вести правильний спосіб життя: займатися спортом, дотримуватися певного раціону…

» » » » Які напої корисні для організму, а які не дуже?