Напої здоров'я!

Напої здоров`я!
Організм кожної людини постійно втрачає рідину, особливо в спеку. Тому потрібно обов`язково поповнювати його запаси, адже зневоднення загрожує великими проблемами і серйозними наслідками.
Протягом дня необхідно випивати від півтора до двох літрів рідини (в сильну спеку, коли відбувається велике потовиділення, ще більше). Якщо ж ви дотримуєтеся дієти, то вам обов`язково треба пити напої, які допоможуть скинути вагу або заповнити організм корисними мінеральними речовинами, а також допоможуть прискорити обмін речовин.

Дуже важливо знати, які напої ми п`ємо. Існує кілька рецептів соків, які є смачними і в той же час корисними.

Для намагаються скинути вагу досить корисні трав`яні настої та чаї. Дуже корисні листя валеріани, молода кропива, розмарин. Листя потрібно висушити і заварити як чай, давши настоятися чверть години, пити протягом дня без цукру.

дуже корисний для всіх, і особливо для тих, що худнуть, зелений чай з молоком. Він тонізує, притупляє апетит, сприяє виведенню зайвої рідини з організму. Заварювати чай потрібно з ранку, і пити весь день невеликими порціями.
Притупляє апетит настій фенхелю і кульбаб, а також сік сирої картоплі, випитий з ранку до сніданку.

Дуже корисні і навіть поживні овочеві і фруктові коктейлі. Корисним і смачним буде напій з соком селери. Можна змішати по одній частині морквяного і огіркового соку, додати полчасті соку селери - і вітамінний напій готовий. Можна змішати 50 г селери з морквяним і яблучним соком (по 100 грам кожного). Якщо зовсім не можете без солодкого - Додайте ложку меду. А коктейль з соку лимона, томатного соку і соку селери може навіть замінити обід - настільки він ситний.


Дуже смачні і корисні ягідні відвари, компоти і киселі. Щоб вони були корисними, готуйте їх без цукру, для підсолоджування використовуйте мед. Пити їх краще охолодженими.

У холодну пору року буде дуже добре не різні чаї. Заварюйте чай з глодом, м`ятою, звіробоєм, шипшиною, липою. Можна покласти туди ложку меду, вичавити трохи лимона.

Вельми тонізуючим буде напій з цитрусових, приготований з вечора. У термос вичавіть апельсин і лимон. Покладіть невеликий шматочок імбиру. Залийте міцним свіжозавареним чаєм і закрийте. Вранці у вас буде чудовий ароматний напій, який бадьорить не гірше кави.

Завжди корисна мінеральна вода або вода з артезіанської свердловини. Протягом дня можна пити потроху мінеральну воду, краще не газовану.

Автор: Маргарита
Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сік з агрусу фото

Сік з агрусу

Сік з агрусу неймовірно густий напій, який по суті в чистому вигляді пити невозмінгредієнти:Агрус - 1 КілограмЦукор - 1…

Народне лікування медом фото

Народне лікування медом

З найдавніших часів відомі лікувальні властивості меду. Мед - природний калорійний продукт, який дуже корисний для…

Корисні напої для здоров'я фото

Корисні напої для здоров'я

Як ми знаємо, організм людини складається на 70% з води. І щоб підтримувати його роботу, слід випивати в день до 2…

Чай з корицею для схуднення фото

Чай з корицею для схуднення

Чай з корицею для схуднення і очищення організму особливо хороший в холодну пору року, тому що кориця не тільки сприяє…

Імбирний чай для схуднення фото

Імбирний чай для схуднення

Чай з імбиром є відмінним допоміжним засобом для лікування простудних та інфекційних захворювань - напій багатий…

» » Напої здоров'я!