Корисні напої для здоров'я

Як ми знаємо, організм людини складається на 70% з води. І щоб підтримувати його роботу, слід випивати в день до 2 літрів рідини. Ті, хто невибагливий, п`ють з-під крана, трудоголіки заповнюють недолік рідини за допомогою кави, творчі натури радують себе чимось екзотичним або слабоалкогольними коктейлями. Ми запропонуємо вам корисні напої для здоров`я у вигляді напоїв, які допоможуть зміцнити імунітет, зберегти здоров`я і молодість.

Корисні напої

Вони поліпшать обмін речовин і проконтролюють апетит.

трав`яні ча

Потрібно їх пити регулярно, по кілька разів на день, а склад міняти кожні 10 днів. На обмінні процеси найбільший вплив надають порей, розмарин, листя ліщини, валеріана, кропива, березові листя, стручки зеленої квасолі. Сухі рослини заварюємо, як чай і наполягаємо 15 хвилин. Для чаю вибираємо одну рослину, проводимо курс, робимо тижневу перерву і переходимо до іншого. Цукор на дієті, не вживаємо, додаємо трошки лимонного соку.

Лікувальні трави містять багато корисних для організму речовин, фітонцидів, гормонів, ферментів і вітамінів. Багато мають жовчогінну, сечогінну, тонізуючу ефектами, все це потрібно, щоб позбутися від повноти.

Трав`яні відвари пригнічують апетит. Для цього рекомендуємо міцний настій фенхелю, його заварюємо і п`ємо замість чаю.

Таку ж дію має відвар кукурудзяних рилець, випиваємо один стакан перед їжею.

Міцний настій з кульбаб добре притупляє голод, його приймаємо до трьох разів на день.

Сік сирої картоплі теж відмінний засіб, його п`ємо натщесерце вранці по одній склянці.

Будь-яка жінка в будь-якому віці хоче прекрасно виглядати. І на зовнішній вигляд жінки впливають такі фактори, як: стан волосся і шкіри, хода, фігура і природно колір обличчя. Щоб зберегти свіжість і приємний рум`янець, порекомендуємо корисні і смачні коктейлі.

Смачні напої для здоров`я і краси

огірковий зі

100 гр. огіркового соку, 100 гр. морквяного соку, 50 гр. соку селери.

томатний

!50 грам томатного соку, 50 гр. соку лимона, 1 ст. л. соку селери.

селерові

50 гр. соку селери, 100 гр. молока, 1 курячий жовток, сік з одного лимона.

Напої забезпечують організм корисними речовинами і вітамінами. Наприклад, морквяний сік містить вітаміни B, C, бета-каротин - антиоксидант. Томати багаті мінералами і солями, селера багатий калієм.


Важливим компонентів серед корисних напоїв є мед. Він містить амінокислоти, підвищує гемоглобін в крові, це натуральний антибіотик і має інші переваги. І якщо його додавати в «напої краси, можна отримати подвійну користь.

яблучний коктейл

1 ст. л. меду, 200 гр. яблучного соку, сік з одного лимона,

морквяний Напіт

Вичавимо сік з кілограма моркви, 2 ст. л. меду, 300 грам кип`яченої води і додамо сік лимона. Все перемішати і п`ємо весь день.

лимонний Напіт

Змішаємо сік половинки лимона з 1 ст. кип`яченої води, мед за смаком.

напої зимо

Що корисно пити взимку, коли страждає імунітет, розгулюють інфекції, а на вулиці холод.

Масло ялиці володіє антивірусними і антимікробними властивостями. Воно забезпечить нормальний тиск і здоровий сон, підтримає імунітет. Це напій з кип`яченою простої води з додаванням 5 крапель ефірного ялицевої олії. У зимовий час на імунітет вплине відвар шипшини, який забезпечить вітаміном C, покладемо в термос сухі плоди, заллємо окропом і залишимо на ніч.

Три корисних напоїв

Напої і соки з фруктів і овочів, це відмінний десерт, в якому містяться різні корисні речовини.

Несолоний томатний зі

Цей напій захищає від онкологічних захворювань. У ньому міститься лікопен, він знижує виникнення ракових захворювань. Якщо цей сік вживати щодня, то зводиться до мінімуму ризик, щоб не захворіти хворобами, пов`язаними з судинами і серцем. У 260 г соку - 45 ккал.

Приготування томатного соку будинку

Вимиємо плоди, видалимо хвостики, приготуємо соковижималку. Коли сік готовий, вольем в емальовану каструлю і поварим її 15 хвилин, Сік готовий, коли зникне піна. Гарячий сік наллємо в попередньо нагріті банки. Стерилізуємо сік 15 хвилин при 72 градусах. Після стерилізації закриваємо кришками. Сік готовий до вживання.

журавлинний зі

Це свого роду антибіотик, який знижує артеріальний тиск, покращує апетит, перемагає бактерії. Напій цієї ягоди запобігає захворюванням ясен, усуває інфекції сечовивідних проток, справляється з інфекційними хворобами. У журавлинному соку в невеликій кількості міститься цукор. На цей корисний продукт ніколи не буває алергії, а ягоди журавлини додають в різні страви, в тому числі і в салати. У 300 грамах напою міститься 160 ккал.

приготування сік

Візьмемо свіжу або заморожену журавлину, розімніть її і помістимо в сітчастий друшляк, а в посуд для витекло соку додамо на 1 літр соку, 220 г цукру, розмішати на вогні, не кип`ятимо, а тільки подогреем до 95 градусів. Остиглий сік заллємо в банки і щільно закриємо.

Домашній апельсиновий зі

Для вітамінного напою візьмемо 50 грам цукру, 3 апельсина і 50 мл води. Змішаємо воду з цукром, остудити. Потім вичавимо сік з 2 апельсинів, змішаємо з отриманим сиропом з цукру і води. Потім четверту частину корок апельсина натерти і додамо до соку, вичавимо апельсини, перемішаємо і розіллємо по фужерах. У фужер з соком додамо 3 шматочки льоду.

На закінчення додамо, що корисні для здоров`я напої потрібно вміти пити з толком. Потрібно тільки вибрати корисний напій, здоров`я вам.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ягода калина: напої фото

Ягода калина: напої

2 рецепта напоїв з калини: Напій "Здоров`я" і Калиновий напій.Напій "Здоров`я"На 1 л напою - 150 г калини, цукор - за…

Сік з агрусу фото

Сік з агрусу

Сік з агрусу неймовірно густий напій, який по суті в чистому вигляді пити невозмінгредієнти:Агрус - 1 КілограмЦукор - 1…

Калиновий сік фото

Калиновий сік

Спосіб приготування калинового соку досить простий. На один кілограм калини прихоінгредієнти:Калина - 1 КілограмЦукор -…

Персиковий торт фото

Персиковий торт

Для приготування цієї торта нам потрібно роз`ємна форма з діаметром приблизноінгредієнти:Яйця - 2 ШтукиКартопляний…

Сік, корисні властивості фото

Сік, корисні властивості

Ну хто з нас не любить апельсини сік? Багатий вітамінами, він дарує нам заряд енергії і відмінний настрій. Отже, тема…

Напої здоров'я! фото

Напої здоров'я!

Організм кожної людини постійно втрачає рідину, особливо в спеку. Тому потрібно обов`язково поповнювати його запаси,…

Смачні напої для схуднення фото

Смачні напої для схуднення

Існують напої, які сприяють зниженню ваги і усуненню жирових відкладень в підшкірному шарі. Це обумовлено тим, що в них…

» » » » Корисні напої для здоров'я