Корисні напої. Пийте на здоров'я!

Як відомо людський організм майже на 70% складається з води. Тому для того щоб підтримувати його роботу потрібно випивати від 1,5 до 2 літрів рідини в день. Люди невибагливі п`ють прямо з-під крана, трудоголіки цілий день заповнюють недолік за допомогою міцної кави, натури творчі воліють радувати себе слабоалкогольними коктейлями або чим-небудь екзотичним. Сьогодні жіночий журнал aboutginka.ru пропонує рецепти простих і корисних напоїв, які допоможуть вам зберегти молодість, здоров`я, зміцнити імунітет.

У рубриці Худнемо разом: дієта для печінки

Якщо в даний момент ти сидиш на дієті, звичайно, тебе в першу чергу цікавить, чи немає тут чогось для тебе. Звичайно є! кілька корисних напоїв, які допоможуть поліпшити обмін речовин і контролювати апетит.

Для схуднення, наприклад, дуже корисні трав`яні чаї. Їх найкраще пити регулярно, кілька разів на день, змінюючи склад кожні 10-14 днів. Найбільші вплив на обмінні процеси надають стручки зеленої квасолі, березове листя, кропива, валеріана, листя ліщини, розмарин, порей. Сухі рослини потрібно заварити як чай і дати настоятися 15 хвилин. Для кожного чаю потрібно вибрати одну рослину - пропив курс, зроби тижневу перерву і перейди до іншого. Цукор краще не додавати (ти ж на дієті), а ось трохи лимонного соку - можна.

лікувальні трави містять безліч вітамінів, ферментів, гормонів, фітонцидів та інших корисних для організму речовин. Багато з них мають тонізуючу, сечогінну і жовчогінну ефектами, що як раз і потрібно для позбавлення від зайвої ваги.

Трав`яні відвари також годяться для придушення апетиту. Для цих цілей рекомендується міцний настій солодкого кропу (фенхеля) , його можна заварювати і пити замість чаю.
відвар кукурудзяних рилець, випитий перед їжею (1 склянка) надасть таку ж дію.
Добре притуплює відчуття голоду міцний настій з кульбаб, його можна приймати до 3-х разів на день.
Ще одна відмінна засіб - сік сирої картоплі, який потрібно пити вранці натщесерце (1 склянка).

Кожна жінка хоче чудово виглядати в будь-якому віці. на зовнішній вид впливають багато чинників: фігура, хода, стан шкіри і волосся, ну і звичайно колір обличчя. Для збереження свіжості і приємного рум`янцю можна порекомендувати смачні і корисні коктейлі.

Корисні напої

огірковий
Огірковий сік - 100г
Морквяний сік - 100г
Сік селери - 50 г

томатний
Томатний сік - 150 г
Сік лимона - 50 г
Сік селери - 1 ст. ложка

селеровий
Сік селери - 50 г
Молоко - 100 г
Жовток яєчний - 1
Сік одного лимона

Ці напої забезпечать організм вітамінами і іншими корисними речовинами. Сік моркви, наприклад, містить бета-каротин - антиоксидант, необхідні для шкіри і зору, а також вітаміни В і С. Селера багатий калієм, томати - солями і мінералами.

Ще один важливий компонент корисних напоїв - мед. Цей продукт містить необхідні амінокислоти, здатний підвищувати вміст гемоглобіну в крові, є натуральним антибіотиком і має масу інших переваг. Тому додаючи його в «напої краси» ти отримуєш подвійну користь. Ось кілька прикладів таких напоїв.

яблучний коктейль
Яблучний сік - 200г
Сік одного лимона
Мед - 1ст. ложка


морквяний напій. Вичави сік з одного кілограма моркви, додай сік одного лимона, 2 ст. ложки меду і 300 г кип`яченої води. Все добре перемішати і пий протягом дня.
лимонний напій. Змішай сік половини лимона зі склянкою кип`яченої води, додай мед за смаком.
чорносмородиновий напій. 6 ст. ложок меду розчини в півлітра кип`яченої води, додай 700 г протертої через сито чорної смородини. Отриманого обсягу напою тобі вистачить на два дні.

Заповнення рідини в організмі стає актуальною проблемою в спеку. Багато води йде з потім, причому чим більше ти п`єш, тим більше потієш - замкнуте коло. Тамувати спрагу прохолодними напоями, про які віщає реклама - непотрібний працю, тільки гроші витратиш. Також відмічено, що в жарку погоду деякі зовсім втрачають апетит. А якщо спека стоїть тиждень або дві, так і з голоду померти недовго. Замість того щоб витрачати сили і кошти на боротьбу зі спрагою, запам`ятай прості рецепти.

мінеральний коктейль. Якщо температура повітря зашкалює, і тобі вже який день шматок в горло не лізе, спробуй зробити наступне: змішай в рівних пропорціях сік грейпфрута і мінеральну воду (краще негазовану). Ця суміш прекрасно втамує спрагу, заповнить нестачу мінеральних солей і порушить апетит. При бажанні можеш замінити грейпфрут білим вином в тих же пропорціях.

Тим же ефектом володіє злегка підсолений чай з молоком.

Прекрасний спосіб втамувати спрагу, а заодно і перекусити - кисле молоко.
Змішай 50 г соку малини, 2 ст. л меду і 100 г кислого молока. Залий суміш в міксер і збивати, додавши в процесі півсклянки молока. Цей напій сподобається всім домашнім, включаючи дітвору.

Якщо кислого молока немає, приготуй коктейль з кефіру: На 150 г додай 50 г сиропу шипшини. Жага відступить, а ти отримаєш додаткову порцію вітаміну С.

Головним засобом для втамування спраги з давніх часів вважається лимонад. Той, що ти купуєш в магазині, нікуди не годиться - його можна пити літрами і не добитися результатів. Щоб напій виконував своє призначення, його потрібно вміти правильно готувати. Отже, запам`ятовуй.

Візьми каструлю, вичави в неї сік з трьох лимонів. Додай туди ж цедру від 2-х лимонів і залий все 2.5 літрами води. Доведи суміш до кипіння, і поклади виноградний цукор (за смаком). Після охолодження лимонад потрібно процідити через марлю. Пити добре охолодженим.

З спекою, здається, розібралися. А що корисно пити взимку, коли на вулиці холод, розгулюють інфекції і страждає бідолаха-імунітет?
Антимікробними та антивірусними властивостями володіє масло ялиці. Чи підтримає імунітет, забезпечить здоровий сон і нормальне тиск напій з простої кип`яченої води з додаванням 5-ти крапель пихтового ефірного масла.

Таку ж дію на імунітет в зимовий час надасть відвар шипшини, він же забезпечить тебе вітаміном С: просто поклади в термос жменю сухих плодів, залий окропом і залиш на ніч. Коли відвар закінчиться, можна залити ці ж ягоди ще раз.

Як бачиш, пити теж потрібно вміти з толком. А заливання в шлунок й узагалі може виявитися не тільки марним, але і шкідливим для здоров`я. Так що вибери для себе корисний напій. Здоров`я тобі!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ягода калина: напої фото

Ягода калина: напої

2 рецепта напоїв з калини: Напій "Здоров`я" і Калиновий напій.Напій "Здоров`я"На 1 л напою - 150 г калини, цукор - за…

Лавандовий лимонад фото

Лавандовий лимонад

Видаліть цедру з двох лимонів. Вичавіть сік на 2/3 чашки. У великій каструлі довести до стосуінгредієнти:лимона - 4…

Корисні напої для здоров'я фото

Корисні напої для здоров'я

Як ми знаємо, організм людини складається на 70% з води. І щоб підтримувати його роботу, слід випивати в день до 2…

Рецепт лимонаду з лимонів фото

Рецепт лимонаду з лимонів

Якщо ви не хочете пити лимонад з магазину, що складається з суцільної хімії, тоді приготуйте його самі з натуральних…

Чай з корицею для схуднення фото

Чай з корицею для схуднення

Чай з корицею для схуднення і очищення організму особливо хороший в холодну пору року, тому що кориця не тільки сприяє…

» » Корисні напої. Пийте на здоров'я!