Смачні напої для схуднення

Смачні напої для схуднення
Існують напої, які сприяють зниженню ваги і усуненню жирових відкладень в підшкірному шарі. Це обумовлено тим, що в них містяться вітаміни, мікроелементи, а також вони притупляють апетит людини.
Слід зазначити, що кошти для схуднення можуть бути не тільки корисними, але й смачними. Наприклад, першим рецептом напою є суміш соку лимона, грейпфрута і імбиру з додаванням ложки меду для приємного смаку. Необхідні інгредієнти (3 лимона, 2 середніх грейпфрута, 1 стакан імбиру) пропускаються через соковижималку і набувають однорідну масу. Напій рекомендується вживати перед їжею, що сприяє більш швидкому результату.

Другим напоєм для зниження ваги є суміш яблучного соку і селери. Прийнято вважати, що селера є одним з найбільш ефективних засобів у боротьбі із зайвою вагою, систематичне вживання призводить до скорочення жирових відкладень в області талії і живота. У поєднанні з яблучним соком (1 яблуко і 2 стебла селери) спалювання калорій відбувається більш активно.

Для любителів солодких напоїв можна порекомендувати суміш ківі і м`якоті стиглого кавуна. Для одночасного втамування спраги в спекотний період року доцільно додавати в напій шматочок льоду.

При дворазовому вживанні в день суміші з соку моркви, помідорів і щіпки чорного перцю вже через тиждень можна зафіксувати позитивний результат. Морквяний сік збагачує організм корисними вітамінами (зокрема, каротином), а перець сприяє активізації органів травлення.


Також допомагає усунути зайві кілограми напій з вівсяних пластівців, свіжої чорниці, авокадо і зеленого чаю. Всі складові частини необхідно змішати в блендері і випивати натщесерце протягом декількох тижнів.

Звичайно ж, будь-які напої для схуднення досягають потрібного результату тільки при раціональному харчуванні, фізичних навантаженнях і інших способах боротьби із зайвою вагою. Якщо регулярно вживати суміші для зниження ваги, але при цьому налягати на солодкі і борошняні продукти, то ефект не буде досягнутий навіть через тривалий час прийому напоїв.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисні напої для здоров'я фото

Корисні напої для здоров'я

Як ми знаємо, організм людини складається на 70% з води. І щоб підтримувати його роботу, слід випивати в день до 2…

Імбирний чай для схуднення фото

Імбирний чай для схуднення

Чай з імбиром є відмінним допоміжним засобом для лікування простудних та інфекційних захворювань - напій багатий…

Рисово-овочева дієта фото

Рисово-овочева дієта

Раціон цієї дієти відрізняється великою кількістю свіжих овочів, тому ви не будете відчувати нестачі у вітамінах. Меню…

Напої здоров'я! фото

Напої здоров'я!

Організм кожної людини постійно втрачає рідину, особливо в спеку. Тому потрібно обов`язково поповнювати його запаси,…

» » Смачні напої для схуднення