Як відкрити енергетичний канал

Як відкрити енергетичний канал
Відкриття енергетичних каналів - це відкриття здатності організму підживлюватися енергією вихідної ззовні власного тіла. Якщо вони відкриті, то людина менше піддається втоми, у нього підвищується імунітет і з`являється дар до ясновидіння.
Самопочуття людини цілком залежить від стану його енергетики в даний момент. Зміни на енергетичному рівні викликає навіть звичайнісінька застуда або депресія. відкриті енергетичних каналів сприяє отриманню потрібної кількості енергії з космосу і розвитку екстрасенсорних і інтуїтивних здібностей. уміння самостійно заповнювати енергетичний баланс вашого організму - запорука міцного здоров`я і довгих років життя.

Відкриття енергетичних каналів починайте з грамотного розслаблення. Чи давно ваше тіло знаходилося в стані повного спокою, мозок був усунутий від побутових проблем, а душу наповнювало стан умиротворення? Щоб досягти максимального ступеня релаксу, влаштуйтеся зручніше, сядьте на м`яку подушку або можете лягти на ліжко. Запаліть попередньо пахощі з коханим ароматом і пару-трійку свічок. полум`я свічки очищає приміщення від негативної енергії і призводить організм в практично медитативний стан.

Сконцентруйте свій погляд на полум`я однієї з них. Кілька хвилин не відривайте від неї свого погляду, потім закрийте очі і уявіть своє тіло легким як пір`їнка, ширяє над землею і вільним від тягаря турбот і тяжких переживань.


Слідкуйте за диханням. Воно повинно бути рівним, спокійним. Уявіть промінь світла, який спрямований на вас. Він поступово заповнює все ваше тіло, паралельно наповнюючи його теплом і безтурботністю. Голова повинна бути абсолютно вільна від яких би то не було думок, інакше ви самі того не бажаючи, блокуєте відкриття каналу. Утримуйте це дивний стан внутрішньої гармонії якомога довше! Перед тим, як вийти з нього, глибоко вдихніть 2-3 рази і тільки після цього повільно відкрийте очі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Користь і шкода чаю та кави фото

Користь і шкода чаю та кави

Ми живемо зараз настільки повноцінним життям, що деяким з нас і спати-то колись, не кажучи вже про якомусь іншому…

Методика тибетського масажу фото

Методика тибетського масажу

Ми повинні підтримувати здоров`я свого організму. Є безліч способів пестити і леліяти свій організм і один з них - це…

7 Головних секретів медитації фото

7 Головних секретів медитації

Після напруженого робочого дня деколи хочеться усамітнитися і буквально стати невидимою, щоб ніхто не турбував. Але є…

Як розслабитися повністю фото

Як розслабитися повністю

Активне життя з постійної поспіхом, стресами і купою справ не завжди дає можливість зупинитися і перепочити. Підсумком…

Енергетичний вампір, хто це? фото

Енергетичний вампір, хто це?

Поруч з тобою вампір. Бережи палю енергіюЕнергетичні вампіри не бояться, ні часнику з осиковим кілком, і ніколи не…

Як почистити чакри фото

Як почистити чакри

Тонке тіло людини має сім основних чакр, по яких проходить енергія космосу, що впливає на фізичну і духовну життя…

» » » Як відкрити енергетичний канал