Які вітаміни необхідні для здоров'я нігтів

Які вітаміни необхідні для здоров`я нігтів
Здорова людина має гладкими, блискучими, рожевими нігтями правильної форми. За деякими відхиленнями від цієї норми можна визначити різні порушення в організмі і дізнатися, яких вітамінів і мікроелементів не вистачає в раціоні.
Дефіцит таких вітамінів, як A і D може стати причиною появи задирок і розшарування нігтів. Подібні проблеми можуть виникнути і через частого користування миючими та миючими засобами. У цьому випадку проблему можна усунути, використовуючи для прибирання латексні або гумові рукавички. Можна також використовувати спеціальні креми для рук, які містять в собі вітаміни і мікроелементи, необхідні для здоров`я нігтів.

Через огрубіння і сухості кутикули можуть виникнути задирки. щоб позбавитися від них, необхідно робити компреси, що складаються з розчину вітаміну Е або сольові ванночки. Роговий покрив нігтя в основному складається з білка кератину, для синтезу якого необхідний вітамін В1.

Для підтримки нормального водного балансу необхідний вітамін В5. Для збереження здоров`я і молодості нігтів необхідні такі вітаміни, як Е і А. Більш того, ці мікроелементи борються з проблемою розшарування пластини.

Визначити, які саме вітамінів в організмі не вистачає, можна за зовнішнім виглядом нігтів. Потовщені по краях, сухе і ламке нігті свідчать про нестачу вітаміну А. Вітамін В необхідний, якщо ви помітили поздовжні смужки і повільне зростання пластин. Щоб впоратися з задирок і ламкими нігтями, потрібен вітамін Е. Повернути блиск допоможе елемент РР.


Деякі проблеми з нігтями свідчать про наявність різних захворювань. Якщо нігтьова пластина опукла і має потовщення - слід перевірити легені і серце. Поздовжні смужки свідчать про захворювання шлунково-кишкового тракту. Поперечні - з`являються після емоційного потрясіння. Про наявність грибка свідчить пожовтіння нігтів.

Для відновлення здоров`я нігтів можна втирати в них масло паростків пшениці і відвару шипшини. Ці речовини дуже багаті на вітаміни В і А. Корисні для нігтьових пластин ванночки з яблучного оцту і оливкового масла. Досить 10 хвилин цієї процедури, щоб побачити результат. Лак також може в зимовий час захистити нігті від негативного впливу холоду. Влітку ж таке декоративне покриття навпаки може спровокувати появу грибка.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Міцні і гарне волосся фото

Міцні і гарне волосся

Якщо ви помітили, що ваше волосся потьмяніли, ламаються, січеться або випадають - це значить, що їм не вистачає…

Вітаміни для росту нігтів фото

Вітаміни для росту нігтів

Причинами повільного зростання, ламкості, розшарування, нерівностей і жовтого кольору нігтів можуть бути: агресивне…

Зміцнення нігтів фото

Зміцнення нігтів

Зміцнення нігтів є важливою складовою жіночої краси - давайте з`ясуємо, які народні засоби допоможуть вам зміцнити…

Догляд за нігтями восени фото

Догляд за нігтями восени

Осінній догляд за нігтями має свої особливості. Настання холодів не кращим чином позначається на зовнішньому вигляді…

Як збільшити ріст нігтів фото

Як збільшити ріст нігтів

Зростання нігтьової пластини здійснюється за рахунок збільшення кількості відмерлих клітин, з яких і складається…

Як лікувати нігті фото

Як лікувати нігті

Проблеми з нігтями можуть бути найрізноманітнішими - все, що пов`язано з порушенням їх зовнішнього вигляду, кольору,…

Вітаміни для краси нігтів фото

Вітаміни для краси нігтів

Гладкі, міцні, здорові нігті підкреслять вашу привабливість, доглянутість, бездоганність і вкажуть на благополуччя…

» » Які вітаміни необхідні для здоров'я нігтів