Як лікувати недокрів'я

Як лікувати недокрів`я
При недокрів`ї (анемії) в крові зменшується кількість еритроцитів і гемоглобіну. Через це настає кисневе голодування: хворий відчуває слабкість, запаморочення, порушується робота вегето-судинної системи. Як же подолати цю недугу?
При анемії важливо харчуватися повноцінно, особливу увагу приділяючи продуктів, що містять залізо (оскільки воно бере участь в будівництві гемоглобіну). Можна використовувати перевірені рецепти народної медицини, які застосовуються для ліквідації недокрів`я.

Ефективно підвищує гемоглобін в крові мед, особливо темний (в ньому більше мінеральних речовин). Вживайте три рази в день по столовій ложці меду перед їжею. Результат буде більш дієвим, якщо змішувати його з козячим молоком в пропорції 1 до 2. Також корисно жувати по половині чайної ложки прополісу кілька разів на день.

У волоських горіхах міститься багато заліза, тому відмінно лікує недокрів`я настоянка з них. Один стакан недозрілих горіхів, розмелених в м`ясорубці, залийте половиною літра горілки, дайте настоятися близько тижня. Процідіть і додайте розігрітий мед (один стакан), гарненько розмішайте і пийте вранці і ввечері по столовій ложці.

А ось ще одна хороша, перевірена часом засіб. Візьміть в рівних кількостях буряк, редьку та моркву, натріть на тертці окремо, відіжміть через марлю їх сік і злийте в темну пляшку. Повапните горлечко тестом і поставте ємність в духову шафу, хай протомой години три на слабкому вогні. Приймайте по 40-60 грамів до їди тричі на день курсом в 3 місяці.


Для лікування і профілактики анемії можна приготувати наступний настій: подрібнити до кашоподібного стану 300 грамів цибулі-порею (білу його частина), додати половину літра білого сухого вина і 100 грамів меду. Розмішати і поставити настоюватися в темне прохолодне місце на десять днів. Потім суміш процідити і приймати після їжі по дві столові ложки.

Буде краще, якщо ви погодите з лікарем доцільність лікування анемії за допомогою подібних рецептів. Можливо, якісь з їх компонентів вам протипоказані.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як лікувати кашель редькою фото

Як лікувати кашель редькою

Чорна редька широко використовується в народній медицині. Зокрема, підсолоджений сік редьки ефективний при лікуванні…

Допоможи собі сам фото

Допоможи собі сам

Список рецептів, наведених даліпри загальній слабкостіпри головному болю і мігренісуміш алое і медупри недокрів`їпри…

Народне лікування медом фото

Народне лікування медом

З найдавніших часів відомі лікувальні властивості меду. Мед - природний калорійний продукт, який дуже корисний для…

Як лікувати жіночі хвороби фото

Як лікувати жіночі хвороби

До поширених жіночих хвороб відносяться мастопатія, міома матки, ерозії, кісти, ендометріоз, хворобливі і нерегулярні…

» » Як лікувати недокрів'я