Як бути товариською людиною

Як бути товариською людиною
Є люди, які охоче і дуже легко «сходяться» з іншими. У будь-якій компанії вони відчувають себе вільно і невимушено, як риба в воді. І є ті, які є прямою протилежністю - нетовариські, небалакучі. У переважній більшості випадків такі люди просто занадто сором`язливі, делікатні, вразливі по натурі. Їх лякає думка, що вони можуть здатися смішними або нав`язливими. Так як же їм перебороти свою сором`язливість і стати товариськими?
Перш за все, треба якомога частіше ставити себе в ситуації, коли хочеш не хочеш необхідно спілкуватися зі сторонніми людьми. Зайшли в магазин - розпитайте продавця про якийсь товар (Навіть якщо зовсім не збираєтеся його купувати). Ідіть по вулиці - запитаєте про що-небудь перехожого. Наприклад, як дістатися до якоїсь установи або найближчої поліклініки. Ваше завдання - на власному досвіді переконатися, що в цьому немає абсолютно нічого страшного або незручного.

Наступний етап - навчитися починати розмову в будь-якій ситуації, а не тільки коли вам треба щось дізнатися. Молода мама веде за ручку дитини - з доброю посмішкою скажіть: «Ой, який гарний малюк!». Старенька вивела на прогулянку собачку - Похваліть тварина (навіть якщо ви не любите собак). Постарайтеся, щоб ваш голос звучав з щирою доброзичливістю, посміхніться. Напевно і вам дадуть відповідь з посмішкою. Тоді буде набагато простіше продовжити розмову, ввічливо поцікавившись, скільки років дитині, наприклад, або яка кличка у собаки.

Ну а якщо ви опинилися в компанії, де багато незнайомих або малознайомих людей? Наприклад, в готелі під час закордонні або на вечірці або ще де-небудь? Вам самотньо, хочеться почати розмову, але, як завжди, ви боїтеся здатися безглуздим або настирливим. Немає нічого простішого. Зверніться до кого-небудь з простим, природним питанням, а потім чемно подякуйте і увійдіть в: «Мене звуть ...» Ваш співрозмовник напевно відповість, а потім вже продовжити розмову буде набагато простіше.


Якщо ж вас зацікавила тема розмови великій компанії, найкращим способом приєднатися до неї буде фраза: «Вибачте, але ваші міркування настільки цікаві, що я просто не можу втриматися ...», вимовлена при першій же наступила паузі. Будь-якій людині приємно дізнатися, що він цікаво міркує. Вас напевно охоче «візьмуть» в компанію.

А головне - перестаньте постійно терзати себе питаннями: «Як я виглядаю з боку? Чи не здаюся чи смішним, безглуздим? »Рішуче викиньте їх з голови. І тоді спілкування з іншими людьми не складе для вас праці і не завдасть хвилювань.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як почати розмову фото

Як почати розмову

Коли дівчина бажає познайомитися з хлопцем, вона зазвичай інтуїтивно використовує свої жіночі чари: поправляє волосся,…

8 Золотих правил спілкування фото

8 Золотих правил спілкування

Кілька правил спілкування, які серйозно змінювати ваше життя.Кожен день ми стикається з необхідністю спілкуватися з…

Як навчитися спілкуватися фото

Як навчитися спілкуватися

Незважаючи на розмови про внутрішню свободу, як і раніше багато людей страждають від своєї скутості, невпевненості,…

» » Як бути товариською людиною