Мистецтво бесіди на вечірках знайомств

Мистецтво бесіди на вечірках знайомств
Зазвичай ви відчуваєте себе чудово в компанії двох-трьох приятелів, але зовсім «не в своїй тарілці» - в оточенні незнайомої публіки. Як можна позбутися страху спілкування з незнайомими людьми? Насправді це зовсім нескладно, навіть для тих, хто від природи болісно соромливий.

Вас запросили на вечірку або в клуб знайомств «Кому за 30», а може бути, ваша присутність просто необхідно на корпоративному фуршеті. Існує перевірений на практиці принцип: чим більше людей, тим більше шансів зав`язати бесіду.

Для початку необхідно включитися в розмову. Виберіть серед людей того приємного суб`єкта, з яким би ви хотіли познайомитися. Можна підійти зі словами типу «Я прошу вибачення, сподіваюся, ви не будете проти, мене звати ... Я тут практично нікого не знаю. Чи не могли б ви мені підказати ... ». Таке звернення, як щиросерде визнання, ставить вашого співрозмовника на рівень покровителя «новенького», а це для нього приємна роль. За відповідної реакції ви відразу зрозумієте, як піде розмова далі.

Постарайтеся познайомитися з більш широким колом людей. Найкращий час бесіди на багатолюдній вечірці - 10-20, але не більше 30 хвилин. Якщо співрозмовник цікавий, то подякуйте йому. Можна обмінятися візитками і домовитися про зустріч. Але важливо пам`ятати, що йти від розмови випливає, коли говорите ви, а не ваш співрозмовник.

Будь-якій людині приємно отримувати компліменти. Існує думка, що похвали люблять лише жінки. Насправді чоловіки також відчувають задоволення від компліменту, який припав їм до душі. Адже це універсальний прийом, а зовсім не лестощі, швидше, перебільшене гідність, яке ми самі в собі хочемо бачити.


Постарайтеся говорити компліменти легко і невимушено, і ви практично напевно розташуйте до себе співрозмовника. Людина тягнеться до того, хто підвищує його настрій. А це саме те, що потрібно, щоб відмінно провести час.

Постарайтеся в комплімент як би підняти людини над собою. Наприклад, можна сказати співрозмовнику: «Як тобі вдається так легко і швидко складати цифри в голові? Для мене це завжди дуже складно ». Це називається мистецтвом антікомплімента самому собі. Будь-якій людині приємно чути про себе гарне. Від його посмішки ви відчуєте прилив сил, так як гарний настрій має властивість передаватися при спілкуванні.

Ми бажаємо вам більше знайомств - хороших і різних!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як навчитися вести бесіду фото

Як навчитися вести бесіду

Уміння підтримати бесіду - цінна якість, яке допомагає людині знаходити друзів і однодумців. Воно може стати в нагоді…

8 Золотих правил спілкування фото

8 Золотих правил спілкування

Кілька правил спілкування, які серйозно змінювати ваше життя.Кожен день ми стикається з необхідністю спілкуватися з…

Час швидких знайомств фото

Час швидких знайомств

Все більше людей знайомляться, закохуються і розписуються завдяки fast dating. Зараз час цінується високо, а секрет…

» » Мистецтво бесіди на вечірках знайомств