Формуємо правильне відношення до компліментів

Формуємо правильне відношення до компліментів
Отримувати компліменти люблять, напевно, все, адже вчасно сказаний комплімент надає сил і впевненості в собі. Але мистецтвом правильно приймати компліменти володіють небагато. Саме тому одні жінки чують приємні слова на свою адресу буквально кожен день, а інші (не менше гідні) - тільки у свята.

Зверніть увагу, як реагують на похвалу на свою адресу діти. Як правило, вони посміхаються. І готові намагатися, аби ще раз почути слова схвалення. Якщо ви не винесли зі свого дитинства вміння приймати компліменти, не пізно навчитися цього і зараз. Уміння приймати компліменти покаже людям, що ви хороший, відкрита людина. До того ж, це дійсно дуже приємно.

Почувши комплімент, не починайте виправдовуватися. Так можна геть відбити бажання говорити їх вам. Адже тепер співрозмовнику доведеться долати ваше опір, інакше він виявиться в дурному становищі. Заперечення компліменту завжди справляє враження, що вам не подобається людина, похвалив вас. Крім того, ви уявляєте себе в невигідному світлі, і, напевно, скоєно даремно.

Провокуйте людей на компліменти ( «Чи не правда, у мене сьогодні пиріг вдався?»), А також робіть їх собі самі. Наприклад, немов це виходить від третьої особи ( «Уявляєш, перехожий сказав, що у мене кращий сад в окрузі! »).

Не потрібно шукати в комплімент корисливий умисел. Швидше за все, ви помиляєтеся, так що не псуйте собі приємні моменти похвали.

Навчіться бачити приховані компліменти. Наприклад, те, що на роботі саме вам доручають складні завдання, говорить на користь вашої відповідальності. Пишаєтеся цим.

Чи не комплексуйте. Якщо ви впевнені в собі, то приймайте похвалу на свою адресу спокійно, з гідністю і вдячністю.


Чи не перебивайте людину, що робить вам комплімент. Це, нарешті, просто неввічливо.

Самі кажете компліменти оточуючих. У будь-якої людини можна знайти масу достоїнств. Знайдете - хвалите, але обов`язково щиро. Співрозмовник, як правило, постарається сказати вам у відповідь комплімент.

Намагайтеся не відповідати на комплімент одним словом. «Спасибі» іноді може прозвучати дуже сухо у відповідь на щиру похвалу. Подивіться в очі вашому співрозмовнику, посміхніться і подякуйте. Можете висловити свою думку з приводу компліменту, пожартувати, але не в якому разі не принижуйте себе.

Хороший варіант - озвучити свої почуття з приводу компліменту. «Спасибі, я дійсно грунтовно готувалася до доповіді» або «Спасибі, Ваша думка дуже важлива для мене».

Якщо вам здається, що комплімент не надто щирий, не варто висловлювати невдоволення, просто погодьтеся зі співрозмовником.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Про компліменти підлеглим фото

Про компліменти підлеглим

Під час робочого процесу часом важко і іноді неможливо залишатися відстороненим. Спільна праця на виробництві або в…

Навіщо хвалити чоловіка? фото

Навіщо хвалити чоловіка?

Прийнято вважати, що похвала і компліменти призначені виключно жінкам, а сильній статі це не потрібно. Але це не так.…

» » Формуємо правильне відношення до компліментів