Користь активного зимового відпочинку для здоров'я

Користь активного зимового відпочинку для здоров`я
Морозне повітря, зимовий вітер, снігопади - все це не привід забути про активний відпочинок і просидіти в чотирьох стінах всю зиму. У холодну пору року також можна провести вільний час весело та з користю для здоров`я.
Вибрати відповідний вид активного зимового відпочинку зможе будь-хто, незалежно від віку, фізичної підготовки або фінансових можливостей. Головне - це бажання не просиджувати цілими днями вдома, а провести час захоплююче, різноманітно і, можливо, зустріти нових друзів.

Один з найпопулярніших способів активно відпочити в холодну пору року - катання на ковзанах. У будь-якому, навіть найменшому місті, як тільки випадає сніг і встановлюється мінусова температура повітря, відкриваються льодові катки. Катання на ковзанах не тільки призведе тіло в тонус, а й допоможе розслабитися, відволіктися. Доведено, що цей вид спорту допомагає «розбудити» в організмі гормони щастя - ендорфіни. Легка музика і спілкування з друзями на ковзанці допоможуть зняти стреси робочого дня.

Не можна не згадати і про катання на лижах - ще один вид активного зимового відпочинку, який корисний не тільки для здоров`я, але і для душі. Виїхати із задушливого міста в ліс, прокотитися по накатаній лижні, вдихаючи свіже морозне повітря - що може бути краще? Крім цього, в ході таких прогулянок на лижах організм звільняється від шлаків і токсинів, зміцнюється нервова система і імунітет. Варто відзначити, що обидва ці види спорту не вимагають спеціальної підготовки і доступні навіть початківцям любителям активного відпочинку.


Якщо ж ви хочете навчитися чогось нового, ще більш урізноманітнити свій зимовий дозвілля - ускладніть звичайні прогулянки по лісі на лижах і освойте гірськолижний спуск. Або ж встаньте на «дошку» - сноуборд. Катання на сноуборді відмінно розвиває вестибулярний апарат і опрацьовує практично всі м`язи тіла. Збираючись освоїти новий вид спорту, обов`язково візьміть кілька уроків у інструктора або вдамося до допомоги більш досвідчених друзів.

Головне при освоєнні нових технік - дотримання правил безпеки. Не поспішайте якомога швидше отримати нові навички, це допоможе вам уникнути травм. Пам`ятайте, що ви вийшли взимку на вулицю для того, щоб підняти собі настрій і зміцнити імунітет.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як провести вихідні взимку? фото

Як провести вихідні взимку?

Для багатьох зімаассоцііруется тільки з сірими і нудними вечорами, холодом. Здається, чтонесколько місяців доведеться…

Особливості зимового фітнесу фото

Особливості зимового фітнесу

Тренування на свіжому повітрі не тільки зміцнюють імунітет, покращують здоров`я, але і допомагають схуднути і підвищити…

Фітнес на ковзанах фото

Фітнес на ковзанах

Фітнес на ковзанах - це не зовсім звичний вид фізичних занять. Заняття фітнесом на ковзанах допоможуть зміцнити м`язи…

Готуємо лижі до зими фото

Готуємо лижі до зими

Зимовий сезон не за горами, а значить, і всі зимові розваги будуть вже скоро. Крім новорічних свят в найближчій…

» » Користь активного зимового відпочинку для здоров'я