Не потонути в своїх думках

Не потонути в своїх думках
Людина - істота розумна, а значить, мисляче. Мислення - це найвищий ступінь людського пізнання навколишнього реального світу. Але світ дуже великий. І кожен день на нас обрушується потужний потік нової інформації, з яким ми маємо впоратися.

Щодня ми стикаємося з безліччю проблем будинку, на роботі, в громадському транспорті і т.д. Постійна необхідність їх вирішувати - нелегке завдання. У нашій голові крутяться сотні думок: що сьогодні одягнути, як дитина дійшов до школи, чому він не подзвонив, що приготувати на вечеря та ін. Переживання нас переповнюють, нам дуже складно зосередитися на чомусь одному. Як підсумок - нервові зриви і конфлікти.

Дуже часто ми не можемо виділити головне з уявного потоку. Неможливо осягнути неосяжне. Потрібно вміти допомогти самим собі. Одним із способів проставити пріоритети є виклад своїх думок на папері або усно. Можна написати стовпчиком всі хвилюючі моменти на сьогоднішній день, а поруч проставити порядковий номер відповідно до їх значимості для вас. Ви побачите, що багато проблем можна вирішити пізніше, а рішення деяких поєднати (наприклад, подзвонити дитині і заодно запитати, що б він хотів на вечерю).

Ще одна причина нервових зривів - це переживання в собі. Нам не хочеться ділитися своїми неприємностями з іншими людьми. Однак робити це необхідно. Дуже важливо мати людину, якій можна озвучити свої думки. Навіть якщо він не дасть якусь пораду, ви як би почуєте себе з боку. Обговорювання проблем - це початок їх вирішення. Ви побачите, що вам стане легше, а моральна підтримка одного додасть нові сили.


Крім того, не потрібно забувати про відпочинок. У напруженому життєвому ритмі складно виділити час для себе. Але організм все одно своє візьме, так чи потрібно безперервно гнати його вперед? Обов`язково протягом дня виберіть кілька хвилин, щоб послухати улюблену музику, поспілкуватися з дитиною, прийняти розслаблюючу ванну і т.д. кращий відпочинок - Це перемикання з однієї діяльності на іншу.

Не забувайте себе балувати, і ви побачите, що життя не така вже й страшна, а всі проблеми - всього лише моменти, які потрібно просто пережити.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Розмова з собою фото

Розмова з собою

Користь самопізнання складно применшити. Відомо, що людина, яка добре знає себе, краще розуміє інших і глибше відчуває…

Стрес у дітей фото

Стрес у дітей

Стрес - справжній бич сучасності. Негативні емоції звалюються не тільки на дорослих, але і на дітей. Але якщо дорослі…

Малюк і карлсон фото

Малюк і карлсон

Іноді діти поводяться дивно з точки зору дорослих. Наприклад, вони заводять собі уявних друзів, вірять в них самі і…

Як пережити перехідний вік фото

Як пережити перехідний вік

Як же швидко летить час! Здавалося б, зовсім недавно ви привезли додому з пологового будинку ваше чудо і не могли їм…

Як спілкуватися з пасинком фото

Як спілкуватися з пасинком

Жінка, яка вирішила вийти заміж за чоловіка, що має дитину, повинна розуміти, що проблеми обійти буде дуже складно.…

Як придбати гарний настрій фото

Як придбати гарний настрій

Гарний настрій є ознакою вашого здоров`я! Люди з негативним настроєм не можуть вважатися здоровими. Як же можна…

Вплив сили думки фото

Вплив сили думки

У цій статті я хочу розповісти, в чому полягає вплив сили думки на здоров`я жінки. Ви знаєте, мої милі жінки лікарі не…

» » Не потонути в своїх думках