Прибуток

Знову 65-ть! І це при зростанні в метр п`ятдесят п`ять сантиметрів! Я з жахом дивлюся на підлогові електронні ваги, подаровані подругою на минулий день народження. Причому по моїй же прохання. Так, дорога, ваги в самий раз, ти ж знаєш, як я стежу за фігурою! І ось тепер ненависний подарунок стає причиною розладу на цілий день. Якраз до наступного ранкового зважування.

І не подумайте, що я ненажера або цілими днями лежу на дивані. Так, звичайно, люблю похрумтіти чіпсами іноді, фастфудом зловживаю (але не більше двох разів в тиждень!), Бувають вечірні чаювання з подругою і цукерками в моїй улюбленій кришталевої вазі, але не більше того. Загалом, все як у людей. Але чомусь подруга, яка становить мені компанію завжди і у всьому, залишається в одній ваговій категорії вже років десять, і її випирає ребрах позаздрить сама Кейт Мосс, а я .... Кожні півроку в мій актив зараховується по зайвому кілограму ...

І це незважаючи на те, що я перебрала чимало дієт. Відмовлялася спочатку від білків, сиділа на соках і салатах. Кілограм в мінусі, через два тижні, після повернення в колишній режим - два в плюсі. Перейшла на білки, відмовилася від вуглеводів (поповнила ряди «кремлевцев») - все той же результат. Плюс нажила собі проблеми зі шлунком .... Завдяки чому, власне, і потрапила на прийом до лікаря. Якраз після ранкового зважування ...

Знайомі проблеми? А чи знаєте ви, що саме час поповнити ваш виснажений організм корисними бактеріями? Так-так і такі бувають. Саме на цьому твердженні базується вчення про пробіотичні харчуванні. У перекладі з грецької «пробіотик» означає «для життя». Щоб досягти необхідної рівноваги між корисними і шкідливими бактеріями, необхідно збагатити раціон харчування продуктами, що містять пробіотики.

У рубриці Дієти: дієта Міркіна

В їжу споживають пробіотики тваринного і рослинного походження. В основному корисні бактерії містять молочні продукти, наприклад, молоко і йогурт з пробіотиками. Існує два види пробіотичних бактерій: лактобацили і біфідобактерії. Вони містяться в молочно-кислих продуктах. на сучасному ринку більше 70% продуктів, що містять молочно-кислі бактерії можна вважати пробиотическими. Сюди входять сметана, йогурт, кефір, заморожені десерти, деякі типи м`якого сиру і ін.


«Хороші бактерії», що містяться в цих продуктах, сприяють травному тракту засвоювати кальцій, а це пряма профілактика остеопорозу, допомагають позбавитися від таких поширених проблем шлунково-кишкового тракту, як нудота, здуття і погане дихання. І, найголовніше, корисні бактерії нададуть благотворний вплив на сам процес перетравлення їжі у вас в шлунку. Борючись з зашлакованностью організму, а значить, з вашою проблемою зайвої ваги. Адже знайти ідеальну фігуру на довгі роки може людина, яка пильно займається своїм здоров`ям.

І якщо ви встали на шлях пробіотичної дієти, то дотримуйтесь його постійно. Щодня поповнюйте запаси корисних бактерій у вашому організмі. Благо, вибір продуктів в сучасних супермаркетах і вичерпна інформація на упаковці дозволять вам «відокремити зерна від плевел», тобто визначити, чи є в тому чи іншому продукті наявність потрібних нам пробіотичних бактерій.

Перший і найпростіший спосіб отримувати пробіотики - Щодня випивати по маленькій упаковці живого йогурту, в якому містяться лактобактерії або біфідобактерії. Крім йогурту пробіотики можна отримувати, вживаючи в їжу геркулес, цибуля-порей, ріпчаста цибуля, банани, коричневий хліб і овес. На самому початку прийому пробіотиків ви можете зіткнутися з ефектом здуття живота, але це пройде через два - три дні, саме стільки часу треба пробіотиками, щоб зробити косметичний ремонт вашого організму. А ось капітальний ремонт, тобто перебудова роботи всього шлунково-кишкового тракту, вас чекає попереду.

Отже, ви запаслися всіма видами «живих» йогуртів, які є в магазині. Не забувайте тільки приймати його і стежте, щоб термін придатності не закінчився прямо в вашому холодильнику. Як правило, якісні молочно-кислі продукти довго не зберігаються, якщо тільки вони не піддавалися довгої термічній обробці. Вона, як відомо, вбиває всі бактерії погані, що правильно, і хороші, що для нас вже не правильно. Тому дивимося на термін придатності продукту. Живий продукт може зберігатися від 20 до 30 днів, неживої 3-4 місяці. Завжди повертайте за допомогою тільки живих бактерій гармонію в ваш шлунок, і організм відповість вам взаємністю.

Після мого візиту до лікаря пройшли два тижні. П`ю йогурт на сніданок, на вечерю. В обід навіть салат пристосувалася з ним робити. Дізналася все про продукти з вмістом корисних бактерій. Дзеркало мені лестить: у мене зникли кола під очима - зайва набряклість, живіт став менше - звичайно, зникло здуття! Слідство моїх перекусів бутербродами і печивом. Ось тільки на ваги поки боюся вставати: раптом з очей впадуть рожеві окуляри? Але цікавість черговим вранці бере верх, змахнувши пил з заповітного екрану, бачу не менше заповітні цифри - 62! Три кілограми! Чи не рекорд звичайно. Але ми й не поспішаємо. У нас все життя попереду. Правда, йогурт?

Марина Сонячна
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Домашній йогурт, кефір, сир фото

Домашній йогурт, кефір, сир

Ні для кого не секрет, що кисломолочні продукти грають величезну роль в житті людини. Домашній йогурт, кефір, сир - все…

» » Прибуток