Ходіть по магазинах і худніть

Фітнесc може бути куди більш захоплюючим заняттям, ніж ми звикли думати. «Шопінг-ходьба» - нове модне захоплення бажаючих бути в хорошій формі - стрімко набирає популярність у всьому світі.

Ідея його проста: потрібно ходити швидким кроком по торговим центрам, підніматися по сходах і ескалаторах, а заодно трішки поглядати на вітрини. У США і Канаді цей вид фітнесcа настільки сподобався людям, що виробники взуття тепер пропонують спеціальні туфлі - mall-walker shoes з «підошвами особливої шорсткості, щоб не посковзнутися на гладенькій підлозі торгових центрів».

Любителі цього виду фітнесcа підкреслюють: «Шопінг-ходьба» хороша вже тим, що в торгових центрах пішоходові не заважає ні транспорт, ні погода, ні можливі грабіжники. За тридцятихвилинний сеанс енергійної ходьби, що включає штурм сходів і короткі пробіжки, можна спалити близько двохсот калорій.

Фізіологи з канадського Університету Калгарі досліджували наслідки восьмитижневої програми шопінг-ходьби для здоров`я і гарного самопочуття.
Як виявилося, що через два місяці занять учасники робили вже більш далеку дорогу і скинули вагу в порівнянні з тим, що було спочатку. Можливо, ще важливіше, що вони займалися цим видом фітнесу охоче: шістдесят три відсотки учасників займалися «шопінг-ходьбою» по три, а то й більше, дня в тиждень.


Середній вік учасників експерименту в Калгарі становив шістдесят шість років. Це навело дослідників на висновок, що даний вид фітнесу ідеально підходить «літнім людям, яким потрібне безпечне рівне місце для ходьби, щоб поліпшити функціональну рухливість суглобів, підтримати себе в формі і підвищити відчуття самостійності ».
Для більшої ефективності «шопінг-ходьби» розроблена навіть спеціальна високотехнологічна візок, яка перетворює звичайний похід за покупками в необтяжливе заняття на тренажерах.

Як вважається, за типовий сорокахвилинний візит до супермаркету покупець спалює близько ста п`ятдесяти калорій (якщо, звичайно, ходить досить швидко і сам несе пакети до автомобіля). А, штовхаючи візок «Стрункість» протягом тих же сорока хвилин, середньостатистична людина спалить двісті вісімдесят калорій, що еквівалентно Двадцятихвилинна запливу.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Біг для схуднення фото

Біг для схуднення

Практика показує, що фізичні навантаження, які виникають під час пробіжки, дуже ефективно позначаються на здоров`я і…

Ходьба зміцнює здоров'я жінок фото

Ходьба зміцнює здоров'я жінок

Всі знають, що ходьба зміцнює здоров`я жінок. Інтенсивна ходьба можливо корисніше бігу підтюпцем. При ходьбі хребет не…

Швидка ходьба для схуднення фото

Швидка ходьба для схуднення

Безумовно, швидка ходьба для схуднення дуже ефективна. Це універсальне фізична вправа, яке підходить практично всім,…

Не любите бігати? Ходите! фото

Не любите бігати? Ходите!

Користь бігу на організм людини, його фізичний розвиток залишається безсумнівною, проте не всім корисна така фізичне…

Шопінг. Вибираємо ... Місто! фото

Шопінг. Вибираємо ... Місто!

Вирушаючи на відпочинок, завжди хочеться привезти з собою звідти не тільки спогади, але і щось матеріальне. З цієї…

Шопінг в інтернеті фото

Шопінг в інтернеті

Зараз похід по магазинах називають модним словом шопінг. На сьогоднішній день за допомогою доступних інтернет-ресурсів…

Шопінг в австрії фото

Шопінг в австрії

Шопінг в Австрії не такий популярний, як в Італії, проте, в цій країні ви знайдете величезну кількість розкішних…

Щоб шопінг був в задоволення фото

Щоб шопінг був в задоволення

Що б там не казали всюдисущі експерти з приводу шкоди частого ходіння по магазинах, нічого більш захоплюючий цього…

Чоловіки і шопінг фото

Чоловіки і шопінг

Багато жінок скаржаться на те, що похід по магазинах з чоловіком - справжня мука. Мовляв, навіть у тих випадках, коли…

Худнемо під час шопінгу! фото

Худнемо під час шопінгу!

Всього за годину інтенсивного шопінгу спалюється 200 калорій. А якщо поставити собі за мету замінити фітнес-зал…

» » Ходіть по магазинах і худніть