Кидаємо шкідливі звички і набуваємо корисні

Початок року - саме час залишити в минулому все погане і почати нове життя Пропоную приступити до поліпшення життя, з відмови від шкідливих звичок, які так зіпсували нам минулий рік, а може бути і кілька останніх років.

У рубриці Здоров`я: танорексія

1. Проблема: Куріння

"Всі ми знаємо, що куріння завдає непоправної шкоди нашому здоров`ю. І дуже згубно позначається на зовнішності: в`яла шкіра, тьмяний колір обличчя, випадання волосся, задишка, - і це ще далеко не всі наслідки пристрасті до куріння.

Але відмовитися від цієї шкідливої звички не так-то просто. Численні способи типу пластирів або жуйок, якщо і допомагають впоратися з фізіологічною залежністю, то ніяк не позбавляють від психологічної.

А адже саме вона заважає курцям впоратися з поставленим завданням. Найчастіше саме звичка палити, а не бажання наситити легені нікотином, зводить нанівець вольове рішення.

Рішення:

"Перше, що необхідно для того, щоб кинути палити, - це, звичайно ж, бажання. Але, як з`ясовується, одного бажання найчастіше буває мало, навіть якщо ви дуже цілеспрямований і вольовий чоловік.

Рішення проблеми дуже просте. У ті моменти, коли вам захочеться закурити сигарету (за ранковою кавою, після обіду, за компанію з колегою) використовуйте один з заздалегідь придуманих замінюють прийомів, які будуть приносити не шкоду, а користь вашому здоров`ю. Наприклад, замість того, щоб отруїти легкі нікотином, зробіть їм подарунок - дихальну гімнастику.

Невелика дихальна гімнастика займе приблизно стільки ж часу, скільки б ви витратили на викурювання сигарети, а користь від неї буде обернено пропорційна шкоді. Можна придумати кілька замінюють прийомів, які ви будете чергувати в залежності від обстановки і бажання.

Точка зору:

Анна, 38 років: «Я курила з останніх класів школи і протягом багатьох років кілька разів намагалася кинути. Зрозуміло, безуспішно. Чотири роки тому мені порадили кожен раз, коли я захочу покурити, замість цього робити легкий масаж особи. Дуже дивний психологічний ефект. Його навіть важко пояснити. Головний приз від цього масажу - відчуття гордості за те, що я не псую шкіру і колір обличчя, а навпаки покращують. До цього було важко змусити себе не думати про сигарети, коли хочеться покурити. А тут - думай на здоров`я і отримуй від цього задоволення. Я за пару тижнів кинула курити і не погладшала, тому що не заміняла куріння льодяниками і цукерками, як це люблять робити інші. Ну а шкіра обличчя стала для мене додаткові бонусом ».

2. Проблема: Любов поїсти

"Ну, як же відмовити собі в солоденьке тістечку? Та ще й в 11 вечора після такого важкого трудового дня. Та ще й в приємній атмосфері, влаштувавшись в м`якому кріслі перед телевізором. Так ... Завдання не з простих.


Ми раз по раз махав рукою на вмовляння совісті, говоримо собі: «Себе треба любити і балувати» і з легким серцем приступаємо до пустощі. Але ось потім на сцену виходить вже не совість, а вина, коли ми з жалем дивимося на незрозуміло звідки виросли частини тіла над брюками.

Рішення:

"Для більшості з нас не складає ніяких труднощів твердо сказати собі: «Все, з завтрашнього дня, я сідаю на дієту! Ніяких солодощів, ніякого мучного і жирного! ». І цілих два дні ми беззастережно дотримуємося цього девізу. Але потім, відчувши себе справжньою героїнею і володаркою найтвердішою в світі силою волі, ми потихеньку починаємо давати собі поблажки - тобто знову балувати.

Це замкнуте коло, розірвати яке, втім, не так вже й складно. Вам всього лише потрібно після прийняття рішення про початок дієти продумати її детально на кілька тижнів вперед. Заздалегідь продуманий план позбавить вас можливості побалувати себе, так як, з`ївши позапланову шоколадку, ви завжди будете знати, що «відхиляєтеся від графіка» і замість почуття задоволення будете отримувати почуття провини або сорому.

Точка зору:

Христина, 22 роки: «Ця ідея прийшла до мене на лекції з психології, коли нам розповідали про ефект гіркої цукерки. Для тих, хто не знає - це експеримент, в якому дитину садять на стілець далеко від столу, на якому лежить цукерка. Кажуть, що, якщо він дістане цукерку, не встаючи зі стільця, він може її з`їсти. Потім експериментатор виходить. Дитина встає зі стільця і бере цукерку. Але через те, що він порушив домовленість з дорослим, ця цукерка йому вже не в радість. Він є її і плаче. Цей же принцип діє при домовленості з самим собою. Якщо ти даси собі слово не порушувати режиму харчування, то вибиватися з цього режиму тобі не захочеться, так як їжа, якою б смачною вона не була, вже буде тобі не в радість ».

3. Проблема: Імітація оргазму

"імітація оргазму - Корінь зла величезної кількості сімейних проблем. Проте, за визнанням багатьох жінок, без неї не обходиться мало не кожен другий статевий акт. Напевно, є причина, по якій жінки всього світу роблять це, не дивлячись на томи статей, рекомендацій і навіть наукових робіт, присвячених цій проблемі? Так вагома причина є. І це невпевненість в собі!

Рішення:

"Не будемо в мільярдний раз писати про те, що, перш за все, потрібно досягти довірчих відносин з партнером, при яких тобі самій не захочеться обманювати його ні в чому, а тим більше в такому тонкому і інтимному справі, як секс. Всі ми це знаємо. Але ми забуваємо про те, що, для того, щоб довіряти іншим, спочатку потрібно навчитися довіряти собі.

Жінка, яка любить і поважає себе, ніколи не стане йти на хитрощі заради сумнівного задоволення розіграти виставу в ліжку. Якщо імітація оргазму - ваша постійна проблема, для початку усвідомте той факт, що це, дійсно, проблема, а не неминучий супутник вашої сексуального життя. І цю проблему вам доведеться вирішувати разом з коханою людиною.

Точка зору:

Наташа: 31 рік: «Коли я зрозуміла, що секс без оргазму - це не тільки моя проблема, а й проблема мого чоловіка, я зважилася обговорити це з ним. Для тих, хто хоче позбавити своє життя від цієї постійної брехні, хочу дати дуже важлива порада. Яким би розуміє не був ваш улюблений, він може сприйняти ваше визнання, як звинувачення в його сексуальної некомпетентності. Тому підготуйтеся до розмови, ні в якому разі не допускайте навіть натяку на звинувачення і закиди. Але і не беріть всю вину на себе. Скажіть, що вам добре з ним, і нехай він зрозуміє, що ви затіяли цю розмову заради того, щоб вам було ще краще ».

Альбіна Борисова

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс до переможного фото

Секс до переможного

Жахливою здається частка жінок, які не здатні відчувати оргазм. Тим більше на тлі чоловіків, яким для цього не потрібно…

Секрети гарного сексу фото

Секрети гарного сексу

Сімейну і щасливе життя неможливо уявити жодним чином без сексу. Той, хто знає секрети хорошого сексу, може з…

Як легко кинути курити? фото

Як легко кинути курити?

Якщо згадати історію, то куріння тютюну завжди викликало бурхливі реакції в суспільстві. Спочатку куріння трубки або…

Шкідливі звички дівчат фото

Шкідливі звички дівчат

Засоби масової інформації все частіше і частіше говорять і пишуть про такі згубних для здоров`я чинники як куріння,…

Як змусити себе кинути палити фото

Як змусити себе кинути палити

Куріння стає не тільки причиною різних захворювань, але і серйозних стресів. Коли курці замислюються про те, наскільки…

» » Кидаємо шкідливі звички і набуваємо корисні