Салат зі свіжої моркви та буряка

У дитинстві буряк у мене не викликала нічого, крім блювотного рефлексу. батьки змушував

інгредієнти:

  • Буряк - 500 Грам
  • Морква - 500 Грам
  • Оцет - 1 Чайна ложка
  • Оливкова олія - 1 Чайна ложка
  • Сік лимонний - 1 Чайна ложка
  • Петрушка - - За смаком
  • Сіль - 12 Чайних ложок

інструкції

У дитинстві буряк у мене не викликала нічого, крім блювотного рефлексу. Батьки змушували мене їсти сирий буряк, пити видавлений з неї сік ... Мене ж від цього просто воротило. Зараз вже я перейняла естафетну паличку і намагаюся навчити своїх дітей правильному, здоровому харчуванню з малих років - виходить трохи краще, ніж у моїх батьків вийшло навчити мене. Головне - не змушувати, а пояснювати, чому це корисно, для чого є корисні продукти. І все вийде. Ну, дорослій людині, напевно, і не потрібно розповідати, навіщо їсти салат з сирого буряка і моркви - все і так зрозуміло. Тому, без зайвих слів, вашій увазі - простий рецепт салату з сирої моркви і буряка: 1. Сирий буряк і морква помити, очистити від бруду (адже, як відомо, шкірки ні у буряка, ні у моркви немає - це коренеплоди). 2. Очищений буряк і моркву потрібно натерти на крупній тертці або подрібнити за допомогою кухонного комбайна (я віддаю перевагу другому варіанту). Величина нарізки - на ваш розсуд, я зазвичай нарізаю за допомогою комбайна по-корейськи, але припустимі і будь-які інші варіанти. Головне - не різати крупно, тому що салат повинен бути гладким, ніжним. 3. У невеликій ємкості змішати оцет, масло, лимонний сік і сіль. Гарненько перемішати до однорідності. 4. Змішуємо в салатниці подрібнені овочі і заправку. Зверху, при бажанні, прикрашаємо свіженької петрушкою. Ось і все - корисний салат з сирого буряка і моркви готовий. Смачного! :)


Кількість порцій: 2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Буряковий салат з мандаринами фото

Буряковий салат з мандаринами

Буряк гарненько промиваємо, відокремлюємо плоди від бадилля. Бурякові плоди відварюємо на пінгредієнти:Буряк з бадиллям…

Борщ з квашеного буряка фото

Борщ з квашеного буряка

З квашеного буряка виходить дуже смачна заправка для борщу. Буряковий розсіл, кітінгредієнти:картоплини - 3 Штукибуряк…

Салат з буряка з огірками фото

Салат з буряка з огірками

Невелику буряк помити, почистити шкірку і потерерть на тертці. На великій тертці натерінгредієнти:буряк - 1…

Салат з буряка і цибулі фото

Салат з буряка і цибулі

Буряк (бажано - молоду) зварити до готовності. Готовність найпростіше перевірити проінгредієнти:Буряк - 1 КілограмЛук…

Квас з буряка фото

Квас з буряка

Буряк потрібно добре промити, очистити від шкірки і нарізати невеликими шматочками. Доінгредієнти:Буряк - ~ 500…

Салат з вареного буряка фото

Салат з вареного буряка

Буряк зварити в шкірці. Буряк остудити, очистити від шкірки і нарізати тонкими кільцямиінгредієнти:Буряк - 150…

Салат з буряка і квасолі фото

Салат з буряка і квасолі

Зробити салат. Розігріти духовку до 170 градусів. Обернути червоний буряк в пергамент, аінгредієнти:Для салату:…

Салат "наречена" фото

Салат "наречена"

Як приготувати салат "Наречена": 1. Підготуємо інгредієнти: відваримо до готовності картофінгредієнти:Буряк - 3…

Салат з буряка з сиром фото

Салат з буряка з сиром

Інгредієнти для приготування салату з буряка з сиром. Буряк кладемо в каструлю, залившиінгредієнти:Буряк - 2…

Салат з картоплі і буряка фото

Салат з картоплі і буряка

Салат з картоплі і буряка добре подавати до смаженого або вареного м`яса. приготовлениінгредієнти:буряка - 3…

Салат зі свіжої моркви фото

Салат зі свіжої моркви

Очищену моркву натріть на крупній тертці. Зелень помийте і дрібно наріжте. У глибокийінгредієнти:Морква - 500 ГрамКінза…

Салат з буряка з грушею фото

Салат з буряка з грушею

Підготуємо всі необхідні інгредієнти. Салат починаємо готувати з заправки. Для цьогоінгредієнти:Буряк - 1 Штука…

Салат з моркви з яблуками фото

Салат з моркви з яблуками

Салат з моркви з яблуками - чудовий вітамінний весняний салат. Просто так погрінгредієнти:моркви - 300 Грамяблука - 2…

» » » » Салат зі свіжої моркви та буряка