Різотто з опеньками

Різотто - дуже смачне і дуже просте в приготуванні блюдо, яке користується великою поп

інгредієнти:

  • Рис - 500 Грам
  • Опеньки заморожені - 300 Грам
  • Олія - 6 Ст. ложок (3 ст. л. - для грибів, 3 ст. л. - для рису)
  • Часник - 2 Зубчики
  • Бульйон - 1 Літр (можна використовувати будь-який, у мене був грибний)

інструкції

Різотто - дуже смачне і дуже просте в приготуванні блюдо, яке користується великою популярністю в Італії. Пропоную вам приготувати різотто з опеньками - варіацію цієї страви, що вважається в Італії делікатесної, тому що опеньки там стоять досить дорого. У нашій же країні опеньки - загальнодоступний продукт, так що блюдо, за яке в ресторані Рима вам довелося б заплатити не один десяток євро, обійдеться вам дуже дешево. А вже смак його - повірте мені, чарівний! Як приготувати різотто з опеньками: 1. Розморожуємо опеньки. Часник подрібнюємо, і хвилини дві млоїмо в сковороді з маслом. 2. Додаємо туди ж опеньки. Підсмажуємо на сильному вогні. Вимикаємо. 3. У цей час ставимо грітися наш бульйон. 4. У цей час на іншій розігрітій сковороді підсмажуємо наш рис. Смажимо до прозорості рису. 5. Заливаємо рис гарячим бульйоном. Зменшуємо вогонь. 6. Коли рис буде майже готовий - домішуємо туди гриби. 7. Перевіряємо на сіль, спеції і перець. Готово! Сподіваюся, рецепт приготування різотто з опеньками вам стане в нагоді -) Приємного апетиту!


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Опеньки з цибулею фото

Опеньки з цибулею

Пропоную вашій увазі російський класичний рецепт опеньків з цибулею, який вас виручиінгредієнти:Опеньки заморожені -…

Омлет з опеньками фото

Омлет з опеньками

Опеньки насамперед потрібно добре промити під проточною водою - гриби все-таки. скарбіінгредієнти:Опеньки - 600…

Смачний салат з опеньками фото

Смачний салат з опеньками

Цей дуже простий і дуже смачний салат з опеньками - один з моїх улюблених салатів взагаліінгредієнти:Опеньки мариновані…

Опеньки тушковані фото

Опеньки тушковані

Пропоную вам універсальний і простий рецепт тушкованих опеньків. Стане в нагоді кожній господині,інгредієнти:Опеньки…

Опеньки по-корейськи фото

Опеньки по-корейськи

Як приготувати опеньки по-корейськи: 1. Опеньки варимо в солоній воді (солимо з розрахунку 2 ст. Лоінгредієнти:Опеньки…

Макарони з опеньками фото

Макарони з опеньками

У рецептах я дуже ціную швидкість приготування. Не люблю я крутитися на кухні дві години,інгредієнти:Макарони - 400…

Паста з опеньками фото

Паста з опеньками

Простий і перевірений рецепт пасти з опеньками - до ваших послуг. Восени я завжди замораживінгредієнти:Паста - 400…

Вінегрет з опеньками фото

Вінегрет з опеньками

Пропоную трохи урізноманітнити класичний рецепт вінегрету і зробити його з опенькамиінгредієнти:Опеньки мариновані -…

Різотто з буряком фото

Різотто з буряком

Насамперед дрібно нарізаємо цибулю і часник, а бульйон поставимо грітися. У сковороду наливаємоінгредієнти:Цибуля…

Різотто з куркою фото

Різотто з куркою

1. Оливкова олія наливаємо в чавунну сковороду і ставимо на слабкий вогонь. часник дрібноінгредієнти:Часник - 2…

Спагеті з опеньками фото

Спагеті з опеньками

Простий рецепт спагетті з опеньками сподобається навіть вибагливим шанувальникам спагетті іінгредієнти:Спагеті - 400…

Салат з опеньками і капустою фото

Салат з опеньками і капустою

Салат з опеньками і капустою в домашніх умовах - просто знахідка для будь-якої господині. отличінгредієнти:Капуста -…

Піца з опеньками фото

Піца з опеньками

Перш, ніж розповідати, як приготувати піцу з опеньками, зроблю одне важливе уточненняінгредієнти:тісто - 0,5…

Плов з опеньками фото

Плов з опеньками

Отже, пропоную вам ознайомитися з простим способом, як приготувати плов з опеньками. заінгредієнти:Рис - 1…

Опеньки в вершках фото

Опеньки в вершках

Опеньки в вершках - ви тільки уявіть собі цей запах і смак! :) Хоча навіщо уявляти, еінгредієнти:Опеньки заморожені -…