Смачний салат з опеньками

Цей дуже простий і дуже смачний салат з опеньками - один з моїх улюблених салатів взагалі

інгредієнти:

  • Опеньки мариновані - 100 Грам
  • Помідори - 1 Штука
  • Огірки мариновані - 2 Штуки
  • Сухарики житні - 50 Грам
  • Соєвий соус - 50 мілілітрів
  • Цибуля зелена - 100 Грам
  • Квасоля консервована - 200 Грам

інструкції

Цей дуже простий і дуже смачний салат з опеньками - один з моїх улюблених салатів взагалі. А вже якщо говорити про страви з опеньків, то цей салат - однозначно номер один. Я навіть не знаю, що в ньому такого геніального - продукти начебто пересічні, але їх поєднання якимось чарівним чином виливається в досконалий у смакову плані салат з опеньками. Куди там вашому Цезарю :) Отже, досить слів, давайте приступимо до втілення в життя рецепта приготування смачного салату з опеньками! 1. Промиваємо квасоля і опеньки. Якщо опеньки великі, ріжемо на 2-3 частини. 2. Огірки ріжемо соломкою, помідор - як зручно. Лук теж дрібненько нарізаємо. 3. Змішуємо інгредієнти, заливаємо соусом, посипаємо зверху сухариками. Солимо, перчимо до смаку. 4. За бажанням, можете прикрасити кукурудзою або зеленню. 5. Ми залишаємо просочитися, але не довго, тому що размягшую сухарики втрачають свої смакові якості. Тепер і ви знаєте, як приготувати смачний салат з опеньками! Спробуйте, не пошкодуєте! -)


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Робимо смачний грибний салат фото

Робимо смачний грибний салат

Грибний салат можна готувати із застосуванням різних компонентів. Ми вирішили представити вам два найбільш простих і…

Салат з мовою і опеньками фото

Салат з мовою і опеньками

Мова попередньо потрібно відварити (свинячий близько години, яловичий близько трьох годин). сварціСкладові: Мова…

Омлет з опеньками фото

Омлет з опеньками

Опеньки насамперед потрібно добре промити під проточною водою - гриби все-таки. скарбіінгредієнти:Опеньки - 600…

Макарони з опеньками фото

Макарони з опеньками

У рецептах я дуже ціную швидкість приготування. Не люблю я крутитися на кухні дві години,інгредієнти:Макарони - 400…

Паста з опеньками фото

Паста з опеньками

Простий і перевірений рецепт пасти з опеньками - до ваших послуг. Восени я завжди замораживінгредієнти:Паста - 400…

Вінегрет з опеньками фото

Вінегрет з опеньками

Пропоную трохи урізноманітнити класичний рецепт вінегрету і зробити його з опенькамиінгредієнти:Опеньки мариновані -…

Різотто з опеньками фото

Різотто з опеньками

Різотто - дуже смачне і дуже просте в приготуванні блюдо, яке користується великою попінгредієнти:Рис - 500 ГрамОпеньки…

Спагеті з опеньками фото

Спагеті з опеньками

Простий рецепт спагетті з опеньками сподобається навіть вибагливим шанувальникам спагетті іінгредієнти:Спагеті - 400…

Салат з опеньками і капустою фото

Салат з опеньками і капустою

Салат з опеньками і капустою в домашніх умовах - просто знахідка для будь-якої господині. отличінгредієнти:Капуста -…

Салат з шпрот з сухариками фото

Салат з шпрот з сухариками

Ось - нехитрий набір інгредієнтів, з яких ми з вами приготуємо салат з шпротів з сухаінгредієнти:Шпроти - 400…

Салат "пеньок" з опеньками фото

Салат "пеньок" з опеньками

У каструлі відваріть попередньо помиту картоплю в шкірці, морква і 3 яйця. поки івінгредієнти:Картопля - 100 ГрамМорква…

Піца з опеньками фото

Піца з опеньками

Перш, ніж розповідати, як приготувати піцу з опеньками, зроблю одне важливе уточненняінгредієнти:тісто - 0,5…

Плов з опеньками фото

Плов з опеньками

Отже, пропоную вам ознайомитися з простим способом, як приготувати плов з опеньками. заінгредієнти:Рис - 1…

» » » » Смачний салат з опеньками