Макарони з опеньками

У рецептах я дуже ціную швидкість приготування. Не люблю я крутитися на кухні дві години,

інгредієнти:

  • Макарони - 400 Грам
  • Помідори - 300 Грам
  • Опеньки заморожені - 300 Грам
  • Цибуля - 1 Штука
  • Олія - 2 Ст. ложки

інструкції

У рецептах я дуже ціную швидкість приготування. Не люблю я крутитися на кухні дві години, щоб потім з`їсти блюдо за 10 хвилин. Гаразд там на свято - так, можна постаратися для створення атмосфери. Але по буднях не бачу сенсу готувати щось екстраординарне, і тому вважаю за краще смачні страви, які готуються просто і швидко. Макарони з опеньками - одне з таких. Розповідаю, як приготувати макарони з опеньками: 1. З помідорів знімаємо шкірку, і дрібненько нарізаємо. Лук також подрібнюємо. 2. Обсмажуємо цибулю в олії до прозорості. Додаємо до нього помідори. 3. Зменшуємо вогонь, Томім під кришкою. У цей час варимо макарони в підсоленій воді, відповідно до інструкції на упаковці. 4. Для цього рецепта приготування макаронів з опеньками важливо макарони зварити до стану al dente (не до кінця зварити). 5. Коли помідори пустять сік, всипати до них заморожені опеньки, сіль, спеції і зелень. 6. Тушкуємо суміш до готовності, і в кінці всипаємо до них макарони. Перемішуємо - готово! Впевнена, вам сподобається цей простий рецепт макаронів з опеньками -) Удачі в приготуванні і, звичайно ж, приємного вам апетиту!


Кількість порцій: 1-2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Смачний салат з опеньками фото

Смачний салат з опеньками

Цей дуже простий і дуже смачний салат з опеньками - один з моїх улюблених салатів взагаліінгредієнти:Опеньки мариновані…

Макарони по-східному фото

Макарони по-східному

1. У посуді (бажано має бути товсте дно), в рослинному маслі, обсмажуємо фарш. Тінгредієнти:Макарони (спагеті) - 500…

Лінива лазіння фото

Лінива лазіння

1. Помідори і цибулю промити. Цибулю дрібно нарізати. З помідорів видалити шкірку і по возможностінгредієнти:М`ясний…

Паста з опеньками фото

Паста з опеньками

Простий і перевірений рецепт пасти з опеньками - до ваших послуг. Восени я завжди замораживінгредієнти:Паста - 400…

Вінегрет з опеньками фото

Вінегрет з опеньками

Пропоную трохи урізноманітнити класичний рецепт вінегрету і зробити його з опенькамиінгредієнти:Опеньки мариновані -…

Макарони в мікрохвильовці фото

Макарони в мікрохвильовці

У мікрохвильовці можна не тільки розігрівати - вона з успіхом справляється і з варінням. цейінгредієнти:Макарони - 200…

Різотто з опеньками фото

Різотто з опеньками

Різотто - дуже смачне і дуже просте в приготуванні блюдо, яке користується великою попінгредієнти:Рис - 500 ГрамОпеньки…

Рецепт макаронів з грибами фото

Рецепт макаронів з грибами

1. У каструлю наливаємо води, доводимо до кипіння, воду трохи подсаливаем і кидаємо тудиінгредієнти:Бульйон овочевий -…

Спагеті з опеньками фото

Спагеті з опеньками

Простий рецепт спагетті з опеньками сподобається навіть вибагливим шанувальникам спагетті іінгредієнти:Спагеті - 400…

Салат з опеньками і капустою фото

Салат з опеньками і капустою

Салат з опеньками і капустою в домашніх умовах - просто знахідка для будь-якої господині. отличінгредієнти:Капуста -…

Піца з опеньками фото

Піца з опеньками

Перш, ніж розповідати, як приготувати піцу з опеньками, зроблю одне важливе уточненняінгредієнти:тісто - 0,5…

Плов з опеньками фото

Плов з опеньками

Отже, пропоную вам ознайомитися з простим способом, як приготувати плов з опеньками. заінгредієнти:Рис - 1…

Каша з опеньками фото

Каша з опеньками

Класичний рецепт каші з опеньками сподобається всім, хто ратує за здорову та корисну пінгредієнти:Опеньки заморожені -…