Котлети з лосося з соусом теріякі

1. Приготувати фарш з лосося, змішати всі інгредієнти, крім панірувальних сухарів, масл

інгредієнти:

  • Подрібнений корінь імбиру - 1/4 Чашки
  • Філе лосося - 1 Кілограм
  • Панірувальні сухарі - 3/4 Чашки
  • Лимонний сік - 1 ст. ложка
  • соус Stonewall Kitchen «Теріякі з імбиром і з кунжутом» - 1/4 Чашки
  • яйце куряче - 2 Штуки
  • цибуля-перо (подрібнені зелені і білі частини) - 4 Штуки
  • Оливкова олія - 10 Грам
  • Сіль, перець - 1 За смаком

інструкції

1. Приготувати фарш з лосося, змішати всі інгредієнти, крім панірувальних сухарів, масла і соусу теріякі. 2. Сформувати котлети з фаршу, обваляти в панірувальних сухарях, обсмажити в оливковій олії на сковороді до золотистого кольору. Запікати в духовці до готовності. 3. Подавати рибні котлети з салатним міксом і соусом Stonewall Kitchen «Теріякі з імбиром і з кунжутом».


Кількість порцій: 6

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Котлети "їжачки" фото

Котлети "їжачки"

Приготування: Перемішати фарш з сирим яйцем, подрібненою зеленню петрушки і паніровоінгредієнти:зварених круто яєць - 5…

Гарячі роли фото

Гарячі роли

Гарячі роли (або темпура роли) можна приготувати в домашніх умовах, які при зіінгредієнти:рису - 0,5 Кілограмасир…

Бурякові котлети фото

Бурякові котлети

Бурякові котлети - дієтичне, корисне і смачне блюдо. На відміну від м`ясних котлетінгредієнти:буряка - 1…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Котлети з крабових паличок фото

Котлети з крабових паличок

Крабові палички нарізаємо на маленькі кубики. До подрібненим крабовим паличок добавінгредієнти:Крабові палички - 400…

Котлети пожарські фото

Котлети пожарські

1. У молоці розмочуємо білий хліб, потім його злегка віджимаємо. У миску з фаршем кладемо раінгредієнти:Фарш курячий -…

Котлети з минтая фото

Котлети з минтая

Шматочок хліба (я замінив несолодкої бубликом) замочуємо в молоці. Коли хліб розмокне;інгредієнти:Хліб пшеничний - 50…

Тельное рибне фото

Тельное рибне

Тельное - старовинне російське блюдо, яке отримало свою назву тому, що блюдо гоінгредієнти:філе будь-якої риби,…

Рибні котлети з рисом фото

Рибні котлети з рисом

Підготуємо всі інгредієнти. Я використовувала філе тиляпии, проте можна використовувати і дінгредієнти:Рибне філе - 700…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Смажений тунець фото

Смажений тунець

Філе тунця нарізаємо на порційні шматочки, а потім маринуємо 30 хвилин в соусі теріякі, олиінгредієнти:Тунець свіжий…

» » » » Котлети з лосося з соусом теріякі