Спосіб життя - головний фактор краси

Спосіб життя - головний фактор краси
Про те, що існує взаємозв`язок між зовнішнім виглядом і станом здоров`я, було відомо ще багато століть тому. Однак про те, наскільки важливий здоровий спосіб життя для краси на сьогоднішній день, на жаль, замислюється далеко не кожен.

Ясність очей, краса і блиск волосся, підтягнутість і еластичність шкіри є не тільки ознаками краси, але одночасно і показниками гарного здоров`я. Так само не можна не назвати привабливою володарку красивої фігури, легкої ходи і правильної постави. Саме тому можна з повною впевненістю стверджувати, що головним фактором краси, дійсно, є спосіб життя.

Так як краса і здоров`я - нероздільні поняття, то цілком можливо бути красивою і здоровою не тільки в 16 років, але і після 60, що успішно демонструють чимало жінок. І секрет привабливості цих дам криється не тільки у використанні кремів і інших косметичних засобів (хоча і вони, безсумнівно, потрібні), а в здоровому способі життя, основними складовими якого є правильне харчування, фізична активність і здоровий сон.

Щоб завжди бути максимально привабливою, варто звернути увагу на деякі аспекти повсякденного життя. Для початку потрібно проаналізувати свої основні звички. Після цього варто задуматися, які з них сприяють підтримці здорового способу життя, а які ні, і прийматися за наполегливу і копітку працю, метою якого є краса і відмінне самопочуття.


Перш за все, необхідна постійна фізична активність і виконання різних вправ. Це не тільки сприяє поліпшенню обміну речовин, кращому засвоєнню організмом вітамінів і корисних речовин, але і допомагає зберігати тіло в формі, позбутися целюліту. Заняття спортом можуть бути профілактикою від різних захворювань.

Варто відмовитися від ряду шкідливих звичок, наприклад, від куріння, оскільки нікотин сприяє звуженню кровоносних судин, внаслідок цього шкіра стає більш грубою і набуває нездоровий вигляд. Також він руйнує колаген і еластин, через що шкіра починає втрачати еластичність. Варто скоротити вживання спиртних напоїв (вони сприяють зневодненню організму, роблять негативний вплив на роботу печінки, сприяють розширенню судин і надають шкірі жовтизну), міцного чаю і кави.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Їжа для жіночої краси фото

Їжа для жіночої краси

Жінки багато знають про те, як виглядати чудово, бути ефектною, успішної і подобатися чоловікам. На виконання цих…

Здоров'я, молодість і краса фото

Здоров'я, молодість і краса

Наша сучасна життя повне стресів, проблем і нагадує біг з перешкодами. Нам все важче тримати себе в формі, стежити за…

Секрети краси від деми мур фото

Секрети краси від деми мур

У кожної жінки є свої маленькі секрети, які допомагають зберегти молодість і красу. Відомі голлівудські актриси - не…

Секрети краси для дівчат фото

Секрети краси для дівчат

«Некрасивих жінок не буває» - говорить відоме прислів`я. Напевно, так воно і є - у кожної дівчини є свої…

Легке дихання краси фото

Легке дихання краси

Більшість жінок вважає - щоб стати красивою, потрібно застосовувати масу косметичних засобів. Але краса закладена в…

Йога та здоровий спосіб життя фото

Йога та здоровий спосіб життя

Йога та здоровий спосіб життя - поняття нероздільні. Справа в тому, що основною метою занять йогою є повне оздоровлення…

» » Спосіб життя - головний фактор краси