Їжа для жіночої краси

Жінки багато знають про те, як виглядати чудово, бути ефектною, успішної і подобатися чоловікам. На виконання цих результатів вони витрачають гроші на салони краси, дорогу косметику і так далі. І це правильно, адже краса вимагає вкладення грошей і постійного догляду.

Жінки багато говорять про те, як справляти враження на оточуючих і залишатися привабливою і не замислюються про те, як харчуватися, щоб добре себе почувати, бути красивою і молодий. Вибираючи ту чи іншу страву потрібно оцінювати його корисність для здоров`я і краси.

У природі багато смачних продуктів для жіночої краси. Вживаючи фрукти, горіхи, овочі, трави, ягоди, можна вирішити не тільки свої проблеми зі здоров`ям, але і стати красивою і здоровою. Потрібно знати для цього, які це продукти, їх дія на організм.

Красива і пружні груди. Продукти з великим вмістом бору - горіхи, фрукти, квасоля і капуста, поліпшать форму грудей. Продукти, в яких міститься марганець - свіжі морепродукти, родзинки, спеції, зроблять груди пружною.

Алое для краси очей і обличчя

Рослина алое продовжує життя і зміцнює здоров`я. Якщо зробити компрес з м`якоті алое, попередньо знявши з нього шкірку, то шкіра буде сяючою, а колір обличчя буде здоровим і свіжим. Маска з м`якоті алое оберігає особу від прищів. Рекомендується накладати маску на обличчя, а також на область декольте і шию. Якщо пити по 1 столовій ложці перед їдою сік алое, їжа засвоюватися буде прекрасно.

Пружні сідниці

Якщо організму не вистачає вітамінів, і він забирає з сполучних тканин колаген і утворюється целюліту. Треба їсти фрукти свіжі 4 рази на день. В цьому випадку ефективні свіжі ананаси. Ананас стимулює вироблення організмом колагену. У ананасі міститься природний спалювач жиру - бромелайн. Ананас зміцнює імунітет, сприяє нормалізації ваги, виводить з організму шлаки, робить жінку бажаною і привабливою, відновлює втрачену сексуальність. Будьте щасливі в любові і їжте ананаси.

Вівсянка - їжа для справжньої жінки

Найкращим для зміцнення волосся є вівсянка. Волосся відновлюють природну силу, стає блискучим і гладкими, здоровими, перестають ламатися. Вівсянка очищає кишечник і шлунок, виводить шкідливі речовини.

У природі багато продуктів, які здатні зробити жінку здоровою і красивою. Можна ще кілька продуктів згадати для жіночої краси та здоров`я.

- досить по 40 грам сиру в день з`їдати, сир зробить губи ніжними і м`якими.


- горіхи і риба допоможуть від прищів позбутися.

- морква корисна для волосся і покращує зір, і покращують шкіру.

- банани допоможуть зволожити і пом`якшити шкіру рук.

- овечий сир додасть нігтям здоровий колір і міцність.

- соєві продукти зміцнять волосяні цибулини.

Зі статті «Їжа для жіночої краси» ви дізналися, які продукти потрібно вживати для краси і здоров`я.

Будьте прекрасні! Бажаємо вам стрункої фігури, ніжної шкіри, шовковистого волосся, яскравих очей, пружних форм і смачного!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Мюслі по-швейцарськи фото

Мюслі по-швейцарськи

Змішуємо йогурт, ванільну есенцію, ананаси і вівсянку. Ретельно перемішуємо. Додатиінгредієнти:Йогурт натуральний - 4…

Рецепти краси: алое фото

Рецепти краси: алое

Алое - природне цілющий засіб для людей будь-якого віку. Але саме жінки підкорені його цінністю як природного…

Рецепти краси волосся фото

Рецепти краси волосся

Красиві, а головне здорове волосся це мрія багатьох, але лише небагато можуть похвалитися здоровою шевелюрою. Але як же…

Вітаміни для жіночої краси фото

Вітаміни для жіночої краси

Організм людини потребує вітамінів. Коли ви отримуєте повний комплекс корисних речовин, то можете навіть не помічати їх…

Крем для шкіри фото

Крем для шкіри

Кращий крем для шкіри виробляє сама шкіра, але в цьому їй необхідно допомогти. На стан шкіри впливає якість і…

Продукти, корисні для жінки фото

Продукти, корисні для жінки

Ви коли-небудь замислювалися про те, що деякі продукти харчування жінці хочеться пробувати знову і знову? Скоріше за…

Дієта для краси волосся фото

Дієта для краси волосся

Брак вітамінів і мікроелементів завжди позначається на стані волосся - вони стають слабкими і тьмяними, починають…

Молоко для краси і здоров'я фото

Молоко для краси і здоров'я

Молоко є одним з найдивовижніших продуктів, які подарувала людям природа. Його не тільки можна вживати в їжу, але і…

Їжа для краси фото

Їжа для краси

Жоден навіть найдорожчий тональний крем не може приховати нездоровий колір обличчя, сліди стресу або недосипання,…