Чиста вода для здоров'я і краси

Вода стала настільки звичним атрибутом в повсякденному житті, що часто про її цінності ми навіть не замислюємося. Тим часом саме існування життя без води неможливо. Чиста вода для здоров`я і краси незамінна. Сама по собі вода не має ні-якими поживними властивостями. Але, тим не менш, це найважливіший "про-дукт харчування".

У води величезний список "обов`язків" в нашому орга-низме. Вона становить більшу частину кожної клітини організму. А також всіх видів рідин - крові, лімфи, пі-щеварітельних соків, поту, сліз і слю-ни. У зв`язку з цим саме вода доста-вляет клітинам поживні речовини, мікроелементи і кисень. Вона виводить відходи життєдіяльності, підтримай-вая настільки важливе сталість складу внутрішнього середовища організму. Вода ох-лаждающей тіло при спеці і зігріває в хо-Лод і забезпечуючи температурний ба-ланс. Вода зволожує очі, ротову порожнину і носові канали. Змащує суглоби і діє як амортизатор, оберігаючи внутрішні органи.

І зовнішній вигляд людини багато в чому за-висить саме від води. Наприклад, наше обличчя. Перепади погоди, бадьорить ча-шка міцної кави вранці і так необхідний нам макіяж - все це не кращим чином позначається на перебуваючи-ванні шкіри. Якщо вона до того ж відчуває дефіцит рідини, то тьмяний колір чи-ца, сухість, схильність до вугрової висипки, зморшки і в`ялість шкіри нам забезпе-печені. Кращим методом боротьби в даному випадку буде зволоження шкіри, як на-ружной (креми), так і внутрішнє (до-тнього споживання води).

Ще однією проблемою сучасного світу є зайва вага і ожиріння. І в боротьбі з нею вода грає не послід-нюю роль. Відомо, що вживання достатньої кількості води притому-пляет голод, сприяє спалюванню зайвих жирів і більш ефективному спалюванню калорій під час тренувань-вок при щоденній активності.

Дефіцит води в організмі призводить до обезв-вання. А зневоднення провокує розвиток багатьох захворювань. Синдром хронічної втоми, депресія, хвороби суглобів, розлади пі-щеваренія, порушен-ня функцій нирок. І це ще не повний перелік можливих проблем при нестачі чистої води. На зневоднення організму вказують такі симптоми: біль у спині або суглобах, сухий кашель, повторювані інфекції сечостатевих пу-тей, перебої в роботі нирок, підвищення тиску-ня, запори, голів-ні болю, погана концентрація уваги, втома, суха шкіра.


Як бачимо, достатня кількість води багато в чому є запорукою нашого здоров`я. Тому питання: "Пити чи не пити?" має беззаперечний від-віє. Звичайно "ПИТИ"! Потрібно лише уточнити, скільки пити і яку воду пити. У звичайному житті втрати рідко-сти складають близько 2,5 л на добу-ки. Тому пити потрібно в середньому 6-7 склянок води в день. Але в спеку, при фізичних навантаженнях, при вагітності, а також при постійному перебуванні в примі-щенні з кондиціонерами втрати рідини збільшуються. Значить, і потреба теж. При цьому не можна орієнтуватися тільки на появу почуття спраги. Воно свідчить про те, що організм вже зневоднений, тобто вико-випробовують дефіцит води.

Треба визнати, що зазвичай ми багато уваги приділяємо тому, що з`їсти, але набагато менше замислюємося над по-просом, ніж втамувати спрагу. А тим часом в рік через організм людини про-ходить близько тонни води. Арсенал різних рідин для пі-тя досить великий. Але відразу хочеться відзначити, що напої, в тому числі мо-лочние, соки і алкоголь, по суті, є-ються продуктами харчування. Вони кало-ному, погано втамовують спрагу. Крім то-го, алкоголь, чай або кава, як це не парадоксально, сприяють обезв-вання. Стає зрозумілим, що потрібно пити воду. Але яку?

Водопровідна вода "грішить" високо-ким вмістом різних солей, тя-желих металів, мікробів і токсичний-ських речовин. А застосування хлору, хо-тя і робить вживання водопровід-ної води безпечним щодо ки-м`язових інфекцій, представляє все ж серйозну загрозу для здоров`я.

Вода з відкритих джерел - колод-ців, струмків, яку багато хто вважає чу-додейственной, також може бути небі-пеки. Внаслідок незахищеності від проникнення поверхневих вод вона може містити хвороботворні мікроорганізми і отруйні речовини. Багато хто із задоволенням п`ють при-рідні мінеральні води, причому по-постійно. Однак слід пам`ятати, що більшість таких вод - лікувальні. Їх тривалий прийом без реальної необхідності може навіть нашкодити. Виняток становлять лише столо-ші мінеральні води.

Важливо, щоб вода була чистою і бе-пеки, з фізіологічним содер-жанием мінеральних речовин. Таким вимогам задовольняють блешні-ство природних столових мінеральних вод, бутильована питна вода і вода, очищена за допомогою побутових фільтрів. Відомо чимало способів очищення води. Одним з найбільш ефективних способів очищення визнаний принцип зворотного осмосу. Такий метод очищення води не випадково порівнюють з роботою нирок. При цьому методі тоншає-Шая обратноосмотическая мембрана видаляє з водопровідної води навіть ті сторонні частинки, розмір кото-яких не перевищує розмір молекули. Ще про системах зворотного осмосу го-ворят, що вони роблять звичайну водо-дротову воду порівнянної за якістю і користь з водою високогірних источ-ників. Очищену таким чином відпр-водну воду можна пити прямо з кра-на. Досвід переконує, що приготована на чистій воді їжа набагато смачніше, а електрон-трочайнікі і кавоварки не утворюють накипу. Її варто використовувати для миття овочів, фруктів. А також для різних косметичних процедур і вмивання.

Пити слід чисту воду для здоров`я і краси невеликими порціями протягом дня. Якщо між прийомами їжі вам захочеться перекусити, краще випийте трохи води. І почуття голоду відступить. Також корисно перед кожним прийомом їжі випивати склянку чистої води. Це зміцнить ваше здоров`я і поліпшить травлення. Тим, хто активно навантажує себе фізичними навантаженнями, споживання води необхідно збільшити: один стакан води кожні півгодини занять. І якщо хліб всьому голова, то чиста вода запорука здоров`я і краси.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як правильно пити воду? фото

Як правильно пити воду?

Жага і голод - достаточнопохожіе відчуття, які ми дуже часто плутаємо. Саме тому замість того, щоб просто насолодитися…

Пити, щоб жити фото

Пити, щоб жити

Ніхто не буде сперечатися з тим, що чиста вода - запорука здоров`я. Ще з дитинства разом з бабусиними казками ми…

Як правильно пити воду фото

Як правильно пити воду

Відомо, що людина на 60-65% складається з води, без неї неможливе існування всього живого. Всі обмінні процеси в…

Тала вода для схуднення фото

Тала вода для схуднення

Корисні властивості талої води активно використовуються для очищення організму і виведення шлаків. Попутно людина…

Дієта на воді фото

Дієта на воді

Одним з найбільш важливих елементів живлення є вода. Без води неможливе життя і функціонування організму. Тому дієта на…

» » » » Чиста вода для здоров'я і краси