5 Індійських спецій для жіночого здоров'я

5 індійських спецій для жіночого здоров`я
Індійські спеції: кориця, зіра, гвоздика, імбир, шафран, не тільки збагачують смак їжі, вони здатні благотворно вплинути на жіноче здоров`я. Їх застосовують для усунення гінекологічних проблем, в косметології, для боротьби із зайвою вагою.
кориця

Якщо вживати невелику кількість кориці в день, можна зменшити кількість холестерину і допомогти організму регулювати цукор в крові. Тому кориця буде корисна страждають діабетом, а також бажаючим схуднути. Для жінок кориця представляє особливу цінність ще через те, що чай з нею здатний зменшити болі виникають під час менструації. Також корицю використовують в складі обгортань для тіла, вона допомагає усунути підшкірні жирові відкладення, підтримує пружність шкіри.

зіра

Цю спецію ще називають кумін або кмин. Зіра - природний антисептик, крім цього вона має сечогінну і тонізуючий ефект, сприяє виведенню токсинів з організму. Вживання спеції допомагає позбавитися від нудоти і здуття живота на ранніх термінах вагітності. Корисна приправа годуючим жінкам, вона стимулює лактацію.

гвоздика

Гвоздика має антимікробну дію, допомагає позбутися від патогенних бактерій, застосовується при Протипаразитарне лікуванні. Спеція допомагає підвищити тонус матки, використовується при лікуванні мізерних менструацій, нормалізує цикл. Також гвоздика є прекрасним афродизіаком.


імбир

Дамам, які бажають розлучитися із зайвими кілограмами, ця приправа буде особливо корисна. Чай з імбиром, випитий за півгодини до прийому їжі, допоможе притупити почуття голоду, і ви з`їсте набагато менше звичайного. Крім цього приправа допомагає очистити організм від шлаків і токсинів, що позитивно позначається на стані шкіри. Також імбир корисний жінкам під час вагітності, він знімає симптоми токсикозу.

шафран

Приправа стимулює травлення, полегшує коліки шлунка, допомагає усунути гази. У гінекології шафран використовують як засіб стимулюючий і відновлює менструальний цикл. Часто його застосовують для зняття хворобливих відчуттів перед пологами.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Суха приправа карі фото

Суха приправа карі

Каррі представляє суміш приправ, що прийшла до нас з Індії, в її основу входить корінь куркуми. Куркума має вельми…

Корисні властивості кориці фото

Корисні властивості кориці

Напевно, у кожної господині знайдеться на кухні пакетик з корицею. Адже ця приправа необхідна в приготуванні кулінарних…

Ведична кулінарія фото

Ведична кулінарія

У аюрведою і вегетаріанство спеції грають особливу роль, так як ці практики наказують безліч харчових обмежень.…

Корисні властивості імбиру фото

Корисні властивості імбиру

Корінь імбиру має не тільки унікальний смак, але і безліч лікувальних властивостей. Тому рівень корисності і спектр…

» » 5 Індійських спецій для жіночого здоров'я