Як зберегти здоров'я жінки

Як зберегти здоров`я жінки
Здоров`я - найцінніший дар, і потрібно прагнути зберегти його всіма можливими способами. Адже від нього залежить не тільки якість вашого життя, але і благополуччя ваших дітей і близьких людей.
Почніть з аналізу стану вашого здоров`я. Відзначте, як ви останнім часом себе почуваєте, які тривожні симптоми вас турбують, чи є у вас зайва вага і т.п. Якщо скарг дуже багато, і вони носять серйозний характер, можливо, вам необхідно звернутися до лікаря і пройти діагностичні дослідження. Деякі хвороби мають властивість прихованого розвитку, і раннє їх виявлення сприяє більш успішному лікуванню в майбутньому. З цією ж метою рекомендується і профілактичне відвідування гінеколога, мамолога та стоматолога (не рідше, ніж раз на пів-року).

Дотримуйтеся режиму правильного живлення. Перегляньте свій раціон: що є його основою? Виключіть з нього все шкідливі для здоров`я продукти: жирне, солодке, солоне, смажене, копчене і т.п. Готуйте страви на пару або запікати в духовці - так ви збережете максимальну кількість корисних речовин і захистіть себе від небезпечних канцерогенів, що утворюються в процесі смаження і копчення. Їжте більше фруктів і овочів, не забувайте про такі корисні продукти харчування, як мед, каші, горіхи, злакові, кисло-молочні напої. Випивайте близько двох літрів чистої води в день.

Відмовтеся від шкідливих звичок. Якщо ви палите або вживаєте алкогольні напої, ні про яке здоров`я не може бути й мови. Нікотин і алкоголь - це вороги, що б`ють по всіх внутрішніх органів і систем організму.

Слідкуйте за режимом сну і відпочинку. Спіть не менше 8 годин на добу, не сидіть довго за комп`ютером - робіть 15-хвилинні перерви після кожної години роботи, не забувайте регулярно провітрювати приміщення, в якому перебуваєте.


Важливим складовим компонентом вашого розпорядку дня повинна стати систематична фізична активність. Виконуйте зарядку вдома або купіть абонемент з спортзал або басейн, їздите на велосипеді, бігайте, здійснюйте піші прогулянки - можна вибрати щось одне або поєднувати кілька видів спорту. Фізичні навантаження прискорюють обмін речовин в організмі, сприяючи швидкому позбавленню від шлаків і токсинів, омолоджують і оздоровлюють його.

відвідуйте сеанси масажу, ходите в сауну або лазню, взимку, в умовах дефіциту сонячного світла, можна користуватися послугами солярію. Всі ці процедури, якщо до них немає будь-яких індивідуальних протипоказань, сприяють активізації захисних сил організму, оздоровлюють і зміцнюють його.

Наповнюйте своє життя радісними подіями і новими враженнями, намагайтеся позитивно дивитися на світ, кохайте і будьте коханими, спілкуйтеся з друзями, будьте доброзичливі і відкриті. Все це буде позитивним чином позначатися на вашому психо-емоційне здоров`я, а, значить, і на стані всього організму в цілому.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як прибрати вісцеральний жир фото

Як прибрати вісцеральний жир

Вісцеральний жир - це жир, накопичений організмом для захисту внутрішніх органів і на випадок непередбаченого голоду.…

Здоров'я, молодість і краса фото

Здоров'я, молодість і краса

Наша сучасна життя повне стресів, проблем і нагадує біг з перешкодами. Нам все важче тримати себе в формі, стежити за…

Критичний вік фото

Критичний вік

Критичний вік у жінки - стан менопаузи - в середньому починається в 52 роки. Він пов`язаний з гормональною перебудовою…

Як бути чарівною жінкою фото

Як бути чарівною жінкою

Бути красивою і чарівною мріють всі, але мало у кого вистачає волі та наполегливості добиватися здійснення даної мети.…

» » Як зберегти здоров'я жінки