Наші цілі: вибрати, поставити, досягти

Наші цілі: вибрати, поставити, досягти
Щоб домогтися чого-небудь, необхідно спочатку правильно сформулювати мету. Від того, наскільки точно вона визначена, залежить час її досягнення. Намагаються багато, але далеко не всі вміють вибирати цілі ...
Перш за все, мета повинна бути реальною - в принципі досяжною саме для вас. Вона повинна мати тимчасові рамки. Мета необхідно чітко і детально сформулювати (бажано написати, що конкретно ви хочете).

Слід використовувати позитивні дієслова. Задайте собі питання: «Що ви хочете?». Можна відповісти: «Не хочу тут жити». Інший варіант відповіді - «Хочу переїхати в ...» - і вказівка місця, про який мріється. У першому випадку мозок сприймає негативну формулювання як спонукання до дії. Деякі психологи стверджують, що установки на негатив з`являються в дитинстві, коли батьки говорили, наприклад, «не шуми», а ви робили навпаки. Так і спортсмени промахуються, якщо тренер Він відповів їм: «Не помилися!» (підсвідомість зосереджується на цьому «не» і протестує) ...

Продовжуйте ставити собі питання: «Чого я хочу досягти? Яка моя мета? Що потрібно змінити? ».

Описувати собі за мету, представляючи відчуття, які з`являться у вас, коли мета буде досягнута. Дайте аванс своїй підсвідомості: уявіть, що ви вже досягли результату. Щоб простіше мотивувати себе, спочатку згадайте що-небудь приємне з минулого, а потім спроектуйте це на майбутнє. Що ви бачите, чуєте, відчуваєте?


Ставте цілі адекватно, порівнюючи завдання з власними силами. Окреслюючи мету, розраховуйте головним чином на себе- допомогу оточуючих другорядна. Слід ставити тільки ті цілі, досягнення яких ви зумієте контролювати, керуючи процесом. Вони повинна відповідати вашим особистим інтересам і можливостям.

Вибирайте гідні цілі, які стоять вкладених в них зусиль. Цінність результату для оточуючих не важлива. Головне - мета має величезне значення для вас. Проаналізуйте, що дасть вам досягнення мети, чи відповідає це вашим світоглядом і поглядами на життя.

Не поспішаючи оціните ризики, наслідки і сам остаточний підсумок. Постарайтеся побачити можливі втрати і жертви. Уявіть дві шальки терезів: не "пересилять» чи ваші втрати придбання?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Бути багатим легко? фото

Бути багатим легко?

Багатство дозволяє нам жити повноцінним життям, розвиватися, бути вільними і дає інші види особистих свобод. Тому в…

Як ставити цілі в житті фото

Як ставити цілі в житті

Умови для всіх однакові. У добі 24 години. Але хтось з успіхом використовує цей час і досягає результатів, а деякі -…

Як ставити собі досяжні цілі фото

Як ставити собі досяжні цілі

Досяжна мета необов`язково проста. Психологи запевняють, що досяжною називається правильно поставлена мета. А ось…

Як підняти мотивацію фото

Як підняти мотивацію

Мотивація - це те, що змушує вас виконувати ті чи інші дії. Без достатньої мотивації людина не може успішно навчатися,…

7 Кроків до нового життя фото

7 Кроків до нового життя

Нова життя не зовсім просто, адже завжди є спокуса перекласти її на початок нового року, нового місяця, наступного Дня…

Як досягти успіху в житті фото

Як досягти успіху в житті

Кожна людина протягом життя не один раз задається питанням, а як же йому домогтися успіху в житті. Як відомо, є люди,…

» » Наші цілі: вибрати, поставити, досягти