Думки глобально, дій локально

Успіх - штука непостійна, але і у нього є свої закономірності і правила. Одне з них стосується поєднання задуму і його втілення. Якою б не була ваша мрія - навчитися танцювати румбу або створити будинок своєї мрії, зробити кар`єру або виховати найкращих дітей на світлі - вам доведеться враховувати одне важливе правило. Думки глобально, дій локально - радять успішні люди і самі ж ідуть власним раді.

Коли люди замислюються про те, щоб зробити щось важливе, велике, істотне в своєму житті - як часто мрії залишаються мріями? Сумніви, нерозуміння - куди йти і що робити - не дозволяють всім стати Гейтс або Плісецька ... Думки - а по плечу мені те, що я задумала? Заперечення - немає, я не така, мені ніколи і ні за що не досягти ...

Секрети успіху прості і зрозумілі, але дотримуватися їх потрібно кожен день, а не як доведеться. І починати жити з понеділка, чи не заручившись підтримкою у вигляді мотивації і умінь розпоряджатися зі своїми цілями - великими і маленькими - марно.

Як це работае

Рецептів успіху часом занадто багато, щоб застосувати їх все. Але один - «думай глобально, дій локально» - заслуговує на пильну увагу. У чому ж секрет успіху? В обсязі роботи, навіть якщо це робота «на дядю» або ще більш загадкова «робота над собою»?

Успішні клерки заробляють часом в сотні разів більше горе-підприємців, які протягом десятиліть намагаються «робити бізнес». Талановитий педагог може бути в десять разів забезпечення посереднього програміста, що працює в престижній компанії.

Кого ж вибирає успіх? Цілеспрямованих, читай - пробивають стіну лобом? Або вміють чекати своєї можливості (вони ж - «офісний планктон», багато років животіє на одному і тому ж рівні)?

На перший погляд спільного між ними нічого немає і бути не може.


З іншого боку і офісні працівники, і підприємці, і творчі люди здатні досягати успіху в своїй справі. А можуть залишитися на маленькому окладі, мізерному обороті ... Все залежить від того, які цілі вони перед собою ставлять і ставлять їх взагалі.

Мета - велика, кроки - маленьки

Принцип «думай глобально, дій локально» має на увазі вміння поділяти сьогохвилинне і по-справжньому важливе. В цьому є щось від НЛП, але насправді це набагато давніша, якщо так можна сказати, «техніка». «Розділяй і володарюй» - знайомий девіз?

Коли людина дивиться на велику мету, він втрачається. Лякається перспектив, сильних змін. Боїться того, що зусиль для досягнення бажаного потрібно докласти - ой-йой-йой скільки. А результат гарантувати не може ніхто, навіть він сам.

Але коли перед людиною чітко окреслені етапи досягнення мети - йому стає легше. Адже можна дістатися до чергової «вішки», поставити «галочку» і піти до наступного етапу. Тому маленькі кроки, дії, які виконуються виходять з нагальних завдань і поточних умов - найкращий шлях до успіху. Запитайте себе: що я можу зробити прямо зараз?

чіткий ориенти

Принцип «думай глобально, дій локально» має на увазі і ще одну нагальну потребу - постійно тримати в голові орієнтир. «Куди йдемо?» - Питаєте себе ви, діючи кожен день.

Тільки так ви не забудете, що за щоденною мишачою метушнею стоїть велика, красива, бажана мета. Тільки за допомогою «дороговказною зірки» - цілі - можна позбутися зайвої суєти, почуття тупцювання на місці. Ви - дієте, але перевіряєте свої дії за допомогою віддаленої мети, якої вони все підпорядковані.

Цей своєрідний «танець з життям

Досягати, звичайно, приємно - особливо керуючись принципом «думай глобально, дій локально». Але і шлях до мети повинен бути приємний. Адже момент успіху - він такий короткий! А що якщо вас не буде кому похвалити? А якщо одного матеріальної винагороди вам недостатньо?

Тому не забувайте перестраховуватися - перевіряти свою мету на бажаність. Коли вам мало часу в добі, коли ви зістрибуєте з ліжка з думкою «хочу робити» - це ваша мета. А змушувати себе - марно. Кажуть, на дії, яких вам не хочеться робити, витрачається енергія здоров`я - а це, самі розумієте, загрожує ...

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Психологія успішної жінки фото

Психологія успішної жінки

У кожної з нас є свій приклад для наслідування. Це зазвичай людина, яка викликає у нас захоплення, з яким ми в чомусь…

Ефективне досягнення цілей фото

Ефективне досягнення цілей

Є бажання бути цілеспрямованою, але щось заважає досягати поставлених цілей? Чи можна навчитися досягати своїх цілей?…

Як домогтися успіху фото

Як домогтися успіху

Кожен з нас прагне до успіху і благополуччя. Але іноді здається, що начебто ви робите все те, що необхідно для…

Як ставити цілі в житті фото

Як ставити цілі в житті

Умови для всіх однакові. У добі 24 години. Але хтось з успіхом використовує цей час і досягає результатів, а деякі -…

Як підняти мотивацію фото

Як підняти мотивацію

Мотивація - це те, що змушує вас виконувати ті чи інші дії. Без достатньої мотивації людина не може успішно навчатися,…

Як домагатися цілей фото

Як домагатися цілей

Досягати поставлених цілей вміє не кожен, часом домогтися бажаного заважають лінь, відсутність мотивації, невміння…

» » » » Думки глобально, дій локально